Kara Sevda - Черна обич с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 3

  • 81 191
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 287
Снимки за 16-ти епизод. Сигурно има и резюме, но не съм търсила.



Скрит текст:











# 31
  • Мнения: 7 914
Ето го:


И на бг:
Нихан и Кемал намират начин да говорят с Карен, единствения човек след Емир ,който може да разкрие важната тайна свързана с онази нощ. Отговорите които ще даде Карен, потвърждават че Кемал и Нихан са на правилния път. Точно след като Емир се свърже с Карен ще стане по-сложно да разплетат нишката, заплетена в онази нощ.
Студената война между Емир и Кемал ще промени размерите си.
Зезе ще изикрае всички козове в ръцете си , за да може по бързо да се оженят с Озан и да влезе в живота на Емир. От друга страна Емир за да разсърди Кемал и да поведе над него ,взема решение да използва снимките на Зейнеп които са в ръцете му.
Желанието на Вилдан да вземе къщата на Лейля ,ще нанасе нови рани върху Нихан и върху нея/Вилдан/, които трудно ще бъдат излекувани.
Лейля се превръща в цел за Емир, след като Нихан е поискала помощ от нея в труден момент.
Докато Кемал е заедно с Нихан и търси доказателства за онази нощ, на Емир му се отдава момент да залъже селяните относно съдебното дело, свързано с проекта за топлоцентралите.
Кемал като узнае за действията му ще даде съвсем неочакван отговор на Емир.
У Емир е един единствен избор за да спре Кемал.
Оз и ЗЕЗЕ правят последните приготовления за да се оженят тайно от от своите семейства.
А Кемал и  Нихан без да знаят за действията на своите брат и сестра правят всичко възможно , за да спасят своето бъдеще от Емир.

Ех, на руски едва ли ще го разчетете  Joy Joy Joy с този шрифт дето го изплясках....

# 32
  • София
  • Мнения: 6 287
Втори фрагман

# 33
  • Мнения: 1 571
hushpuppy i ivito,
 
да много хубаво 4е не ви дразни - но мен досега клишетата не ме дразнеха , но вероятно върховната тъпотия ме издразни 4ак отлкова - иан4е можеха да покажат ревността им по друг на4ин - които да ен така глупав  newsm78

 ама неисе да видим следващия болум - о4аквам пове4е там Simple Smile

# 34
  • Дубай
  • Мнения: 3 776

Втори фрагман.Този Тарък много плиткоумен бил

# 35
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Ехааа, мерси за трейлъра, снимките и превода Peace

Ще види зор Зезе с отмъщението. Емко не е кой да е и ще й свие сармите на бързо. Лика прилика са си двамата ooooh! Но, той винаги ще бъде по- от нея....
Кемал дали научи, че вече не са "честни" Mr. Green

# 36
  • Дубай
  • Мнения: 3 776
Ехааа, мерси за трейлъра, снимките и превода Peace

Ще види зор Зезе с отмъщението. Емко не е кой да е и ще й свие сармите на бързо. Лика прилика са си двамата ooooh! Но, той винаги ще бъде по- от нея....
Кемал дали научи, че вече не са "честни" Mr. Green
Мисля че Емир не би рискувал да каже че е преспал с Зезе защото знае че може да изгуби Ниханче.Отново се появи изнудвача чудно кой ли е той.

# 37
  • Мнения: 5 486
На Емир явно това е целта му, да направи Тарък свое подобие. И Кемал срешу двама Емировци. Не разбирам, защо Емир кара Бану да въздейства на Тарък и го накара да се влюби в нея.

# 38
  • София
  • Мнения: 6 287
Под нейното въздействие по-лесно ще го манипулира. То не че сега му е много трудно.  hahaha  Нещо бяга логиката в действията на героите. Но няма от какво да се оплакваме, стига да има повече Нихан-Кемал.  Heart Eyes

# 39
  • Дубай
  • Мнения: 3 776
Обаче има една малка подробност, че ако  Бану поиска може да използва Тарък,за да си отмъсти на Емко  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 40
  • Дубай
  • Мнения: 3 776
  Спокойна нощ!

# 41
  • Мнения: 7 914
Привет, милички,

Ето ви фрагмана на бг:

http://www.vbox7.com/play:efb72f9dcd

Всичко сте казали, само да допълня, че Емко лесно се не дава. Twisted Evil Все пак Зезе не е от неговата класа на злодей. Simple Smile Изненада я с някакъв компромат май.  Mr. Green

Тарък е тъпо, тъпо, тъпо парче. И той стана убиец явно. Не очаквах, че ще стигне толкова далеч, но аз и за Зезето имах надежда до последно, пък то....

# 42
  • Дубай
  • Мнения: 3 776
Привет, милички,

Ето ви фрагмана на бг:

http://www.vbox7.com/play:efb72f9dcd

Всичко сте казали, само да допълня, че Емко лесно се не дава. Twisted Evil Все пак Зезе не е от неговата класа на злодей. Simple Smile Изненада я с някакъв компромат май.  Mr. Green

Тарък е тъпо, тъпо, тъпо парче. И той стана убиец явно. Не очаквах, че ще стигне толкова далеч, но аз и за Зезето имах надежда до последно, пък то....
Здравей и на теб.Емко изненада Зезе със снимката от яхтата когато се целуват.А за Тарък все още може има някаква надежда, знам ли може и да не е убил ,само да е сплашил хората с пистолета.

# 43
  • София
  • Мнения: 9 363
Той може и да я изненада, но накрая той ще е изненадания 

# 44
  • Мнения: 26
Тарлъка не уби никой по скоро сплаши селянина успешно при това! Интересна ще е реакцията на кемал ако разбере какви ги върши баткото Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт