Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 35

  • 109 852
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 13 538
VIP на БАН съм използвала само маската за лице, която е с водорасли, доволна съм.

Доволна съм от почистващата маска с черни минерали на Ейвън.

# 31
  • Мнения: 4 569
Орифлеймския заздравител The One има ли някаква схема за ползване?

# 32
  • София
  • Мнения: 2 343
И аз съм доволна от Билката за лице. От тук го видях, реших да пробвам и другите от серията, но тоника ме омазнява.
И аз се нареждам за снимка на пастата заместител на Парадонтакса   Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 5 289
Да ми препоръчате някой сносен стягащ гел за тяло? newsm78 Ще го използвам за областта на корема.

# 34
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Записвам се с препоръка за очните линии на Есенс. Страхотни, плътно черни и издържащи цял ден.

# 35
  • София
  • Мнения: 681
Търся си нов крем за лице. До сега ползвах скъп крем за тази тема (Vichy Idealia), но ми се ще този път да не е нещо толкова скъпо а по-бюджетно. Бях си харесала на Yves Rocher един, но се колебая още.

Трябва да е за нормална към суха, а явно тази комбинация не е много разпространена в кремовете. Повечето са смесена към мазна, нормална към мазна, само суха, или суха към много суха...

Да сте попадали на нещо за нормална към суха?

# 36
  • Мнения: 6 582
VIP на БАН съм използвала само маската за лице, която е с водорасли, доволна съм.

Доволна съм от почистващата маска с черни минерали на Ейвън.

Благодаря, Деси! А натурални ли са продуктите? Мисля да пробвам... Thinking
В момента ползвам също на Ейвън, но с минерални от Мъртво море, 2 пъти само съм слагала и не мога да кажа категорично, но към момента ми харесва. Peace

# 37
  • Мнения: 46 573
Не се сърди човече, каква е тази паста за зъби на Балеа, може ли снимка?
Скрит текст:

Не била на Balea, моя грешка  Blush понеже запомних, че го има логото на DM и реши, че е на Balea  Simple Smile
Нашата е някаква със 7 ефекта, но имаше различни видове, за конкретен проблем - парадонтоза, избелваща и т.н.

г-ца Калина, Lumene от тази серия за хубави.

# 38
  • Мнения: 2 701
Преди няколко месеца и аз щях да си купувам една от тези палитри на Catrice, но от тестерите в Лили определено повече ми допаднаха тези на Essence.
Скрит текст:

Не съжалявам, тъй като си ги харесвам, но напоследък търся нещо малко по-високо като качество и естествено съм наясно, че и като парички ще е по-високичко.
Скрит текст:
Ако някой има предложение за такава палитра бих била благодарна на отзив или предложение, дори на лично съобщение.  Hug

От Катрис съм много впечетлена от ружчетата им.  Peace

В кафявата гама - четворката на Флормар. Страхотна пигментация и цветове. Около 5лв е.

# 39
  • Мнения: 24 504
Търся си нов крем за лице. До сега ползвах скъп крем за тази тема (Vichy Idealia), но ми се ще този път да не е нещо толкова скъпо а по-бюджетно. Бях си харесала на Yves Rocher един, но се колебая още.

Трябва да е за нормална към суха, а явно тази комбинация не е много разпространена в кремовете. Повечето са смесена към мазна, нормална към мазна, само суха, или суха към много суха...

Да сте попадали на нещо за нормална към суха?
Това ти препоръчвам
Или това

# 40
  • Мнения: 1 243
г-ца Калина, и аз предлагам Лумене. 20-тина лева някъде Simple Smile

Похвалвам един лак за нокти S.H.C номер 64, прекрасно металическо лилаво, вече 1 седм. не е мръднал. Цена под 1.50
Както и една от четките за сенки на Pretty Time, неочаквано добра за цената си от 2.30, става и за прецизно контуриране  Wink

Някой пробвал ли е Лореал Miracle Blur крем за лице и за околоочен контур? От тестерите в Лили останах приятно изненадана като ефект, но сякаш мажех силиконова основа за грим , такова беше усещането. Цената в момента е около 20 лв и на двата. Някой има ли по-задълбочени наблюдения?

# 41
  • Мнения: 6 214
Колко струват пастите за зъби на ДМската марка? Че аз си живея с постоянното страдание, че зъбите ми не са добре измити.

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Като гледам цените в немския сайт, не би трябвало да са повече от 2,50 лв.

# 43
  • Мнения: 46 573
Колко струват пастите за зъби на ДМската марка? Че аз си живея с постоянното страдание, че зъбите ми не са добре измити.
1.99 лв. Simple Smile

# 44
  • Мнения: 6 214
Колко струват пастите за зъби на ДМската марка? Че аз си живея с постоянното страдание, че зъбите ми не са добре измити.
1.99 лв. Simple Smile
Ще ги пробвам.

Общи условия

Активация на акаунт