Kara Sevda - Черна обич с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 3

  • 81 202
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 409
Да и аз така видях за Тарък.
Кемо да си вземе валерианчето и столчето, да е седнал, когато двамата му роднини го сюрпризират... Tired

# 46
  • Дубай
  • Мнения: 3 793
Добро утро

# 47
  • Дубай
  • Мнения: 3 793
А какво ще кажете за нея?Като изключим натрапчивата и любов.

# 48
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 409
Не я харесвам, Иви Peace Като житената питка ми е в лице.... Rolling Eyes

Днес е новата серия Party

# 49
  • Дубай
  • Мнения: 3 793
Не я харесвам, Иви Peace Като житената питка ми е в лице.... Rolling Eyes

Днес е новата серия Party
Чакам я че да видим Кемал бей как ще реагира на сватбата на сестричката  , а относно Мелиса не е грозна ама някак ми е изкуствена

# 50
  • София
  • Мнения: 6 287
Красавица е Мелиса, но тази специфична красота я ограничава в ролите. Не мога например да си е представя в положителна роля, все нещо негативно трябва да има в героините й.  Joy  Отива й да е лоша.

***

Хаштага за епизода е #intikamiçin - Заради отмъщение

# 51
  • Дубай
  • Мнения: 3 793
Красавица е Мелиса, но тази специфична красота я ограничава в ролите. Не мога например да си е представя в положителна роля, все нещо негативно трябва да има в героините й.  Joy  Отива й да е лоша.

***

Хаштага за епизода е #intikamiçin - Заради отмъщение


Не я  разбирам аз тази Зезе ,сърди се на Емир че постъпи така с нея, а тя постъпва по същият начин със Озан.Иначе добре играе щом ни  дразни

# 52
  • Дубай
  • Мнения: 3 793
Чакаме , а последната снимка много ме изкефи. Бану и Туфи  да вземат да спретнат  една комбина срещу Емир бей

# 53
  • София
  • Мнения: 1 028
Изгледах серията на руски/не можах да изтрая/,хареса ми,че нещо се случва,но този Озан много заслепен бре,та тя нито го прегърна веднъж,нито го целуна,а иначе уж нямаше търпение да е с него и затова трябваше да се оженят срочно! Thinking

# 54
  • Мнения: 1 571
Изгледах серията на руски/не можах да изтрая/,хареса ми,че нещо се случва,но този Озан много заслепен бре,та тя нито го прегърна веднъж,нито го целуна,а иначе уж нямаше търпение да е с него и затова трябваше да се оженят срочно! Thinking


те такива ги дават вси4ките- нали помниш оня предишния кандидат на ЗЕЗЕ - оня приятел на Кемал - и тои голям идиот - тя нито го пергърна ни го целуна все бягаше от него и оти си мислеше за сватба -  Joy

# 55
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 409
Вие нищо не разбирате Mr. Green тя, им праща космически сигнали Зезе на мъжете, само те ги разчитат и си мислят за сватби Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Не гледах снощи за протокола.
Ще си чакам преведена серията Peace

# 56
  • Мнения: 13 303


Ще си чакам преведена серията Peace

Има я на руски. Голем кеф! smile3508 Аферим, Зезе! Аферим, къз!  smile3501 Какъв невероятен гол заби на Емо в 89 мин.  Joy Шимди Емо да си сложи снимките в албумче и да си ги гледа за спомен.  Joy Малката отигра ситуацията брилянтно. Смисъла на компрометиращите снимки се губи защото Зезе вече не е еманет на братята си, а на мъжа си. Съпругът обаче се явява шурей. Самата Зезе е вече от семейството - снаха. Трябва да и се пази реномето демек.  Wink А и каквато е лисана на Сезинови тепърва има да им става лошо.  hahaha Joy При Сойдерови ще има малко драма щото те още не са фаркънда, че трябва да почерпят.  Wink Само за ГГ е малко конфузно.  Confused Трябва да се провери как стои въпроса с браковете на брат и сестра със сестра и брат.  Thinking Какво казва по тозий казус турския закон и евентуално Корана.  newsm78 Те с това да се оправят СЦ.  Crossing Arms

# 57
  • Мнения: 72
Страхотна е!!!!

# 58
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 409

Коя newsm78
колежката съфорумка Селфи ли Thinking


Йеее, Селфиета  Hug
мързи ме на руски да гледам Crossing Arms

# 59
  • Мнения: 72
Серийката! Страхотна ще е!Ама кога ще дойде събота да я гледам. Чакам я с превода, за да ми е пълно удоволствието!

Общи условия

Активация на акаунт