Новото поколение арткниги

  • 21 907
  • 83
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 792
Аз пък четох някъде, че първите 2 английски издания също са с по-тънка хартия, заради издателя. Бях се засилила да си ги поръчам от там, ако са по-хубави от българските.

Аз се чудя от какво (освен флумастери и боички) мога да си набавя поне 30-40 цвята, така че да има доста близки тонове  newsm78

# 31
  • Мнения: 6 999


Май ме си взимам втора кника, като оцветявам все водорасли и риби ми втръсва, а като видя вашите цветенца ми се иска и на мен да оцветявам цветя и пеперуди  Embarassed


На мен от цветенца и тревички взе да ми писва, зелените ми моливи бая отиват  Joy

# 32
  • София
  • Мнения: 324
Simple Smile Еми тя първата е най-яка  Peace
А на мен като ми писне от зелената част, преминавам на други цветове... Кой е казал, че всичко трябва е да както го виждаме с просто око Wink

# 33
  • HH
  • Мнения: 3 262
То е ясно, че тревата не е зелена и небето не е синьо, ама формите се повтарят много. Било то водорасли,  риби или морски звезди.

# 34
  • Мнения: 6 999
Не мога, традиционалист съм, ще се побъркам, ако листата ми са лилави, а ябълките сини.  Blush

# 35
  • HH
  • Мнения: 3 262
Момичета, лудостта ми доби ново измерение. От няколко дни се чудя къде да си споделям снимките и днес го измислих. Направих си профил в инстаграм  Crazy и установих, че има много по напреднали в лудостта си, от мен хорица. Добре ме вдъхновиха, има какво да се научи.

# 36
  • Мнения: 3 346
Кате, дай профила си - с удоволствие ще те следя.

# 37
  • HH
  • Мнения: 3 262
Кате, дай профила си - с удоволствие ще те следя.

Ето ме, но имам много малко материал  Peace

Скрит текст:

# 38
  • Мнения: 3 346
Благодаря! Открих и те добавих. Много красиви неща видях Hug

# 39
  • Мнения: 459
Кох и нор имат златен и сребърен тънкописци, хубави са за някои от детайлите. Освен това и в Pinterest има качени големи красоти, започвам по-смеличко и аз Simple Smile

# 40
  • Мнения: 9 574
Много се радвам, че откривам темата Heart Eyes И аз си купих "Тайната градина" след дълго чудене дали не е детско занимание оцветяването.Много е релаксиращо и приятно, като медитация ми действа. Laughing Все още съм на първата картина и засега ползвам моливи, хубави са, но ми идват дебели за по-малките детайли, а като гледам колко по-ситни са следващите страници ще трябва и аз да купувам тънкописци. Много са красиви вашите рисунки, аз умишлено смятам да не гледам в нета готови варианти за да си ги направя максимално по мое усещане. Blush Simple Smile Накратко- доволна съм, само ме е яд,че толкова съм го обмисляла, нищо общо с детските книжки. Laughing

# 41
  • Canada
  • Мнения: 649
Благодаря много за тази прекрасна тема. Благодаря на ценните ви съвети успях да зарадвам дъщеря ни. Купих й Enchanted forest, както и тънкописците, за които ме подкрепихте.
Нашето издание е печатано в Холандия и е страхотно (купихме го от канадския Амазон). Хартията е дебела и не мисля, че ще се просмуква мастилото. Като видях книгата на живо честно казано и аз се запалих, и най-вероятно ще си купя.  Peace

# 42
  • Мнения: 466
Днес видях в една книжарница такава анти-стрес книжка за оцветяване на мандали, много ме заинтересува.....Някой има ли такава книжка?

# 43
  • Spain
  • Мнения: 3 750
TakAaaa....аз явно съм от... другите... Laughing Laughing Laughing понеже още нямах никаква книжка реших да си намеря нещо в нета за...оцветяване. ..при мен ефекта е обратен Joy вместо да се поуспокоя се изнервих максимално....ами то кои с кои цвят пасва...защо става толкова бавно....сега това добре ли е или може по-добре....ужас Mr. Green .съветвам по -нетърпеливите като мен да започват с картинки с по-малко елементи. Намерих си много неща в пикаса. ...

# 44
  • Мнения: 1 792
Следващата книжка, която ще си взема, ще е с мандали сигурно. Обичам симетрията  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт