Сара, Ангад, Киншук и Парул в Цветовете и след това: Saubhagyalaxmi - Тема 3

  • 58 788
  • 624
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 11 766
Ето и една нова невероятна снимка на Киншук заедно със своя добър приятел Анкур Гхай - съпруга на Каника Махешвари/ Менакши от "Светлината"  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Както знаете двамата играха заедно в един сериал и от тогава са много големи приятели ...  newsm44 newsm76 Two Hearts И двамата са страхотни - много са готини и сладки!!! txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! Flushed family



И една нова снимка на Киншук от фитнес залата - страхотен е ... lovekiss lovekiss lovekiss

# 331
  • Мнения: 485
Здравейте! Hug
Роси, много ти благодаря за споделеното!  bouquet
Надявам се скоро да имаме повече новини за нашите любимци! А и нали наближава рожденият ден на Сара. Дано да ѝ организират парти и ни зарадват с много нови снимки и клипчета от него!  Praynig Praynig Praynig
Хубав ден и успешна нова седмица на всички!  Simple Smile

# 332
  • Мнения: 11 766
Здравейте! Hug
Роси, много ти благодаря за споделеното!  bouquet
Надявам се скоро да имаме повече новини за нашите любимци! А и нали наближава рожденият ден на Сара. Дано да ѝ организират парти и ни зарадват с много нови снимки и клипчета от него!  Praynig Praynig Praynig
Хубав ден и успешна нова седмица на всички!  Simple Smile

Много ти благодаря!  Hug Радвам се, че нещата които пуснах са ти харесали.  smile3525 Kissing Heart Two Hearts И аз се надявам скоро да излязат нови снимки, клипчета и моменти със Сара и Ангад. Praynig Praynig Praynig Two Hearts Two Hearts Two Hearts family Flushed txtloves Дано покрай рождения й ден излезе нещо интересно ...   Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts Flushed 1swing

# 333
  • Мнения: 485
Здравейте!  Hug
Момичета, бихте ли погледнали това! Като, че ли е ново, но не съм сигурна. Някой знае ли откъде е?
https://www.instagram.com/p/BXC4ThbAIok/?taken-by=ssarakhan.fpx

# 334
  • Мнения: 11 766
Здравейте!  Hug
Момичета, бихте ли погледнали това! Като, че ли е ново, но не съм сигурна. Някой знае ли откъде е?
https://www.instagram.com/p/BXC4ThbAIok/?taken-by=ssarakhan.fpx

Здравей!  Hug Благодаря ти за хубавото видео с Ангад и Сара ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Както винаги са супер сладки и прекрасни заедно ...  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! Не съм сигурна от кога е видеото - може и да е ново, а може и да е от преди време. Тези дни не са пускали нищо ново ...  newsm12 Утре е рождения ден на Сара и се надявам да излязат нови снимки на Сара и Ангад заедно ...  Praynig Praynig Praynig Two Hearts Two Hearts Two Hearts family

Ето видеото, което си пуснала - за да си го свалиш ...  newsm18 Heart Eyes Flushed

http://dox.bg/files/dw?a=d65ffa80f3

# 335
  • Мнения: 485
Здравейте!  Hug
Момичета, бихте ли погледнали това! Като, че ли е ново, но не съм сигурна. Някой знае ли откъде е?
https://www.instagram.com/p/BXC4ThbAIok/?taken-by=ssarakhan.fpx

Здравей!  Hug Благодаря ти за хубавото видео с Ангад и Сара ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Както винаги са супер сладки и прекрасни заедно ...  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! Не съм сигурна от кога е видеото - може и да е ново, а може и да е от преди време. Тези дни не са пускали нищо ново ...  newsm12 Утре е рождения ден на Сара и се надявам да излязат нови снимки на Сара и Ангад заедно ...  Praynig Praynig Praynig Two Hearts Two Hearts Two Hearts family

Ето видеото, което си пуснала - за да си го свалиш ...  newsm18 Heart Eyes Flushed

http://dox.bg/files/dw?a=d65ffa80f3
Роси, за съжаление нещо не се е получило и не мога да го видя цялото. Съжалявам! Disappointed

# 336
  • Мнения: 11 766
Роси, за съжаление нещо не се е получило и не мога да го видя цялото. Съжалявам! Disappointed

Извинявай, грешката е моя!  smile3525 Одеве като го свалях не съм погледнала понеже бързах - имало е проблем при тегленето - затова се е получило така ... bash

Вече го свалих и всичко е наред. Качих го пак - сега не би трябвало да има проблем ...  newsm76 newsm76 newsm76

http://dox.bg/files/dw?a=aebb80da46

# 337
  • Мнения: 485
Роси, за съжаление нещо не се е получило и не мога да го видя цялото. Съжалявам! Disappointed

Извинявай, грешката е моя!  smile3525 Одеве като го свалях не съм погледнала понеже бързах - имало е проблем при тегленето - затова се е получило така ... bash

Вече го свалих и всичко е наред. Качих го пак - сега не би трябвало да има проблем ...  newsm76 newsm76 newsm76

http://dox.bg/files/dw?a=aebb80da46
Да, сега всичко е наред! Много ти благодаря! Flowers Hibiscus Revolving Hearts

# 338
  • Мнения: 485
Здравейте! Hug
Рожденият ден на Сара мина, но това е единственото, което успях да намеря от партито ѝ. Надявах се да видим повече снимки и клипчета от празника, но уви. Поне аз не откривам нищо. Може би в инстаграма или в снапчата ѝ има нещо, но аз, както знаете не мога да отварям нищо от там.



Този път на партито е била и Парул. Явно след срещата на екипа на Цветовете преди време, Парул отново е възобновила контакта си с тях.
Роси, Yana_Salekh, моля ви ако вие откриете нещо повече да го споделите!  Praynig Praynig Praynig

# 339
  • Мнения: 11 766
Здравейте! Hug
Рожденият ден на Сара мина, но това е единственото, което успях да намеря от партито ѝ. Надявах се да видим повече снимки и клипчета от празника, но уви. Поне аз не откривам нищо. Може би в инстаграма или в снапчата ѝ има нещо, но аз, както знаете не мога да отварям нищо от там.



Този път на партито е била и Парул. Явно след срещата на екипа на Цветовете преди време, Парул отново е възобновила контакта си с тях.
Роси, Yana_Salekh, моля ви ако вие откриете нещо повече да го споделите!  Praynig Praynig Praynig


Здравей nansim!!!  Hug Благодаря ти за прекрасното видео от рождения ден на Сара ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts На рождения й ден както винаги е бил Ангад ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Но този път е ходила и Парул/ Рагини, както и актьора в ролята на бащата на Алек и Ранвир - Индраджит  newsm10 На партито са били също и актьора Алан Капур/ Рахул от "Светлината" - Амар от "Ритъма на мечтите", който си партнираше със Сара там и станаха добри приятели ....  smile3501 newsm76 Two Hearts Присъствал е и актьора Manish Raisinghan/ Ситханд от "Ритъма", който видяхме в началото на "Цветовете на любовта". Той също е голям приятел на Сара ...  newsm18 Присъствали са и добрите приятели на Сара и Ангад - Маниш Нагдев и годеницата му - актрисата Шришти Роуд, която изпълнява ролята на Анушка в "Сияйна Луна". Много си я харесвам нея ...  txtloves Heart Eyes 1swing

За съжаление и в инстаграм няма нищо повече от рождения ден - не са пускали и снимки - но дано пуснат тези дни нещо повече ...  Praynig Praynig Praynig

Ако излезе нещо ще го споделя ...  smile3503 Поне знаем, че Ангад е бил там и е празнувал заедно със Сара ...
newsm44 Two Hearts txtloves

# 340
  • Мнения: 1 047
Здравейте група! Hug От доста време не споделям нищо, а причината е, че откакто се появи тази нова версия не мога да вляза в профила си и се наложи да направя нов!  Rolling Eyes Rolling Eyes

Относно рождения ден на Сара... тази година ни вест ни кост, само едно клипче има в ютюб, няма нищо нито в снапа, нито в инстаграма. С Ангад дори не се снимаха заедно smile3507

# 341
  • Мнения: 485
Здравей,  yaana_salekh! Много се радвам да те видя отново в темата!
Наистина почти нищо не публикуваха от партито за рождения ден на Сара. Disappointed
Освен клипа, намерих само тези две снимки от партито.





# 342
  • Мнения: 485
Здравейте!
Тъй като от доста време никой не е публикувал нищо в темата, реших да сложа няколко снимки. Може и да сте ги виждали, но нищо.













Сара е голяма чаровница! Не мога да ѝ се нагледам!
Жалко, че  с Ангад ни лишават вече от доста време от удоволствието да им се радваме и на двамата заедно, но пък ние сме упорити и ще чакаме. Дано скоро ни изненадат приятно!

# 343
  • Мнения: 11 766
Здравейте!  Hug Яна, nansim - благодаря ви за всички прекрасни неща, които сте пуснали ...   Two Hearts Two Hearts Two Hearts И аз напоследък нямах време да пиша в темата, но винаги следя с интерес това, което пускате. newsm76 newsm76 newsm76

Ето едни нови невероятни снимки на Сара от тези дни - както винаги е супер готина, сладка и прекрасна ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts txtloves Oha!







До колкото разбрах Сара се е захванала с някакъв нов проект - не съм сигурна обаче дали са специални снимки за календар, филм или нов сериал.   newsm12 Kissing Heart Two Hearts Казва се: Bell baj gayi  newsm10 Ето 2 снимки, които Сара пусна свързани с него - там е и сестра й, затова не съм сигурна какво е точно, но вероятно скоро ще разберем ...  newsm08 Kissing Heart newsm18



# 344
  • Мнения: 11 766
Ето и едни нови невероятни снимки на Ангад с прекрасната му дъщеря. Много са готини и сладки ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts txtloves family





До колкото разбрах Ангад в момента се снима в сериала Waaris, който се излъчва по индийския канал & TV  smile3525 newsm76 Kissing Heart До тук този сериал има заснети над 300 епизода, а Ангад се е присъединил към него от 17-ти август ... newsm10
 

Общи условия

Активация на акаунт