Kara Sevda - Черна обич с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 3

  • 81 172
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 13 302
Хм... малко бе - ще стигне само за едното елече на Бу tooth. Виж, ако добавим и още малко оттук-оттам.......... Wink Mr. Green

Ай ся малко!  Wink Като ви казвам, че сам си е намалил естественото елече на гърдичките не вярвате.  Simple Smile И нЕма да барате ни от тук ни от там!  Crossing Arms Имам предвид косата и веждите.  Wink tooth

# 706
  • София
  • Мнения: 9 354
На онЪз сцена ми изглеждаше повече козинката брье, нищо ако стигне само за едно, от мен да минИ ще го прата на Фье, кот остане за гривната на Пепелчето,

# 707
  • Мнения: 4 795
И нЕма да барате ни от тук ни от там!  Crossing Arms Имам предвид косата и веждите.  Wink tooth

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 708
  • Мнения: 7 904
Аз дали мога да се класирам за една космата гривна  като ей тази.
Скрила съм я в линка, че да я опазя от зли съфорумски очи Simple Smile


Пепелче, няма да стане tooth. Ще ти стигне само за
Joy Joy Joy
Тц, нИ съм съгласна- поне за един ток на обувката ще ми заделите козинка Simple Smile

http://www.raboteshtomomiche.com/images/galleries/942/2.jpg

# 709
  • София
  • Мнения: 9 354
ПепелчИ - обещах за гривна, ще обера и по интимната зона ако трябва ма ще има Grinning

# 710
  • Мнения: 13 302
Пепелче,  Hug много фИешън го даваш.  4470 Ама защо за сметка на Боце, къз?  Confused И другите имат мат'риЯл.  Wink Емо, Таръче, Салих и внимание, Китиджим,  Wink - Зехирчето.  ppp Само от Ондер ще е зор.  Thinking

ПепелчИ - обещах за гривна, ще обера и по интимната зона ако трябва ма ще има Grinning

Въх!  Shocked Това го пуснете на търг!  Money Не мое само Пепелчето да е на кяр.  Thinking Wink Hug

# 711
  • София
  • Мнения: 9 354
Еее Пепелчето поиска първа, Селфиетке за теб от аби Тарлък - ще изплетем две гривнички, на Кити от Зехир, на другите по-малко от Тюфлека. Вижте ся от Ондер баба трудно, ма моем се постараем  hahaha hahaha hahaha

# 712
  • Мнения: 13 302
Язе съм блонди.  Flutter На мене ще ми тича от Тюфлечето ако не ви затруднява лютфен.  4470

# 713
  • Мнения: 7 904
.... Вижте ся от Ондер баба трудно, ма моем се постараем  hahaha hahaha hahaha

Ох, който чака от Ондер .... Joy Joy Joy

И нещо по темата от фейсбук- т'ва било стария фар в Зонгулдак:

# 714
  • Мнения: 13 302
И нещо по темата от фейсбук- т'ва било стария фар в Зонгулдак:



Там може да пратят Асу.  Wink Да се успокои Нихи, че тя само като чуе за нея Кемо го отнася.  Mr. Green Вай много ревниво това нашто.  ooooh! Чак да не се обади съдружничката.  Confused Ами те работят заедно. Ся може да не закусват заедно, ама нейсе.  Wink

# 715
  • София
  • Мнения: 9 354
Аз съм се зачудила как са и крачетата на Асуто след сватбата, Нихан се постара доста да си натъпче  hahaha hahaha hahaha Иначе фара ще и тича, ма са изживява кат Рапунцел, викам двамата с бат Емко да го закопаме да си змийстват заедно  hahaha

Селфи - какво да оплетем от Тюфлечету? Обещавам да е много джиджано

# 716
  • Мнения: 13 302
Селфи - какво да оплетем от Тюфлечету? Обещавам да е много джиджано

Диадемка ако може? Мерсииии!

# 717
  • София
  • Мнения: 9 354
Селфи - какво да оплетем от Тюфлечету? Обещавам да е много джиджано

Диадемка ако може? Мерсииии!
Селфе специално фор ю  hahaha hahaha hahaha


пп:
Скрит текст:
момичета кокичета, я си дайте зор, да пусна темичката, че ми е готова

# 718
  • Мнения: 13 302
Скрит текст:
момичета кокичета, я си дайте зор, да пусна темичката, че ми е готова

Нямаш грижа!  Peace Хич зор!  Wink И като ти е готова темата вземи да ми сплетеш диадемката да не ми е рошавка такава.  Flutter Wink Hug


# 719
  • Мнения: 7 904
Селфи, Hug
Туфи те търси да ти предаде мат'рЯла за диадемата.

Общи условия

Активация на акаунт