Kara Sevda - Черна обич с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 3

  • 81 201
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 287
Скрит текст:

Фрагмана! Какво ли ще направи Емир ,ами Кемал?
Както и предполагах. Малката лигла ще се намърда в семейство Сезин. Ама Емир хич не очакваше, че тя ще играе така.  Mr. Green

Емир не знам какви ще ги мисли, но Кемал дано да не тръгне да се отдалечава от Нихан заради Зейнеп.  Confused

14-ти епизод ми беше доста тегав. Осъзнавам, че е така винаги, когато Зезе-то, Озан и Салих имат повече екранно време. Не ги трая тия тримата и това си е.  ooooh!

# 16
  • Дубай
  • Мнения: 3 793
Скрит текст:

Фрагмана! Какво ли ще направи Емир ,ами Кемал?
Както и предполагах. Малката лигла ще се намърда в семейство Сезин. Ама Емир хич не очакваше, че тя ще играе така.  Mr. Green

Емир не знам какви ще ги мисли, но Кемал дано да не тръгне да се отдалечава от Нихан заради Зейнеп.  Confused

14-ти епизод ми беше доста тегав. Осъзнавам, че е така винаги, когато Зезе-то, Озан и Салих имат повече екранно време. Не ги трая тия тримата и това си е.  ooooh!
И аз така си помислих че Кемал ще вземе да обвини Ниханче   за Озан и Зезе newsm78 newsm78

# 17
  • Мнения: 37

Фрагмана! Какво ли ще направи Емир ,ами Кемал?
Зизу се ориентира - и тя се научи да бъде гадна.

# 18
  • Мнения: 5 486
Възможни са обрати т.е. Зейнеп и Озан да се преоткрият. Тя ще се опита да настрои Озан срешу Емир. Емир пък ще го манипулира, както до сега правеше. Сестра му от трета страна. Яка да е душата на Озан. Но е възможно Зезето наистина да заобича Озан и да му въздейства положително /излекува ,  без хапчета/.

# 19
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 409
Обаче ми прави впечатление как бързо се " ориентира " в обстановката Зезе ooooh! веднага измисли отмъщението в стил Емко, доста е попила от метдите му. Което, от друга  страна затвърждава негативтото ми мнение за нея.
За какво точно отмъщава, че не се сещам!!?? Tired
 - За загубената си девственост?
 - За излъганите й чувства?
 - За, това че ще бъде наранен брат й и семейттвото?
 - Или просто за спорта, да си поддържа спортната злоба Tired

Рядко зло същество, ами и меркатнтилно....а , като започнат СЦ с тези отмъщения за "честта" все едно са изостанали накъде в средновиковието ooooh!

# 20
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 409
Пускам малко снимки на актрисата Çağla Demir Kimdir , която играе Бану, защото много я харесвам. Като сърничка е Heart Eyes











# 21
  • Дубай
  • Мнения: 3 793
Пускам малко снимки на актрисата Çağla Demir Kimdir , която играе Бану, защото много я харесвам. Като сърничка е Heart Eyes












Много я харесвам,след Неслихан тя ми е любимка

# 22
  • Дубай
  • Мнения: 3 793
https://vine.co/v/eEHgMabdglx Добър вечер!

# 23
  • Мнения: 13
Да се запиша, не коментирам често, но ви следя с интерес.
Зейнеп е женския вариант на Емир, заради слабостта си ще навреди на много хора, тежко им на Нихан и Кемал

# 24
  • Мнения: 1 571
здравеите ,

поразена съм от недомислените моемнти в тоиз епизод-

1. моемнта в клуба - показа Нихан като върховна глупа4ка - уж са отишли за нещо толква важно в единствения остнал клуб и тя крещи там , прави глупави сцени на ревност сякаш Кемал верно ще хукне с рукинята. и Уж не трябва да се набиват на о4и ама тя успя да се набие без да се старае. Отделно защо тя изобщо трябваше да идва - ами ако я познае няккои там нали нали е публи4ан ли4ност , излзиа по вестниците - нали е омъжена и уж се крие !!!

2. след като 4у разговора между Карен и Емир и като реши за тази важна инфо да звъни на Кемал - взе да му държи сметка с кого яде сякаш тои не може да излезе да излезе с някого без неино разрешение - и после каот по4на да се халосва - не не няма да ти кажа ! Пу баси глупостите - държеше се акто някоя 14 годишна

няма да продължавам но съм много много разо4арована от серията Sad

# 25
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 409
Да се запиша, не коментирам често, но ви следя с интерес.
Зейнеп е женския вариант на Емир, заради слабостта си ще навреди на много хора, тежко им на Нихан и Кемал
Ами, идвай да пишеш по-често Hug

muci18 - съгласна съм с недомислените моменти, но мен серията с нищо не ме подразни. Ба си дебила съм Whistling, нищо вече не ме дразни, еле па сериал Mr. Green
Целта беше да се получи комично, аз така си мисля.
И, то така стана. Да се посмее малко публиката. Нали виждаш, както и другите, че сериала е клише до клишето....Това с Бонд и тн.т. разследване, чрез разни бандюги...
Както, казах въобще не обръщам внимание на сценария, колкото - толкова.
Гледам си ги Кемал и Ниханче и ми доставят удоволствие Heart Eyes

# 26
  • Дубай
  • Мнения: 3 793
Да се запиша, не коментирам често, но ви следя с интерес.
Зейнеп е женския вариант на Емир, заради слабостта си ще навреди на много хора, тежко им на Нихан и Кемал
Ами, идвай да пишеш по-често Hug

muci18 - съгласна съм с недомислените моменти, но мен серията с нищо не ме подразни. Ба си дебила съм Whistling, нищо вече не ме дразни, еле па сериал Mr. Green
Целта беше да се получи комично, аз така си мисля.
И, то така стана. Да се посмее малко публиката. Нали виждаш, както и другите, че сериала е клише до клишето....Това с Бонд и тн.т. разследване, чрез разни бандюги...
Както, казах въобще не обръщам внимание на сценария, колкото - толкова.
Гледам си ги Кемал и Ниханче и ми доставят удоволствие Heart Eyes
+1

# 27
  • София
  • Мнения: 9 365
Целта на серията беше да се покаже ревността на НихКем


Подсказка:

Шокиращи новини от Зейнеп и Озан за семействата им. Нихан и Кемал не знаят как да реагират на цялата ситуация. Емир е изненадан и ядосан от хода на Зейнеп, защото не е очаквал това от нея. Постъпката и проваля плановете му за отмъщение.  Как ли ще прочете разпита на единствения свидетел и кой ще го проведе Емир или Нихан и Кемал? А какво ще каже тя?

# 28
  • Дубай
  • Мнения: 3 793
Мисля че първи Емир ще открие Карен и Нихан и Кемал ще пристигнат след него.Тоест той ще ги приветства с Добре дошли и ще стане тя каквато ще стане. Ще видим отново сблъсък между Емир и Кем!

# 29
  • София
  • Мнения: 9 365
Кемал и Нихан вече бяха при Карен когато Емир слезе от колата и беше сама вътре тя. Сградата обаче до която той слезе ми се стори по-скоро блока в, който ходиха нашичките първоначално, а не къщата. Ще видим след два дни.

Общи условия

Активация на акаунт