Изневери ми от страх да се обвърже

  • 7 184
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Здравейте мили дами,намирам се в емоционална дупка,тежи ми и имам нужда от съвет.След няколко щастливи години заедно в момента в който очаквах отношенията ни да преминат на по сериозно ниво,той ми призна изневяра(казвала съм му,че това е нещото което немога да простя и би ни разделило)Изгоних го,не ме е търсил няколко седмици през които преминах през ада,липсва ми,обичам го и мисля,че мога да му простя,каза че нямам никаква вина ,нищо с мен не му е липсвало,очакванията от семействата ни ,очакванията от моя страна да се развива връзката са го подтикнали да се отдръпне от мен,не бил готов,не смея да го потърся докато ме боли от изневярата ,но и той не ме търси ,а каза че още ме обича.Искам да преодолеем всичко и да бъдем заедно какво да правя,да чакам,да говоря ...

# 1
  • Мнения: 2 450
Ами той те е разкарал, какво има да го чакаш? Казал ти е точно това, което е знаел, че ще те накара да скъсаш с него и си е отишъл доволен по живо по здраво, нито те търси, нито те мисли. Ти за чии се измъчваш, малко ли са курварите, тоя какво, златен ли е? Че на всичкото отгоре ти вменява и вина, че твоите очаквания разбирш ли го били подтикнали, лелее, лелее, и му се връзваш? ooooh!

# 2
  • Мнения: 1 793
Ти може да искаш да преодолеете всичко, ама той май е продължил напред щом не те търси.

Според мен ти е признал за изневярата, за да се разделите.

# 3
  • София
  • Мнения: 971
Не те търси защото те "преодолява" с някоя друга...

# 4
  • Мнения: 2 222
Ами не иска човекът да се обвързва - няма да стане насила. Успокой се, почини си от тия емоции покрай раздялата и след време ще срещнеш нов мъж - така става в живота.

# 5
  • Мнения: 36 174
ъ?
обича те, но друг път
ако си го прибереш, какво според теб те очаква през семейния ви живот?
колко пъти ще преживееш това което ти се случва сега?

# 6
  • София
  • Мнения: 23 130
Изгоних го, не ме е търсил няколко седмици...
И това изчерпва темата.
Всъщност вече са ти го казали преди мен.

# 7
  • Мнения: 128
Да най-вероятно още немога да да го приема,редовно ми звънят негови роднини брат му и затова немога да се отърся,представях си живота си с този човек,с нищо не ми показа ,че не ме обича до сега още съм в шок,дано ми мине по бързо и тая пуста надежда че ще се осъзнае не ме оставя да продължа напред.

# 8
  • Мнения: 601
Той е постъпил така, защото е искал ти да го разкараш. Ако той е скъсал пръв с теб, е знаел, че ще му висиш и ще го преследваш. Ясно ти е казал , че не иска нищо повече. Остави го да си върви по пътя и ти си поеми своя. Иначе само си удължваш агонията.

# 9
  • Мнения: 2 222
Съдбата ти праща знак да приключваш всичко. Самият мъж е приключил, какво значение има, че ти звънят неговите роднини? Ако искаше да е с теб въпреки изневярата, сега щеше да е до теб и да се подмазва всячески. А той просто си е с друга жена - забрави го.

# 10
  • София
  • Мнения: 971
Кажи на роднините, че си намерила прекрасен човек и ще се жените!  Grinning

# 11
  • Мнения: 2 450
Какво да се осъзнае, ти вземи се осъзнай, за какво ти е такъв мъж? Дето ще ти изневерява под път и над път и не иска да се обвързва? Какво ще си го правиш, ще го чакаш да се наиграе ли? Ами ако никога не се случи? Тежко е, но по-добре, че си разбрала преди да се вържеш с брак и/или дете. Не са се свършили мъжете, ще си намериш твоя си.
А на роднините - не им вдигай телефона, шанса брат му да е знаел за изневярата и да го е прикривал е огромен, достойнство нямаш ли малко?

# 12
  • Мнения: 2 222
Освен това роднините му предават колко си скапана от мъка по него. В твой интерес е да спреш контактите.

# 13
  • Мнения: 2 288
Асита, тактически те е зарязал, като те оставил с впечатлението, че ти него си изгонила. Няма смисъл да се измъчваш, всичко е приключило. Той не те обича. Ти трябва да продължиш напред, сама и с високо вдигната глава. Остави роднините и приятелите,  не им позволявай да си врат носа, където не им е работа.
Вземай някоя вярна дружка, отивай на фризьор и после на бар  Hug Пожелавам ти бързо да се осъзнаеш и да не се самофилмираш повече, няма смисъл.
Казали са ти преди мен! Успех  Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 24 839
Да най-вероятно още немога да да го приема,редовно ми звънят негови роднини брат му и затова немога да се отърся,представях си живота си с този човек,с нищо не ми показа ,че не ме обича до сега още съм в шок,дано ми мине по бързо и тая пуста надежда че ще се осъзнае не ме оставя да продължа напред.
За какво да се осъзнае?
Че може да си прави с теб каквото си иска, защото всъщност, няма значение какво си казала, че не можеш да простиш?

Общи условия

Активация на акаунт