Голямата тема за малките масла - 14

  • 101 451
  • 749
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 1 955
Момичета, благодаря за изчерпателните пояснения. Значи да не се стресирам от рициновото масло Simple Smile)))))))
До момента имам опит с няколко масла, които са и по-масово познати. Шипково, бадемово, авокадово, кайсиево, чаено, евкалиптово, арганово, кокосово и от вечерна иглика. Шипковото ми беше на Ривиана, нещо... не видях никакъв ефект от него. Вечерната аиглика доста добре ми действа на лицето. Кожата става с подобрена текстура и хидратирана. Аргановото и кокосовото ползвам за косата. Най-малкото скалпът ми става спокоен и косата с еомазнява по-бавно. Не ми  ипада толкова. Бадемовото, авокадовото и кайсиевото ползвах по едно време за сваляне на грима с компреси от намокрени  топла вода кърпи. Нещо ме ... домързя и спрях. Но процедурите имаха добър ефект, почистваха и хидратираха перфектно в дълбочина.  Чаеното ползвам върху пъпки - много бързо ги ликвидира. Евкалиптовото уж за хрема го ползвах, но нещо... нямаше ефект.

# 286
  • Мнения: 83
Благодаря, Harpalike!

И аз за момента не виждам особен ефект от шипковото за лице - ползвах го чисто и смес със сусамово, даже първите бръчки около очите ми се появиха, откакто го ползвам (не, че е в него причината, явно си им е било време  Confused ) Преди години успешно замествах нощния крем с бадемово или кайсиево масло и кожата ми беше много хубава, но сигурно пак от годините  Laughing

# 287
  • Мнения: 997
Момичета, днес получих околоочния крем с масло от ему /коментиран е на предната страница/, нещо ми е съмнителен, обаче. Мирише ми на крем Нивеа, като отворих кутийката нямаше фолио, изобщо опаковката според мен не е никак надеждна. newsm78 Някой ползвал ли го е за да сподели впечатления?

# 288
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 668
Аз имам крема, ароматът е едва доловим/не ми мирише на Нивеа Wink/, няма фолио, в алуминева опаковка е. Ти откъде поръча твоят?

# 289
  • Мнения: 997
От сайта, който ти сподели. Кутийката е метална, на капачето беше вързано етикетчето. Просто ми се стори съмнителна опаковката, така незащитена по никакъв начин... Иначе се намазах вече. Харесва ми като консистенция, попи бързо, не ми е сух контура. Само малко ми смъдеше на едното око, но попадна в него.

# 290
  • Мнения: 4 390
Имала съм го, но купуван от Англия. Нямаше фолио, но то и много от скъпите кремове нямат.
Ароматът на моя крем с Ему беше мускусно-лавандулов, много лек и ненатрапчив.
Писала съм ревю миналата година в блога: http://cosmeticsandoils.blogspot.bg/2014/02/Emu-Oil-Moisturising-Eye-Cream.html

# 291
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 668
Наред си е кремчето, не се безпокой Peace

# 292
  • sofiq
  • Мнения: 1 592
И мойто кремче пристигна по същия начин опаковано.без защитно фолио.

# 293
  • Мнения: 153
Здравейте отново Simple Smile
Да попитам - случайно да знаете откъде мога да си намеря екстракт или масло от женшен? Донесоха ми едно кремче от Тайланд, което е правено с женшен и масла, и има страхотен изравняващ ефект. Та си помислих, че най-вероятно е от женшена и сега си го търся за да си експериментирам Simple Smile

# 294
  • Мнения: 22 592
Момичета , някоя от вас ползвала ли е масло от ленено семе за коса ?

# 295
  • Мнения: 41
Искам да попитам за това масло ако се използва за лице -акне дали ще започне растеж на мъха по лицето ми,защото четох и че се използва за стимулиране на растеж

# 296
  • Мнения: 997
Благодаря ви, момичета за отзивите.
Ще го ползвам, то е ясно.
Дивиана, твоето мнение съм чела, за това и се навих. Heart Eyes

# 297
  • Мнения: 41
Искам да попитам за това масло ако се използва за лице -акне дали ще започне растеж на мъха по лицето ми,защото четох и че се използва за стимулиране на растеж
моляяяяя помогнетеее !!!

# 298
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 8 323
Ами ти за втори път питаш, но не казваш за кое масло точно говориш, как да ти помогнем?

# 299
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 598
Момичета , някоя от вас ползвала ли е масло от ленено семе за коса ?
Като компонент на масления коктейл който използвам веднъж сесмично преди миене.

Общи условия

Активация на акаунт