Не обичам мъжа си - кои от вас останаха и кои си тръгнаха

  • 33 553
  • 258
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: X
Искрено моля, кажете как мъж, когото не желаете, ще ви вкара в леглото.

# 151
  • Мнения: 12 473
Е, ти току-що срина бизнеса на златотърсачките.. Joy

# 152
  • Мнения: 32 245
За жени, които са се омъжили за импотентни мъже съм чувал - даже имаше една по вестниците преди време, някаква известна 20-годишна дето се омъжи за 85-годишен дядо.
Внуците му я съдиха да развалят брака, но май не мина и като умря взе там милионите.
Така че обратното явно може - но мъж да се ожени за жена, която няма да прави секс с него, досега не съм чувал. Ако в началото прави, пък после вече не ще - редно е бракът да се разтрогне. Освен ако и двамата не ги устройва така де. Иначе става - куче кокал не яде, но и на друг не дава. Хем тя не спи с него, хем той няма законно и морално право да спи с други.

То във форума има не една тема, където ролите са разменени, но не съм видяла въпросните господа там да казват, че мъжът е длъжен да прави секс, защото имат брак. Даже го защитават. Пак жената е виновна и в двата случая.
Аз не съм го защитавал. Даже към жената мисля писах да го оставя и да си търси друг, но само ако мисли че ще намери някой, който иска да прави секс с нея - защото самата тя беше писала, че сутрин като се погледне в огледалото вижда намусена непривлекателна лелка.

Ох, тия законни и морални норми  ooooh!
Сексът е нещо естествено от което тялото на всеки човек, било мъж или жена има нужда.
И при липсата му се появяват проблеми. И щом един човек не получава от партньора си е в правото си да си търси някъде другаде. За някои хора секса е важен, като водата и храната.
Аз не казвам, че си го защитавал, но там не съм чела неща от сорта "Той е длъжен, защото има подпис". Но доста изкараха жената виновна, че е остаряла и напълняла. Еми никой не седи млад, хубав и слаб цял живот.

# 153
  • Мнения: 2 695
но само ако мисли че ще намери някой, който иска да прави секс с нея - защото самата тя беше писала, че сутрин като се погледне в огледалото вижда намусена непривлекателна лелка.
Да не си мъж да не знаеш... ама една жена колкото и да е грозна винаги има достатъчно непретенциозен мъж да я оноди и то с кеф  Hug

# 154
  • Мнения: X
Е, ти току-що срина бизнеса на златотърсачките.. Joy
Жалко, целта ми беше прозаична - да се види абсурдността на цялата купчина съвети.

# 155
  • Мнения: 32 245
Искрено моля, кажете как мъж, когото не желаете, ще ви вкара в леглото.

Няма начин, освен насилствено.

# 156
  • Мнения: 12 473
Естествено, че е абсурдно..
"Всички щастливи семейства си приличат и всички са нещастни по своему" - Чехов

Сексът е в главата. Колкото по-бързо го разберете мъжете, толкова по-дашна жена ще имате.
Не става с изисквания, очаквания, емоционални изнудвания и тн.
Важи и за двете страни, разбира се.

# 157
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Искрено моля, кажете как мъж, когото не желаете, ще ви вкара в леглото.
По никой начин и до този момент в житейски план, никога не ми се е случвало да правя секс без да имам желание (насила), или някой да е проявил грубо/агресивно/задължаващо отношение към мен, заради това.
Липсата на секс не е оправдание, нито повод за изневяра. На мен ми изневериха и въпреки...  Mr. Green 
А някой като е боклук и да го чукаш до несвяст, той ще си постъпи като боклук.
Аз лично просто няма да бъда с човек, когото не желая по всеки възможен начин в една връзка.

# 158
  • Мнения: 36 088
Искрено моля, кажете как мъж, когото не желаете, ще ви вкара в леглото.

ако жена е желала някого, но вече не, понякога има по нещичко изостанало - там, някъде дълбоко, но все още откриваемо ... ако мъжът си даде труд го намери, може и да бъде пожелан отново - силно и много, както в началото

но мрънкането и обвиненията са по-лесни от действието

# 159
  • Мнения: 2 931
     Явно мъжете в темата са на мнение, че отговарят или не на някакви изисквания, нужди, емоции на жените си, да е длъжна да прави секс с тях, ако си поискат.  Crazy

# 160
  • Мнения: 2 442
Естествено, че е абсурдно..
"Всички щастливи семейства си приличат и всички са нещастни по своему" - Чехов
«Всички щастливи семейства си приличат, всяко нещастно семейство е нещастно по своему.»
Лев Толстой, «Ана Каренина», първо изречение на романа.
 bouquet

# 161
  • Мнения: 12 473
Естествено, че е абсурдно..
"Всички щастливи семейства си приличат и всички са нещастни по своему" - Чехов
«Всички щастливи семейства си приличат, всяко нещастно семейство е нещастно по своему.»
Лев Толстой, «Ана Каренина», първо изречение на романа.
 bouquet

Приемам, чудех се кой от двамата беше.))

# 162
  • Мнения: 712
Цитат
Въобще не е длъжна. Къде го пише това? В закона ли?  Mr. Green  Щом не иска, един подпис няма сила тук.
Извинявай скъпа но ако това е така ,защо аджеба аз съм длъжен да си пропилявам заплатата си за плащане на ток , телефони и други глупости вместо да я използвам по предназначение и да да я харча за пиячка и курви ?
  И още нещо . След като любимата ми съпруга има право да не прави секс със мен , защо аз от моята заплата трябва да и давам пари за разни ежедневни и други видове превръзки , които да слага на оная си работа , която аз всъщност не използвам за нищо , а ?

# 163
  • Мнения: 12 473
Очевидно не ти е любимата съпруга.. #Crazy

# 164
  • Sofia
  • Мнения: 15 592
   Оф, абе, много се радвам, че нивото на мъжете около мен не припокрива това на господата, висящи в традиционно женски форум и ръсещи умнотии на килограм. Sick

Общи условия

Активация на акаунт