Фраксипарин, клексан, аспирин протект - тема № 10

  • 88 651
  • 756
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 481
Хемостазата по напред сме ги описали подробно, по принцип се следят на три седмици върни назад малко и ще ги видиш, че не ги знам на изуст Rolling Eyes
Днес се ядосах защото ми трябват 3 инжекции клексан докато дойде мойта поръчка и писах към медиите да видим дали ще помогнат с нещо...аман вече лекарства със зелена рецепта се набавят по-лесно писна ми  #2gunfire


# 721
  • Мнения: 84
Здравейте,аз започнах да си бия фраксито в паласките,там не ме боли като на корема,защото е доста меко:) Надявам се да няма проблем. И този път изтървах срока от 3 седмици за следене,на 5 ще го направя,след празниците. Дано не е проблем .

# 722
  • Мнения: 481
Здравейте,аз започнах да си бия фраксито в паласките,там не ме боли като на корема,защото е доста меко:) Надявам се да няма проблем. И този път изтървах срока от 3 седмици за следене,на 5 ще го направя,след празниците. Дано не е проблем .
Сама ли успяваш?

# 723
  • Мнения: 4 097
В края на бременността и аз биех в паласките. Наистина не боли толкова и опрд.може и сам човек да си бие.

# 724
  • Мнения: 2 050
И аз там ги слагах до към 8 месец, но после ръцете ми почнаха да идват къси Mr. Green и минах на предната горна част на бедрата, виждала съм ги като подходяща област за такива инжекции. То като цяло се иска мазничко, пък аз не е като да нямам. Там обаче по-често се насинявам май, паласките си ми остават любими.

# 725
  • Мнения: 2 615
И аз в паласки биех, нямах нито синини, нито бучки там.

# 726
  • Мнения: X
Мами, в Пловдив , къде може да си сложа клексан?
Колко пари струва?

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 454
За Пловдив аз го взимам от различни аптеки където има 5лв е бройката.

# 728
  • Мнения: 2 140
Биех в паласките в края на бременността, д-р Сигридов ми разреши и каза, че може по целия корем.

# 729
  • Мнения: X
В Пловдив, къде може да ида да ми поставят клексана ? И колко парички взимат за това?

# 730
  • Мнения: 3 048
В Пловдив, къде може да ида да ми поставят клексана ? И колко парички взимат за това?

Герда, пробвай с личният лекар или в някой кабинет за спешна помощ - на мен личната ми слагаше Б12 и даже на съм плащала . Клексана го слагам сама  Peace

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Аз ходих да ми го бият в поликлиниката до нас.Взимат 3лв,а в частните като селена и торакс поставянето струва 5лв.Където и да отидеш ще ти го сложат щом неможеш сама.

# 732
  • Мнения: X
Коя е поликлиниката до вас, кати.?

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Свети панталеймон в кичука.Бяха достатъчно любезни да ми покажат и обясниха как се бие.Макар да ми я сложиха под ъгъл 45 вместо 90 С

# 734
  • Мнения: X
Като си сложих Клексана, малко рязко издърпах игличката и  доста голяма часст от лекарството под струя излезе от убоденото. Shocked
До сега такова нещо не ми се беше случвало. Въздухът в спринцовката ми се стори малко по-странен от останалите.

Общи условия

Активация на акаунт