Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~82~

  • 26 687
  • 750
  •   1
Отговори
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 489
Fatih Harbiye




Резюме: В квартал  Фатих в Истанбул, живее младо момиче на име Нериман. В ранна детска възраст,
тя губи майка си, която е от богато семейство и сега Нериман живее с баща си и родната си леля Гюлтер. Тяхното семейство живее спокойно и спазва семейните традиции.
Нериман има приятел от детството - Шинаси, който е влюбен в нея и иска да създадат заедно семейство. Нериман мечтае да се измъкне от мизерията и нищетата, да разкъса оковите на деспотичните  правила и норми, които са насаждани от векове и насочва всичките си усилия за това.
В Истанбул Нериман има вуйчо, който е съдружник в компания "Арджаоулу Текстил". Той има две дъщери  - Дуйгу и Пелин. Маджит Арджаоулу е богат младеж, в който Пелин
е влюбена. По повод на неговото завръщане от Америка, Пелин организира тузарско парти. Въпреки, че Нериман не поддържа връзки със семейството на вуйчо си, по стечение на
обстоятелствата и тя е поканена на това парти. Там Нериман се запознава с Маджит и животът й коренно се променя.
С кого ще остане Нериман - с приятеля си от детството, Шинаси, или с първата си любов-Маджит...


Неслихан Атагюл е родена на 20 август 1992 г.  През 2006 година се снима в "Листопад", изпълнявайки ролята на Дениз (голямата дъщеря на Таксим). Участието в хитовата драма веднага изстрелва актрисата на върха. Следват "Първа любов" (филм-2006 г.), "Скъпи татко" (2011 г.), "Араф" (филм- 2011), "Животът продължава ( 2011-2012 г.) ,  " Това, което ми остана от теб" ( филм- 2015 г.) и Черна любов ( Kara sevda 2015 г. ). Първата й главна роля в сериал е във "Фатих Харбие" (2013 - 2014 г.). Актрисата печели редица награди за участието си във филма "Araf", като "Най-добра актриса" на фестивалите в Москва и Токио.





Кадир Доулу е роден на 19 април 1982 г. в гр. Мерсин. Първата му главна роля е в сериала "Малки Тайни" (2010 - 2011 г.) в ролята на Али (най-добрия приятел на Чет и гадже на Арзу.). Следват  "Мръсната седморка" (2012 -2013 г.),"Двете лица на Истанбул" (Fatih Harbie 2013-2014 г.), "Любов моя, Алабора" ( Sevdam Alabora 2015 г. ) и "Великолепният Век - Кьосем" (Muhteşem Yüzyıl - Kösem 2015г.)














                                             

Стари теми



Тема 1 Тема 2 Тема 3 Тема 4 Тема 5 Тема 6 Тема 7 Тема 8 Тема 9 Тема 10 Тема 11 Тема 12 Тема 13 Тема 14 Тема 15 Тема 16 Тема 17 Тема 18 Тема 19 Тема 20 Тема 21 Тема 22 Тема 23 Тема 24 Тема 25 Тема 26 Тема 27 Тема 28 Тема 29 Тема 30 Тема 31 Тема 32 Тема 33 Тема 34 Тема 35 Тема 36 Тема 37 Тема 38 Тема 39 Тема 40 Тема 41 Тема 42  Тема 43 Тема 44 Тема 45 Тема 46 Тема 47  Тема 48 Тема 49 Тема 50 Тема 51  Тема 52 Тема 53 Тема 54 Тема 55 Тема 56 Тема 57  Тема 58 Тема 59 Тема 60 Тема 61 Тема 62 Тема 63  Тема 64 Тема 65 Тема 66 Тема 67Тема 68 Тема 69 Тема 70 Тема 71 Тема 72 Тема 73 Тема 74 Тема 75 Тема 76 Тема 77 Тема 78 Тема 79 Тема 81






Приятни минути в темата!


   

    

    

 

 

# 1
  • Мнения: 15 884
Пу, първа Laughing
Ирко Heart Eyes bouquet

# 2
  • Мнения: 1 367
Хоп и аз да се запиша у новото къще LaughingИрка за темата  bouquet Hug.Дай боже в нея да обсъдим и втората целувка между КеНи  Heart EyesМечтите са безплатни  Joy

# 3
  • Мнения: 9 520
Хоп и аз да се запиша у новото къще LaughingИрка за темата  bouquet Hug.Дай боже в нея да обсъдим и втората целувка между КеНи  Heart EyesМечтите са безплатни  Joy
Деси , кога е била първата  newsm78

Имам пред вид след 5 -години, щото преди не само една целувка е имало ,а много .А и други работи - ха-ха -ха !
Ирка , мерсаш за новата темичка !

Последна редакция: вт, 02 фев 2016, 15:07 от Phillipine

# 4
  • Мнения: 1 367
Хоп и аз да се запиша у новото къще LaughingИрка за темата  bouquet Hug.Дай боже в нея да обсъдим и втората целувка между КеНи  Heart EyesМечтите са безплатни  Joy
Деси , кога е била първата  newsm78

Имам пред вид след 5 -години, щото преди не само една целувка е имало ,а много .А и други работи - ха-ха -ха !
Ирка , мерсаш за новата темичка !
Фелипе  Hug тази във втори епизод Mr. Green но беше насън де hahahaи кратка ама все пак  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 9 520
Хоп и аз да се запиша у новото къще LaughingИрка за темата  bouquet Hug.Дай боже в нея да обсъдим и втората целувка между КеНи  Heart EyesМечтите са безплатни  Joy
Деси , кога е била първата  newsm78

Имам пред вид след 5 -години, щото преди не само една целувка е имало ,а много .А и други работи - ха-ха -ха !
Ирка , мерсаш за новата темичка !
Фелипе  Hug тази във втори епизод Mr. Green но беше насън де hahahaи кратка ама все пак  Mr. Green

Оооо, насън ги не броим .Иначе можем да кажем , че всички сме целували Брат Пит  hahaha

# 6
  • Мнения: 1 367
Хоп и аз да се запиша у новото къще LaughingИрка за темата  bouquet Hug.Дай боже в нея да обсъдим и втората целувка между КеНи  Heart EyesМечтите са безплатни  Joy
Деси , кога е била първата  newsm78

Имам пред вид след 5 -години, щото преди не само една целувка е имало ,а много .А и други работи - ха-ха -ха !
Ирка , мерсаш за новата темичка !
Фелипе  Hug тази във втори епизод Mr. Green но беше насън де hahahaи кратка ама все пак  Mr. Green

Оооо, насън ги не броим .Иначе можем да кажем , че всички сме целували Брат Пит  hahaha
  hahaha  hahaha hahaha значи чакаме първата целувка  Mr. GreenМеждудругото сега тази седмица ли ще гостуват Бу,Несли и Каан в Beyaz show

# 7
  • Мнения: 5 138
Ха здравейте
и аз пазя дивана , давайте идея к`во да кьоря.
Ирко мерсаж. Hug
Евче оправяй се  Hug

# 8
  • Мнения: 13 337
Ирка, благодаря за новата тема! Hug Hug

Еви, gecmis olsun, canim! Hug Hug


# 9
  • Мнения: 21 906
Оф, да се запиша и аз новото къще, че си кибича оттатък  Joy Joy Joy

Ирче  Hug Heart Eyes bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 13 574
Време е да се прехвърлим вече в новата къща
Ирка това е за теб  newsm51
Скрит текст:
Ама къде е Ренка  newsm78
Чакай да ви преброя - нещо ме се губят някои хора  Naughty
Мичонката влиза от време на време - Ренката я няма - Дидока скоро не е разхождала Пелинката - Не виждам и Васето - а и Мимата се затри нещо
Аааа няма така да се разберем  Heart Eyes
мързеланки стегнете се че утре ни чака ударна серия  Naughty

# 11
  • Мнения: 1 869
Скрит текст:
Хоп и аз да се запиша у новото къще LaughingИрка за темата  bouquet Hug.Дай боже в нея да обсъдим и втората целувка между КеНи  Heart EyesМечтите са безплатни  Joy
Деси , кога е била първата  newsm78

Имам пред вид след 5 -години, щото преди не само една целувка е имало ,а много .А и други работи - ха-ха -ха !
Ирка , мерсаш за новата темичка !
Фелипе  Hug тази във втори епизод Mr. Green но беше насън де hahahaи кратка ама все пак  Mr. Green

Оооо, насън ги не броим .Иначе можем да кажем , че всички сме целували Брат Пит  hahaha
 hahaha  hahaha hahaha значи чакаме първата целувка  Mr. Green
Междудругото сега тази седмица ли ще гостуват Бу,Несли и Каан в Beyaz show
[/quote]

Интересно, Фе пак ли ще се намърда между тях.., както при Братята....
Еви -бързо оздравяване!

Възела с втори фраг

Скрит текст:



озет
Искав свою маму в особняке, Каан упал в бассейн, свидетелем чего стала Фейза, которая годами ранее потеряла своего сына Барыша. Она прыгает вслед за Кааном в воду. Жизнь Каана в опасности и это ещё больше травмирует Фейзу. Умут должен вернуть долг Кенану, а в это время напротив Наз появляется Синем со словами: "Я любовница Умута", которые её очень шокируют. Али Неджат невольно узнает о том, что происходит в жизни Наз. Чтобы собраться с мыслями, Наз едет в отель, где появятся нежданные гости. Столько пережитых неудач ещё больше сближают Али Неджата и Наз. Чтобы узнать, где находится Наз, Умут за ней проследит и станет свидетелем того, чего совсем не ожидал увидеть...

# 12
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
благодаря за новата теми4ка  Hug
Ирка  Hug и на Ренка  Hug

слагам цветя и тортлета пък каквото харесвате си взимайте  Hug

Скрит текст:


2 в 1  Laughing


аз снощи прехвърлих последния излъ4ен еп на ашка...и там едно разтакаване ум да ти зайде  ooooh!
то бива бива, ама те ве4е се оливат.....
да вземат накрая Кориш и Нерито да се оженят и да свършват. 4удя се като не могат да измислят нещо ново, защо продължават  Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 2 685
  
   Благодаря за темата  Heart Eyes  bouquet bouquet bouquet bouquet  

    Снимките навън продължават

  

  Групата се е събрала  . Емко най-весел  Laughing

  


 

# 14
  • София
  • Мнения: 13 574
От снимачната площадка днес  Heart Eyes


Общи условия

Активация на акаунт