Сара, Ангад, Киншук и Парул в Цветовете и след това: Saubhagyalaxmi - Тема 3

  • 58 833
  • 624
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 485
Здравейте! Ето първите 4 епизода на вторият сериал, който Сара снима в Пакистан - Lakin ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Засега са излезли само тези ...  newsm10 Постепенно ще давам линкове и за другите епизоди, както правех с Bay Khudi newsm76 newsm76 newsm76 Сара е страхотна ...   newsm18 Flushed Two Hearts



https://www.youtube.com/watch?v=mF5YLk1y_MI

https://www.youtube.com/watch?v=itgubf_2Kzk

https://www.youtube.com/watch?v=Waula20UNQY

https://www.youtube.com/watch?v=pKIjNNa6LL0


Роси, много ти благодаря за линковете!
  Hug  bouquet

# 301
  • Мнения: 11 766
Ето едни нови невероятни снимки на Сара от вчера и днес - прекрасна е! Много е красива, сладка и чаровна ... smile3525 Kissing Heart Two Hearts txtloves Hands Clap







Още 2 прекрасни снимки на Сара и Ангад от миналата седмица ... newsm76 newsm76 newsm76



# 302
  • Мнения: 11 766
Ето едни нови страхотни снимки на Парул/ Рагини - много е красива и сладка ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts





# 303
  • Мнения: 11 766
Ето една невероятна снимка на Киншук/ Ранвир със съпругата му Дивия - много са сладки и прекрасни ... smile3525 Kissing Heart Two Hearts txtloves Oha!



Ето и едни прекрасни снимки на Киншук от 21 март, когато ходи на някакво парти заедно с колегите си от сериала Tum Aise Hi Rehna - Шефали Шарма/ Лалима от "Светлината" и Анкур Гай - съпруга на Каника Махешвари/ Менакши от Светлината! newsm51 Two Hearts Two Hearts Всички са страхотни - хубаво е, че продължават да се виждат ... newsm44 newsm44 newsm44 Киншук е супер готин, сладък и чаровен ... smile3534 txtloves Flushed



# 304
  • Мнения: 485
Здравейте! Hug

Днес е рожденият ден на Ангад.  bdbaloni Желая му да е здрав, много щастлив и успешен. Two Hearts  newsm76 Heart Eyes
Дано нашите любимци ни зарадват по този повод.  Praynig Отдавна не са се появявали заедно.
А тия дни Сара е била на някакво събитие. Ето няколко снимки от там. Прекрасна е, както винаги!  love001

 

 

# 305
  • Мнения: 47
Вчера Ангад имаше рожден ден, но не го празнува с приятели...изобщо не знам дали го е празнувал, защото нямаше никакви снимки или клипове. Разочарована съм, бях убедена, че на рождения му ден ще го видим отново заедно със Сара newsm45 newsm45

# 306
  • Мнения: 485
Вчера Ангад имаше рожден ден, но не го празнува с приятели...изобщо не знам дали го е празнувал, защото нямаше никакви снимки или клипове. Разочарована съм, бях убедена, че на рождения му ден ще го видим отново заедно със Сара newsm45 newsm45
Yana_Salekh, и аз се надявах на същото. Уви не се получи.  Cry Но пък като се замисля той, като че ли никога не го празнува с приятели на самия ден. Поне нямам спомен през последните години да е имало снимки от негов рожден ден. Може сега през почивните дни да си направят купон. Нека да не губим надежда. (То май и друго не ни остава.)

# 307
  • Мнения: 11 766
Здравейте!  Hug Не се притеснявайте - според мен Сара не успя да отиде на рождения ден на Ангад, защото по това време снимаше сериала Jana Na Dil Se Door в Делхи.  newsm10 Но Сара писа на Ангад, като го поздрави за рождения му ден, каза му че й липсва и че скоро ще се върне!!!  newsm44  Kissing Heart Two Hearts txtloves ura Ангад веднага хареса снимката на Сара - отговори й, а после тя отново му писа!!!  txtloves txtloves txtloves Пускам снимката им с превод на съобщенията им ...  family Flushed Heart Eyes



Сара: Честит Рожден Ден Красавецо! #Най-добър приятел завинаги #Рожденик #Липсваш ми #Връщам се скоро #Най-добър за цял живот #Ние #Сангад - Сара и Ангад  txtloves txtloves txtloves

Ангад: Благодаря ти много Сара  cheers Heart Eyes Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Сара: Ангад, Хуххххх - Прегръдки  hug Kissing Heart Flushed

# 308
  • Мнения: 11 766
Ето едни нови невероятни снимки на Сара с актьора Викрам Сингх Чаухан, който изпълнява главната роля в сериала Jaana Na Dil Se Door!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Тук са зад кадър - страхотни са ...  newsm76





Още нови невероятни снимки на Сара - става все по-прекрасна, красива и чаровна!!! Много я обичам ... txtloves txtloves txtloves











Снимала се е с певеца, с когото пя преди време! Те са приятели ...  Hug





Ето и една нова прекрасна снимка на Ангад - невероятен е ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 309
  • Мнения: 11 766
Ухааа, намерих и едно невероятно видео със Сара и Ангад от едно парти, на което са били на 14 април 2017!!!  newsm44 newsm44 newsm44 Аз лично виждам видеото за първи път ...  newsm76 newsm76 newsm76 Двамата са супер готини, сладки и прекрасни - забавляват се заедно, прегръщат се - пълнят ми душата!  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! love001 ura Много ги обичам ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts



http://dox.bg/files/dw?a=afd747bb3d

# 310
  • Мнения: 11 766
Уаууу, имам страхотна новина за вас! На 10 юни 2017 - част от актьорите от "Цветовете на любовта"/ Bidaai са се събрали отново на специално парти!!!  newsm44 newsm44 newsm44 Присъствали са Сара/ Садна, Ангад/ Алек, Парул/ Рагини, Ашита/ Малти, както и актьорите в ролите на Винит, Индраджит, Кушалия и Пракаш Чандра - т.е. лелята и чичото на Садна!  newsm10 Присъствал е и продуцента Раджан Шайни и още един човек от екипа на сериала ...  Peace За съжаление Киншук/ Ранвир го е нямало, може би е имал ангажимент!  newsm78 Жалко - щеше ми се да ги видя и четиримата заедно ... Weary Дано скоро пак се съберат и този път всички да са на линия ...  Praynig Praynig Praynig Важното е, че Ангад и Сара са там и както винаги са супер сладки и прекрасни!!!  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! Ашита/ Малти е дошла на партито заедно със съпруга си ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Ето няколко снимки на актьорите от събирането.   smile3525 newsm76 Two Hearts Flushed family Всички са повече от страхотни, но Сара и Ангад са върха!!! Толкова са сладки заедно - как се прегръщат и гледат. Много ги обичам newsm03 Two Hearts hug txtloves ppp Hands Clap baloni



























Последна редакция: вт, 13 юни 2017, 04:20 от Roxis

# 311
  • Мнения: 11 766
Още невероятни снимки на Сара, Ангад, Парул, Ашита и останалите от събирането на екипа на "Цветовете" онази вечер!!! Прекрасни са ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts txtloves Oha!





























# 312
  • Мнения: 485
Здравейте!  Hug
Роси, благодаря ти за хубавата новина и за чудесните снимки! newsm51 Наистина Сара и Ангад са прекрасни. Никога не ми е достатъчно да ги гледам двамата заедно. Искам още и още! Много им се радвам.
А знае ли се какъв е бил поводът. Дали пък нямат намерение да ни изненадат приятно с някой нов сериал. Би било чудесно нали? Дано да се случи!  Praynig Praynig Praynig

# 313
  • Мнения: 11 766
Здравейте!  Hug
Роси, благодаря ти за хубавата новина и за чудесните снимки! newsm51 Наистина Сара и Ангад са прекрасни. Никога не ми е достатъчно да ги гледам двамата заедно. Искам още и още! Много им се радвам.
А знае ли се какъв е бил поводът. Дали пък нямат намерение да ни изненадат приятно с някой нов сериал. Би било чудесно нали? Дано да се случи!  Praynig Praynig Praynig

Радвам се, че снимките ти харесват nansim!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts И аз съм много щастлива от събирането на нашите любимци ...  newsm44 newsm44 newsm44 Честно казано, не знам какъв е бил повода, а и те не казват! Засега се знае само, че екипа на "Цветовете" се е събрал на специално парти, за да се видят!  newsm76 newsm76 newsm76 Ако решат отново да ги съберат заедно би било супер - но времето ще покаже какво ще стане ...  Praynig Praynig Praynig Two Hearts Two Hearts Two Hearts family

Ето една нова невероятна снимка на Киншук и съпругата му Дивиа - много са готини и сладки!!!  txtloves txtloves txtloves love001 ura ppp newsm41

# 314
  • Мнения: 11 766
Онзи ден Сара приключи със снимките на сериала Jaana Na Dil Se Door, защото самият сериал свършва!  newsm10 Предполагам, че тези дни в Индия ще излъчат последните епизоди ...  newsm12 newsm76 Two Hearts Тук Сара е с колегите си от сериала ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts



Още нови невероятни снимки на Сара - много е красива, сладка и чаровна ... smile3525 Kissing Heart Two Hearts txtloves Oha!





Общи условия

Активация на акаунт