Париж 12

  • 93 511
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Здравейте! Искаме да посетим Париж. Ние сме в Испания и не знам с коя авиокомпания да пътувам. Намаления на билети има ли някъде? Моля за съвет и препоръка... Благодаря!  Hug

# 736
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Здравейте! Искаме да посетим Париж. Ние сме в Испания и не знам с коя авиокомпания да пътувам. Намаления на билети има ли някъде? Моля за съвет и препоръка... Благодаря!  Hug
Пишете в кой град сте в Испания, за да ви кажем и коя авиокомпания лети до Париж! Peace

# 737
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Здравейте! Искаме да посетим Париж. Ние сме в Испания и не знам с коя авиокомпания да пътувам. Намаления на билети има ли някъде? Моля за съвет и препоръка... Благодаря!  Hug
Пишете в кой град сте в Испания, за да ви кажем и коя авиокомпания лети до Париж! Peace
От Валенсия ще ми е най-добре. По-близо сме...  Peace

# 738
  • Мнения: 16
Имате достатъчно избор и варианти www.ryanair.com
www.aireuropa.com
Air France също имат директен полет, може да  разгледате цените според желаните от вас дати и тук www.trip.bg

# 739
  • Мнения: 35
Съществуват ли все още билети за градския транспорт, които са за младежи до 26г. за ползване в събота, неделя и празничните дни и са на преференциални цени?
И ако някой знае къде в близост до спирка Dupleix има стоянка за таксита, моля да сподели.
Хубава нова седмица на всички четящи и пишещи тук! Hug

Последна редакция: пн, 28 ное 2016, 10:16 от mama_333

# 740
  • Мнения: 35
В момента разглеждам картата за маршрут за придвижване от апартамента до летището. Изписва ми първо N12, a след това РЕР В. За РЕР -а ми е ясно, но N12 не разбирам автобус ли е или метро? Направлението е Porte des Lilas-Metro. Тръгва от спирка Avenue Emile Zola. Обозначението срещу инфото е като за автобус, а името на направлението Метро!? newsm78
И още нещо: от спирка Saint-Michel- Saint-Germain до сп.Saint-Michel-Notre-Dam под земята ли става придвижването или над?
Благодаря предварително на отговорилите.  bouquet

Последна редакция: ср, 30 ное 2016, 16:37 от mama_333

# 741
  • Мнения: 6 031
В момента разглеждам картата за маршрут за придвижване от апартамента до летището. Изписва ми първо N12, a след това РЕР В. За РЕР -а ми е ясно, но N12 не разбирам автобус ли е или метро? Направлението е Porte des Lilas-Metro. Тръгва от спирка Avenue Emile Zola. Обозначението срещу инфото е като за автобус, а името на направлението Метро!? newsm78
И още нещо: от спирка Saint-Michel- Saint-Germain до сп.Saint-Michel-Notre-Dam под земята ли става придвижването или над?
Благодаря предварително на отговорилите.  bouquet
М8 и М11 ми дава на мен като маршрут.
N12 е нощен автобус, та предполагам, че сте задали ранен или късен час.

На втория въпрос - под земята.

# 742
  • Мнения: 6 031
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА!

Общи условия

Активация на акаунт