Kara Sevda - Черна обич с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 3

  • 81 158
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 795
а и щях да обръсна гърдите на Кемо  bowuu 

И правилно... Че с таз, дълга коса на Нихи - само възли ще се образуват  tooth

# 676
  • Дубай
  • Мнения: 3 767
а и щях да обръсна гърдите на Кемо  bowuu 

И правилно... Че с таз, дълга коса на Нихи - само възли ще се образуват  tooth
Ха така,какви ги мислите вие на Бурак

# 677
  • София
  • Мнения: 9 348
Я малко снимки зад кадър на нашите:









И фенски шегички:




Нека великото настъпване почне сега  hahaha hahaha hahaha


Актьора, който играе Салих и маминка

# 678
  • Мнения: 13 301
Големи сте оптимистки  Wink Laughing.
Селфиет, кекс ще има когато аз го извъртя  tooth - имам предвид да го опека, де Mr. Green



Очаквайте скоро по 24kitchen - Пекарната на Кити - кекс а ла турка - малко кара и много севда!  chef
Якънда или даха сонра, по некое си време или догодина може би.  Outta Joint Wink tooth tooth tooth

# 679
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 740
 Joy Добро утро. Успешен ден !

# 680
  • Мнения: 4 795



Очаквайте скоро по 24kitchen - Пекарната на Кити - кекс а ла турка - малко кара и много севда!  chef
Якънда или даха сонра, по некое си време или догодина може би.  Outta Joint Wink tooth tooth tooth

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Не е сигурно... и за догодина, Селфиет.... То докато опаля пещта Mr. Green Mr. Green

# 681
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 740
Май рейтинга на Кара Севда е паднал на 7 място  newsm78 newsm78 newsm78

# 682
  • София
  • Мнения: 9 348
Май рейтинга на Кара Севда е паднал на 7 място  newsm78 newsm78 newsm78
Това е седмичния рейтинг.

# 683
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 740
Аха. Но е паднал.  newsm78

# 684
  • Мнения: 7 903
Привет, милички,



Очаквайте скоро по 24kitchen - Пекарната на Кити - кекс а ла турка - малко кара и много севда!  chef
Якънда или даха сонра, по некое си време или догодина може би.  Outta Joint Wink tooth tooth tooth

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Не е сигурно... и за догодина, Селфиет.... То докато опаля пещта Mr. Green Mr. Green

Joy Joy Joy Joy Joy
Значи последно чакаме Кити да опали пещта.
Деврем, много много да не се бавиш, кой ШЪ
тЪ чака до догодина.  Mr. Green

Аз разчитам на Ниханче пак да го напъне като
първия път. Смелчага ни е тя. СЦ едва ли
помнят, че я накараха да обещае да не изневерява
на Емката.  Laughing

# 685
  • София
  • Мнения: 9 348
Не е миналата седмица беше в по-долна позиция.

# 686
  • Мнения: 13 301
Альоооооооооооооо, кулинаркитИ!  chef Следете рейтинга!  Crossing Arms Една целувка свали стойностите.  Confused Ако се престрашат на прелюбодейство ще търсим КС някъде долу в таблицата.  Wink  smile3549

# 687
  • Мнения: 7 903
Альоооооооооооооо, кулинаркитИ!  chef Следете рейтинга!  Crossing Arms Една целувка свали стойностите.  Confused Ако се престрашат на прелюбодейство ще търсим КС някъде долу в таблицата.  Wink  smile3549
Рейтинг- мейтинг Simple Smile аз ШЪ ръчкам КититУ да пали пещта.  Peace

# 688
  • Мнения: 13 301
а и щях да обръсна гърдите на Кемо  bowuu  
И правилно... Че с таз, дълга коса на Нихи - само възли ще се образуват  tooth

Темата за космите на Кемо ме подсети за един въпрос, който ми изниква при близък план и после все забравям да задам. В КМ има цяла тема за веждите, но ако пльосна Боце там за пример до НиЛо и прочия ще се получи леко конфузно.  Confused Та! Да питам тук.  Flutter Веждичките на Боце оформени ли са според вас айретен или не?  newsm78 На пръв поглед ми изглеждат по-добре от тези на Неслихан примерно.  newsm43

Рейтинг- мейтинг Simple Smile аз ШЪ ръчкам КититУ да пали пещта.  Peace

А, викаш да подпалят там положението пък ако ще да го спират.  Wink Зер няма да гоним 100 болюма, да разводнят сценария, или не дай, Боже,  Praynig да убият някой от ГГ!  Wink tooth

# 689
  • Мнения: 7 903
а и щях да обръсна гърдите на Кемо  bowuu  
И правилно... Че с таз, дълга коса на Нихи - само възли ще се образуват  tooth

Темата за космите на Кемо ме подсети за един въпрос, който ми изниква при близък план и после все забравям да задам. В КМ има цяла тема за веждите, но ако пльосна Боце там за пример до НиЛо и прочия ще се получи леко конфузно.  Confused Та! Да питам тук.  Flutter Веждичките на Боце оформени ли са според вас айретен или не?  newsm78 На пръв поглед ми изглеждат по-добре от тези на Неслихан примерно.  newsm43

Рейтинг- мейтинг Simple Smile аз ШЪ ръчкам КититУ да пали пещта.  Peace

А, викаш да подпалят там положението пък ако ще да го спират.  Wink Зер няма да гоним 100 болюма, да разводнят сценария, или не дай, Боже,  Praynig да убият някой от ГГ!  Wink tooth
Тоз Убав турски мъж  Wink, ако е посегнал на веждите си
( тук специалистките да кажат), защо пък не е опънал
и една кола маска на гърдичките си. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт