Не обичам мъжа си - кои от вас останаха и кои си тръгнаха

  • 33 556
  • 258
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 24 839

За 40+ годишна жена направо ме учудваш направо . Много добре трябва да знаеш че всички проблеми в едно семейство започват заради пари . Пари , пари и пак пари . Кой каквото и да ти говори знай че става въпрос за пари .  И само да знаеш аз винаги съм се държал по един и същи начин с жена си . Но да не цапаме повече темата . Трябва да ви оставям , че освен домакинските задължения , аз трябва и да ремонтирам счупения си бойлер . Лесна е вашата като ви се счупи бойлера почвате да пилите на скъпите си . А аз няма на кого да пиля .  bouquet
А, не така по тъча!
Ако иде реч за пари, тя нямаше да се омъжи за теб, щом не покриваш изискванията ѝ. Mr. Green
И ако се опитваш да кажеш, че когато си се женил, си ги имал, та затова е  изпитвала желание за секс, пак стигаме до твоята нагласа- да си плащаш с пари там, където трябва отношение и ухажване.
Та, дай си сметка какво влагаш в израза " аз винаги съм се държал по един и същ начин с жена си" Peace

# 91
  • Мнения: 1 844
При мъж, който не обичат, остават жените с по-рационално и реалистично мислене, такива, на които страстта и любовта не са им приоритет номер едно, и най-важното - ако мъжът е перфектен съпруг, ако ги обича, ако се грижи за тях и децата, ако е всеотдаен, отговорен, добър. В тоя случай, една рационална жена остава, първо защото е способна на оцени достойнствата на този мъж, второ защото най-малкото ще го уважава и цени, и трето, защото ще знае, че в живота не всичко, което лети се яде, и комфортът, сигурността и това да си обичан, са много по-важни от това да тръгнеш да гониш Михаля за голата любов, особено в критическата / това с нотка закачка/, и особено с деца.
Ама случаят в тая тема не е такъв. Така че по-скоро темата трябва да е "Кои останаха при мъж, който не само не обичат, а и не живеят добре" Peace

# 92
  • Мнения: X
Аз не разбирам - мъжете не схващат ли, че ако постоянно искат и очакват секс, то той наистина се превръща в задължение, а не в удоволствие?
Това изказване беше доста глупаво. По същия начин може мъж да те контрира за постоянното искане на деца. Или други искания от всякакъв вид. Жените не е като да нямаме 1000 претенции ежедневно.

# 93
  • Мнения: 712
Цитат
Ако иде реч за пари, тя нямаше да се омъжи за теб, щом не покриваш изискванията ѝ.

В началото бяхме просто едни току що завършили студенти и финансовите и претенции бяха никакви . На всичко беше съгласна само да не се откажа и  да се подпиша на оная хартийка в гражданското . Извращенията започнаха след това . Mr. Green Както се казва - апетита идва с яденето . С годините необходимите и пари растяха като инфлация по Жанвиденово време . За съжаление работодателите при които работех не споделяха нейните възгледи . И така, аз се оказах между чука и наковалнята . Mr. Green
Винаги съм помагал в домакинсвото между другото . В нашето семейство например миенето на банята и миенето фурната си бяха изцяло мои задължения . Embarassed

# 94
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Добре де, тя не работи ли?  newsm78

# 95
  • Мнения: 2 222
светец, това, че във вашето семейство основен проблем са били финансите, изобщо не значи, че и при другите хора е така. Даже понякога финансовия разцвет разваля семейства, понеже тогава си проличава истински кой какъв е и какво реално иска от живота.

# 96
  • Мнения: 712
Добре де, тя не работи ли?  newsm78

На практика жена ми не работила почти нищо през целия си съзнателен живот . Винаги аз сам съм издържал семейството си(не се оплаквам , по-скоро се гордея с този факт) . Справях се долу горе . Е естествено не можех ме да си позволим почти никакви гевезелъци , но не сме и били в ситуацията да не можем да изкараме от заплата до заплата .
Мисля че темата тръгна много настрани .

Това което исках да каже е че - Ако преди брака правите секс с някого заради това или онава , като вече бракувани трябва да приемете че може да ви се наложи да правите секс въпреки това или онава . Mr. Green

И след като ви трябва някакво  специално отношение за да правите секс с мъжа си , защо се омъжвате ? Ако си бяхте останали стари моми нямаше да имате никакъв проблем с нежалания секс . Laughing

светец, това, че във вашето семейство основен проблем са били финансите, изобщо не значи, че и при другите хора е така. Даже понякога финансовия разцвет разваля семейства, понеже тогава си проличава истински кой какъв е и какво реално иска от живота.

Е какво излиза тогава - проблем със секса нямат само гейовете . Предполагам , че това се дължи на факта , че при тях липсва фактора жена . rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao

# 97
  • Мнения: 32 245
Добре де, тя не работи ли?  newsm78

На практика жена ми не работила почти нищо през целия си съзнателен живот . Винаги аз сам съм издържал семейството си(не се оплаквам , по-скоро се гордея с този факт) . Справях се долу горе . Е естествено не можех ме да си позволим почти никакви гевезелъци , но не сме и били в ситуацията да не можем да изкараме от заплата до заплата .
Мисля че темата тръгна много настрани .

Това което исках да каже е че - Ако преди брака правите секс с някого заради това или онава , като вече бракувани трябва да приемете че може да ви се наложи да правите секс въпреки това или онава . Mr. Green

И след като ви трябва някакво  специално отношение за да правите секс с мъжа си , защо се омъжвате ? Ако си бяхте останали стари моми нямаше да имате никакъв проблем с нежалания секс . Laughing


Това, жена ти е еди каква си, не ти дава право да генерализираш всичките. Как така твърдиш тука потребителките защо се омъжвали, защо правели секс, без да ги познаваш.
Щото и аз мога. Срещала съм не един простак от мъжки пол. Да тръгна ли приказвам, как всички мъже са еднакви и са простаци. newsm78
Ако си толкова нещастен - разведи се. Или говори с жена си.

# 98
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464

И след като ви трябва някакво  специално отношение за да правите секс с мъжа си , защо се омъжвате ? Ако си бяхте останали стари моми нямаше да имате никакъв проблем с нежалания секс . Laughing

Зрели мъже и се чудите защо е необходимо специално отношение?! И какво влагате в тоя израз? Жалко е, че възрастни хора не разбират, че искрата между двама трябва да се поддържа постоянно, инак всичко отива по дяволите. Бракуват се, вземат се за даденост един друг и оттам нататък пътят е само надолу.

П.П. Значи която преди брака си не е правила секс заради това или онова, може след брака да не й се налага го прави въпреки това или онова.
Ама че разсъждения и изводи си вадите .... 

# 99
  • Мнения: 32 245
Цитат
Обаче подход тип "Аз ще ти дам, аз ще ти пусна, ама..." (разбирай - ти не заслужаваш, правя компромис, жертвам се, заради... и т.н.) предизвиква съвсем обратна реакция у мъжа.

Е това е самата истина . Няма  какво повече да се допълни . Ако знаете как само ме боляло  като съм чувал . " Остави ме де , и добре искаш нещо , а мислиш ли че заслужаваш ?" . И това след 10+ години семеен живот .
   

И като ти каже това, ти какво  и казваш? Питай я "с какво не съм заслужил?"
Не знаем и нейната гледна точка все пак. Само ти работиш и гледаш семейството  newsm78
Иначе може да и върнеш жеста. Като ти иска пари за шопинг терапия я питай "а мислиш ли че заслужаваш"  Mr. Green
А тя си е в правото да ти откаже секс, като не желае. Насила хубост не става, но ти трябва да разбереш къде е проблема. И това не става със скандали, а сядате и говорите кротко и спокойно.

# 100
  • Мнения: 12 473
Аз не разбирам - мъжете не схващат ли, че ако постоянно искат и очакват секс, то той наистина се превръща в задължение, а не в удоволствие?
Това изказване беше доста глупаво. По същия начин може мъж да те контрира за постоянното искане на деца. Или други искания от всякакъв вид. Жените не е като да нямаме 1000 претенции ежедневно.

Ще те разочаровам - но аз нямам ежедневни и постоянни претенции за каквото и да било.
Всичко съм го заявила ясно и открито още преди бракуването.

# 101
  • Мнения: 712
Цитат
Обаче подход тип "Аз ще ти дам, аз ще ти пусна, ама..." (разбирай - ти не заслужаваш, правя компромис, жертвам се, заради... и т.н.) предизвиква съвсем обратна реакция у мъжа.

Е това е самата истина . Няма  какво повече да се допълни . Ако знаете как само ме боляло  като съм чувал . " Остави ме де , и добре искаш нещо , а мислиш ли че заслужаваш ?" . И това след 10+ години семеен живот .
    

И като ти каже това, ти какво  и казваш? Питай я "с какво не съм заслужил?"
Не знаем и нейната гледна точка все пак. Само ти работиш и гледаш семейството  newsm78
Иначе може да и върнеш жеста. Като ти иска пари за шопинг терапия я питай "а мислиш ли че заслужаваш"  Mr. Green
А тя си е в правото да ти откаже секс, като не желае. Насила хубост не става, но ти трябва да разбереш къде е проблема. И това не става със скандали, а сядате и говорите кротко и спокойно.


Мисля че темата тръгна по много грешен коловоз . Аз отдавна нямам проблеми с жена си . Просто с примери от моето минало исках да ви покажа че пътя на лишаването от секс , винаги води до плачевни семейни отношения .

ПП тоя форум бил много готин бе . Може да си спамиш на воля и никой копче не ти казва . М нормален форум вече да съм си изпросил бан за офтопик.

# 102
  • Мнения: 12 473
Светец, не си ли говорите с жена си? Shocked
То така само -  изисквания, обвинения и "наказания".. newsm78
Съчувствам и на двама ви.

# 103
  • Мнения: 32 245
Скрит текст:
Цитат
Обаче подход тип "Аз ще ти дам, аз ще ти пусна, ама..." (разбирай - ти не заслужаваш, правя компромис, жертвам се, заради... и т.н.) предизвиква съвсем обратна реакция у мъжа.

Е това е самата истина . Няма  какво повече да се допълни . Ако знаете как само ме боляло  като съм чувал . " Остави ме де , и добре искаш нещо , а мислиш ли че заслужаваш ?" . И това след 10+ години семеен живот .
    

И като ти каже това, ти какво  и казваш? Питай я "с какво не съм заслужил?"
Не знаем и нейната гледна точка все пак. Само ти работиш и гледаш семейството  newsm78
Иначе може да и върнеш жеста. Като ти иска пари за шопинг терапия я питай "а мислиш ли че заслужаваш"  Mr. Green
А тя си е в правото да ти откаже секс, като не желае. Насила хубост не става, но ти трябва да разбереш къде е проблема. И това не става със скандали, а сядате и говорите кротко и спокойно.


Мисля че темата тръгна по много грешен коловоз . Аз отдавна нямам проблеми с жена си . Просто с примери от моето минало исках да ви покажа че пътя на лишаването от секс , винаги води до плачевни семейни отношения .

ПП тоя форум бил много готин бе . Може да си спамиш на воля и никой копче не ти казва . М нормален форум вече да съм си изпросил бан за офтопик.


Ми уточнявай де  Laughing
Аз разбрах, че сега имате проблеми. Хубаво е че сте си оправили отношенията.
Ама то иначе е ясно, че лишаването е голям проблем.
Иначе не мисля, че спамиш. Всъщност даваш другата гледна точка, но мислиш погрешно. В случая авторката не обича мъжа си и не е длъжна да спи с него.

# 104
  • Мнения: 712
Цитат
В случая авторката не обича мъжа си и не е длъжна да спи с него.
Авторката в случая казва че са заедно от 18 години като имат дете на 5 г. . Мислиш ли че преди 13 г. го е обичала , или просто го е използвала за да има дете , защото биологичният и часовник вече яко е цъкал ?
И защо си мисли че в момента не го обича ? Дали защото не е срещнала друг ? И как точно се нарича когато си омъжена за някого , а се влюбваш и имаш връзка с  друг  ? Twisted Evil

Не го обичала - какво означава обич след 18 г. ? Любовта е само в началото , след това на нейно място идват , привикването , привързаността , уважението и т.н. . Няма такова нещо като 20 години любов . Все пак бях 20 години с една жена , 15 от които официално бракуван .  Peace

Общи условия

Активация на акаунт