Клуб на храбрата шивачка - тема 18

  • 73 014
  • 754
  •   2
Отговори
# 15
  • FRANCE
  • Мнения: 2 225
Благодаря за съвета

# 16
  • Мнения: 555
Не мога да си редактирам поста вече, за да го добавя, но вижте какво ми намери моят мъж  needle
http://downmagaz.com/knitting_magazine_sewing/

# 17
  • Мнения: 411
и мен ме интересуват английските платове, някой купувал ли си е, така и не намерих магазина на мираем

# 18
  • Мнения: 5 288
Момичета, къде мога да намеря кринолинови ленти в светло и тъмно синьо, 6-8 см широчина? Става дума за обточване на поли за рокля за стандартни танци.

# 19
  • Мнения: 1 775
и мен ме интересуват английските платове, някой купувал ли си е, така и не намерих магазина на мираем
И аз се интересувам от платове от Англия, дайте някакви сайтове от където мога да поръчам

# 20
  • FRANCE
  • Мнения: 2 225
Здравейте, някой да е намирал кройка подобна на тази рокля https://www.zalando.fr/new-look-robe-d-ete-burgundy-nl021c092-g11.html? Благодаря

# 21
  • Мнения: 1
Здравейте,търся си шивачка на пълен работен ден с опит в бранша,предлагам добро заплащане с включени осигуровки по желание .
За контакт : 0890 550550

# 22
  • Мнения: 3
Здравейте, мами! Аз съм начинаеща шивачка (последното шиене беше в училище Simple Smile. Много ми се иска да ушия пижама на бебчо. Някой може ли да каже, как се казва плат, от който се шият детски бодита и подобни дрешки? И ако препоръчите онлайн магазин с текстил, ще съм много благодарна! Simple Smile

# 23
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
За боди - памучното трико е подходящо, докато за пижама, може и друг памучен плат. Преди много години бях правила за племенника пижама гащеризон от памучен плат на Микимауси.

# 24
  • пловдив
  • Мнения: 97
здравейте, как да си направя кройка за елек

# 25
  • Мнения: 190
Здравейте, мами! Аз съм начинаеща шивачка (последното шиене беше в училище Simple Smile. Много ми се иска да ушия пижама на бебчо. Някой може ли да каже, как се казва плат, от който се шият детски бодита и подобни дрешки? И ако препоръчите онлайн магазин с текстил, ще съм много благодарна! Simple Smile
Плата се казва интерлог Grinning

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 986
здравейте, как да си направя кройка за елек
Понеже се предполага, че елекът се носи върху други дрехи, бих взела кройка на блуза, следващия номер на моя, но бих направила малко по голяма ръкавна извивка. В зависимост от това дали ще е с копчета или с цип, предвиждаш плат за загръщане, или-не. Смело!-нищо сложно няма.

# 27
  • Мнения: 284
Здравейте, от къде мога да купя онлайн детски плат с бухалчета, за завеси и шалтета ми трябва Simple Smile
От бг сайт за предпочитане Simple Smile

# 28
# 29

Общи условия

Активация на акаунт