Сара, Ангад, Киншук и Парул в Цветовете и след това: Saubhagyalaxmi - Тема 3

  • 58 792
  • 624
  •   2
Отговори
# 315
  • Мнения: 11 766
Още една нова невероятна снимка на Сара и Ангад от партито с екипа на "Цветовете" smile3525 Kissing Heart Two Hearts Двамата са повече от прекрасни lovekiss lovekiss lovekiss Толкова са красиви, сладки и чаровни - много ги обичам ... txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! love001 Flushed  Two Hearts family

# 316
  • Мнения: 11 766
Приятели, много съм щастлива - вчера Сара и Ангад отново са били заедно!  newsm44 Kissing Heart Two Hearts Сара е събирала гости в дома си по повод празника Eid Mubarak ...  newsm76 newsm76 newsm76 Разбира се Ангад е бил един от гостите й - много са сладки заедно!!!  txtloves txtloves txtloves Само ги вижте как сладко са се прегърнали ... smile3534 Flushed Heart Eyes kiss newsm41





На партито е присъствал също Алан Капур, който играе ролята на Рахул в "Светлината" и на Амар в "Ритъма на мечтите", където си партнираше със Сара!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Двамата са добри приятели ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Присъствал е и актьора, който играеше чичо на Алек и Ранвир в "Цветовете на любовта"  newsm76









Ето и едно невероятно видео със Сара и Ангад от вчера докато празнуват Eid Mubarak!!! smile3525 Kissing Heart Two Hearts

http://dox.bg/files/dw?a=6be8862062

Тук може да видите още снимки на Сара с други нейни приятели и гости ...  newsm76

https://www.facebook.com/thessarakhan


Ето и едни клипове със Сара по повод празника - тук Ангад го няма! Явно e в самото начало преди той и гостите да дойдат ...  smile3525 Сара е много сладка и готина  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Там е й сестра й, а момчето със Сара до колкото знам игра с нея в Jaana Na Dil Se Door. Веднъж Сара каза, че той й е като брат. Мисля дори, че си е близък със сестра й ...  smile3503


https://www.youtube.com/watch?v=-lVTw04VY-Q

https://www.youtube.com/watch?v=GJFr4lQgSqg&t=9s

https://www.youtube.com/watch?v=de864pFaiis

Последна редакция: вт, 27 юни 2017, 21:24 от Roxis

# 317
  • Мнения: 11 766
Още нови невероятни снимки от вчера - имало е и друго парти. Ангад е присъствал и на него - тук той е заедно с Киншук/ Ранвир, Ашита/ Малти и съпруга й в реалния живот ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Това парти също е по повод Eid Mubarak ...  newsm76 newsm76 newsm76 Може би след дома на Сара са отишли на парти на друго място - може и Сара да е присъствала, но още не са излезли снимки ...  newsm10 Ангад и Киншук са невероятни - много са готини и сладки. Като истински братя ...  txtloves txtloves txtloves Ашита/ Малти също е супер ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts И тримата са прекрасни - Ашита и съпруга й също!  newsm18 Flushed Heart Eyes  Много се радвам, че актьорите от "Цветовете" продължават да се събират и да са така близки ...  newsm44 newsm44 newsm44







# 318
  • Мнения: 485
Роси, много, много ти благодаря за чудесните снимки!  Hug bouquet
Сара и Ангад са прекрасни!  love001 newsm44
Дано да излязат още снимки и клипове на двамата!  Praynig Praynig Praynig
Не мога да им се нагледам. Толкова са сладки заедно! Heart Eyes  Two Hearts newsm76
И аз много се радвам, че актьорите от "Цветовете на любовта" са останали приятели и продължават да се срещат по различни поводи. Дано продължават така и за напред.  Simple Smile

# 319
  • Мнения: 11 766
Роси, много, много ти благодаря за чудесните снимки!  Hug bouquet
Сара и Ангад са прекрасни!  love001 newsm44
Дано да излязат още снимки и клипове на двамата!  Praynig Praynig Praynig
Не мога да им се нагледам. Толкова са сладки заедно! Heart Eyes  Two Hearts newsm76
И аз много се радвам, че актьорите от "Цветовете на любовта" са останали приятели и продължават да се срещат по различни поводи. Дано продължават така и за напред.  Simple Smile

Радвам се, че снимките ти харесват nansim!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts И аз супер много им се радвам ...  newsm76 newsm76 newsm76 Ангад и Сара са повече от прекрасни заедно - супер сладки, усмихнати и готини!!! Много ги обичам ...  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! Flushed family Засега не съм попадала на други клипове от този ден, но намерих още няколко снимки и след малко ще ги пусна ...  newsm51 Two Hearts txtloves luvbed ura

# 320
  • Мнения: 11 766
На партито е присъствал и актьора, който играеше първата роля на брата на героя на Ангад в Ram Milayi Jodi.  newsm10  Там си партнираше със Сара. Писал е, че отдавна не са се виждали - а явно са добри приятели. На следващия ден пак са се видели ...  smile3503   newsm76 Two Hearts







Още една снимка с Алан Капур ... newsm76 newsm76 newsm76



Още снимки от партито в дома на Сара.  smile3525

 

 

# 321
  • Мнения: 11 766
Още нови невероятни снимки на Ангад и Сара от партито по случай Eid Mubarak!  newsm44 newsm44 newsm44 Толкова са готини, сладки и прекрасни заедно...  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! love001 ura А как готино са се гушнали. Много ги обичам newsm18 Heart Eyes Flushed Heart Eyes family Two Hearts lovekiss









# 322
  • Мнения: 11 766
Честит Петровден на всички именници! Искам да ви почерпя, защото днес брат ми има имен ден - пожелавам му много здраве, щастие, любов, късмет и усмивки. Винаги да е с нас и да ни радва ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Two Hearts Flushed Heart Eyes family





# 323
  • Мнения: 485
Честит Петровден на всички именници! Искам да ви почерпя, защото днес брат ми има имен ден - пожелавам му много здраве, щастие, любов, късмет и усмивки. Винаги да е с нас и да ни радва ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Two Hearts Flushed Heart Eyes family






С малко закъснение  Честит имен ден на брат ти, Роси!
Да бъде здрав и несломим като името, което носи!

# 324
  • Мнения: 11 766
Честит Петровден на всички именници! Искам да ви почерпя, защото днес брат ми има имен ден - пожелавам му много здраве, щастие, любов, късмет и усмивки. Винаги да е с нас и да ни радва ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Two Hearts Flushed Heart Eyes family


С малко закъснение  Честит имен ден на брат ти, Роси!
Да бъде здрав и несломим като името, което носи!

Благодаря ти от сърце за прекрасните пожелания nansim! Те означават много за мен ... smile3525 Kissing Heart Two Hearts

# 325
  • Мнения: 11 766
Искам да ви почерпя защото днес баща ми има рожден ден! Пожелавам му много здраве, щастие, любов, късмет и успехи. Нека винаги да ни радва и да е с нас ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts txtloves Flushed nbirthday ura





# 326
  • Мнения: 485
Искам да ви почерпя защото днес баща ми има рожден ден! Пожелавам му много здраве, щастие, любов, късмет и успехи. Нека винаги да ни радва и да е с нас ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts txtloves Flushed nbirthday ura






Роси, да е жив и здрав татко ти!
Да продължава да следва мечтите си и да бъде горд с децата си!
А на теб пожелавам още хиляди щастливи мигове с любимите ти хора!  bouquet

# 327
  • Мнения: 11 766
Искам да ви почерпя защото днес баща ми има рожден ден! Пожелавам му много здраве, щастие, любов, късмет и успехи. Нека винаги да ни радва и да е с нас ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts txtloves Flushed nbirthday ura


Роси, да е жив и здрав татко ти!
Да продължава да следва мечтите си и да бъде горд с децата си!
А на теб пожелавам още хиляди щастливи мигове с любимите ти хора!  bouquet

nansim - Благодаря ти от сърце за уникалните пожелания към татко, към мен и семейството ни ...  newsm51 Kissing Heart Two Hearts  txtloves family Наистина много ме зарадва ...  lovekiss lovekiss lovekiss  Невероятна си newsm18 Heart Eyes Flushed Flushed 1swing  ppp Hands Clap

# 328
  • Мнения: 485
Здравейте!
Някой има ли представа какво се случва с нашите любимци? От доста време като че ли няма нищо ново или може би аз не откривам нищо.


# 329
  • Мнения: 11 766
Здравейте!
Някой има ли представа какво се случва с нашите любимци? От доста време като че ли няма нищо ново или може би аз не откривам нищо.

Здравей!  Hug Така е - засега няма нищо съществено около Ангад, Сара и останалите!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts До колкото знам се наслаждават на почивката си - Сара пътува за няколко дни с приятели и така ...  newsm10

Ето едни нови снимки на Сара - много е красива и чаровна!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts







Ето и едни нови снимки на Ангад - правил си е селфита в колата!!!  newsm76 newsm76 newsm76



Общи условия

Активация на акаунт