ФЕВРУАРСКОТО ЧОВЕЧЕ ПРОЛЕТТА ПОСРЕЩА ВЕЧЕ

  • 10 180
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
миленче,твоята принцеска да не е едно от дечицата на страницата на модна агенция ГАЛИАНО? щото и аз пратих снимка на моята щерка,но незнам как да стане фотомодел на агенцията. никой не ми се е обадил или писал,а и никаде не пише кога свършва конкурса и кои са победителите. Sad

Tedka, да,аз пратих днимки на Радина още октомври и те ни одобриха за модел Simple Smile после направихме професионални снимки в студио,струват 20 лв и са страхотни,на агенцията ако имаш желание плащаш 50 лв за 6 месеца или само участваш в различни конкурси,обявяват победителите в списание Мама. От тези снимки пратих на няколко места и спечелихме няколко конкурса,наистина снимките в студиото са страхотни.

# 16
На сайта на Галиано има тел.№ на Галя Иванова,собственичката,обади й се и се уговорете,обикновенно петък се провеждат заниманията на "манекените" от 19 часа в клуба на журналистите на Граф Игнатиев,мисля №4 беше

# 17
  • Мнения: 273
Привет февруарски мамчета и сладурчета!
И ние днес ходихме до зоологическата. Йоана беше толкова впечатлена и така се превъзбуди, че заспа чак в 15.30 Shocked
И ние не ядяхме десертите от кухнята /не само десертите Sad/ и сега й приготвям за следобедна закуска:
кисело мляко с бисквити и банан;
пудинг;
настъргана ябълка и след това плодово млекце;
готови десерти с плодве и извара или овесена каша с плод.
Даже днес й забърках едно малеби, да видим дали ще го "уважи" newsm78
А от няколко дни отказва вечерята и пие само кисело мляко. Само снощи се "излъга" и хапна малко макарони със сирене и кашкавал.

# 18
здравейте мами на февруарски малчугани!
Ние сме ново едногодишно попълнение на име иван с мама гергана Simple Smile
Родихме се на 13.02.05
малкият човек е толкова бърз че на моменти едвам го стигам
знаем десетина думички най-използваната ни е апа ( лампа )
ядем малко неща защото сме с много алергии
 но това не ни пречи да ви пратим на всички поздрави и целувки   bouquet

# 19
  • Мнения: 269
Здравейте на всички и от нас!  bouquet
Аз доста отдавна не съм писала и сега ще понаваксам малко.Върнах се на работа и от седмица сме с детегледачка; Симеон вече не върви, а само тича насам натам и направо пощурява; Хапва на мама манджите и няма да се записваме на кухня; Говори много, но не му се разбира почти нищо; НЕ СПИ нито нощем, нито денем и не знам на какво се дължи това.
Започвам да се тревожа за това спане.Той никога не е спял цяла нощ без да се събуди поне 2-3 пъти, но сега и денем не иска да спи.Сутрин се събужда в 7.30 приспива му се към 11-11.30 часа спи 1 час максимум час и половина и заспива едва към 20.00 часа вечер.Естествено следобед става нервен и след многократни опити да го приспя резултата е нулев.
Момичета помагайте не е нормално да спи толкова малко, нито чайчета помагат нито тъмни завеси –НИЩО!
Е хайде това е засега, честита нова темичка на всички февруарки с февруарчета.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
DESIR, съвсем достатъчно си спи Симеон според мен  Rolling Eyes. Моят Влади има дни, в които спи само по 40 мин. около обяд и така изкарва чак до 21-21.30 часа, като през нощта се буди 4-5 пъти, пие вода, мляко, и сутрин се буди към 8.30- 9.00 ч. А, има и дни, в които спи два пъти по 2 часа  Hug, ама са рядко напоследък  ooooh!

# 21
  • Мнения: 195
DESIR, прекарва ли достатъчно време на свеж въздух детенцето? Това също може да влияе на съня. Също помня още от ранните месеци на консултации, лекарката ми беше казала, че признак за рахит е нервност, неспокоен сън, извиване на главичката назад. Не вярвам да е така, но може да се консултираш с лекар.

# 22
  • Мнения: 562
DESIR, добре си спи детето  Wink. Яна мнооооого рядко спи повече от час през деня, без значение дали е била в парка или в планината.

# 23
  • Мнения: 273
DESIR, и ние спим по веднъж на ден. Просто пробвай да му изместиш съня с 1-2 часа /примерно с игра навън/. Ще му трябват няколко дни за адаптация и след това ще ти спи повече и няма да е толкова неспокоен до вечерта. Поне това подейства при нас.

# 24
  • Мнения: 1 035
моята щерка ги има тези признаци. спи с извита назад главичка,неспокойна и раздразнителна е.... дали детето ми е болно?! почнахме мн късно с приема на Вигантол,по препоръка на педито. Вигантола образувал камъни в бъбреците (според нея),но като видя,4е не се затваря фонтанелата...ни каза да и даваме по 3-4 капки. дайте пове4е инфо за признаците на рахита,моля.... Sad

# 25
  • Мнения: 2 674
от съня не мога да се оплача Simple Smile предиобед и двамата спим до 10ч - яде само той Simple Smile и още час сън , ставаме , приготвяне за кухнята, излизаме....и към 14ч пак спане - на двамата Grinning до / тук е различно  Simple Smile/ 17.30 - 18 ч Sunglasses
Ама като има никнене на зъби / поне до сега така е било/ ела да видиш  Crazy час -два следобяд

# 26
  • София
  • Мнения: 3 688
Здравейте
Светльо също си пада поспалив
Ставаме към 9 после той ляга пак към 11 и спи до 2.00-2.30 след това обяд разходка и заспива навън към 4 за час:)а вечер в 22.00 е в леглото

# 27
  • Мнения: 730
DESIR, съвсем достатъчно си спи Симеон според мен  Rolling Eyes. Моят Влади има дни, в които спи само по 40 мин. около обяд и така изкарва чак до 21-21.30 часа, като през нощта се буди 4-5 пъти, пие вода, мляко, и сутрин се буди към 8.30- 9.00 ч. А, има и дни, в които спи два пъти по 2 часа  Hug, ама са рядко напоследък  ooooh!

Абсолютно същата работа е и при нас Peace
Мисля,че няма място за притеснения Hug

# 28
  • Мнения: 195
Тедка, не се плаши! Прости иди при педито и се консултирай ако се съмняваш. За да го предотвратиш - много плодови сокове и слънчице, и витамини ако се налага. Имам бивша колежка, на която момченцето изкара рахит и му се изкривиха краченцата и според нея е трябвало да продължи с витамин Д до края на втората година. Аз доста се бях притеснила да не спра витамина по-рано отколкото е нужно, но според педиатърката ни няма никаква нужда от витамин вече.
Признаците, които помня бяха нервност, неспокоен сън, извита главичка, потене, плешиво петно на тила на детето, лесно стряскане.

# 29
  • Мнения: 44
Здравеите,мами!За спането и Елизабет от няколко дни спи само преди обяд за около 2 часа и после лудува цял ден.Заспива вечерта към 21,00ч. и става към 7,30ч.Преди спеше 2 пъти на ден за около 2 часа и ноща от 21,00ч.,до към 9,00ч.Дано сегашното положение да е временно,може да е заради 8-мото зъбче,което проби вчера  Thinking Все още не ходи.От няколко дни се научи да се изправя и да се катери вече има и желание да ходи,като се изправи и започва да вика АЙДЕ,което означава че иска да я държа за да се разхожда.Много е приказлива постоянно говори,пее или вика нещо!На всички бебета и деца им казва БЕТИ БЕБЕТАТА,сигурно защото и казах като се гледаше в огледалото че отражението е на нея на Бети бебето.Всичко най-хубаво ви желая и ще гледам скоро пак да пиша!

Общи условия

Активация на акаунт