Фраксипарин, клексан, аспирин протект - тема № 10

  • 88 648
  • 756
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 463
Момичета, някой знае ли изследването за фактор Ха при проф. Паскалева на гладно ли се прави? Благодаря!

# 736
  • Мнения: 39 710
Няма връзка храната с коагулацията.
Яж си спокойно.

# 737
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Герда, и на мен ми се случвало, съвсем леко след течността натисни да изкараш почти до въздух и вадиш леко иглата.

На мен пък два пъти ми се случва, горе да остане една капка след въздуха и да не мога да я изтръскам. Ами не искам въздух да си бия и затова просто тази капка не я слагам  Embarassed Confused ... иначе всички кутии са ми обърнати надолу, да се стичат и не ще да падне тази капка и това си е Crossing Arms

# 738
  • Мнения: 405
Мале момичета от къде ги намирате тези лекарства,аз не чакам цикъл след 7-8 дни и тъй като днес трабваше да купувам други неща от аптеката викам айде ще питам за фракси че ще съм или на него или на клексан ако дай боже съм бременна, отговора беше НЯМА, няма на склад и не се знае кога ще има, за Пловдив става дума.Та от сега се притеснявам от къде ще го намирам Sad

# 739
  • Мнения: X
В инвазивна кардиология ми казаха, че заедно с мехурчето трябва да се бият.

# 740
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Герда, ще опитам довечера, но ме е страх... не искам пак да се насиня. Crazy

# 741
  • Мнения: X
Аз се бода от 8 дни и от тях имам една синина. Не мога да ви опиша какъв герой се чувствам.
Като имате предвид, че преди бях бременна и два инвитро трансфера минах и започвах да рева, като магаре, ако трябва сама да си сложа инжекцията.
 Сега ми се наложи да платя 5 лв. за поставянето на един Клексан, и от следващия ден вече сама си ги поставях. Laughing

Вкарвам иглата под ъгъл(остър ъгъл), а не перпендикулярно, и така идва подкожно, бия я с мехурчето.
След това няма никакви синини.

# 742
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Мими,не се притеснявай.Потрябва ли ти се намира.В някои аптеки с предварителна заявка го доставят.

# 743
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Герда, герой си, спор няма, на мен още ми трепери ръката. И аз така бия и съм супер доволна, с 90 градуса цялата бях синя... сега все едно не бия всеки ден.

Мими, в Марешки със запис... така се снабдявам аз. И ми снимат рецептата ... но и аз се изхитрих имам вече две рецепти  Crazy

# 744
  • Мнения: 405
Оххх ами аз днес точно в Марешки питах,нямало го и на склад го нямало и поръчки не можело.Умирам си от страх че ще се окажа бременна, няма да го намеря и пак ще се случи нещо Cry

# 745
  • Мнения: 4 097
Мими, попитай и в Истанбулската тема дали някое момиче, ходещо натам, не може да ти донесе. И питай и в аптеки "Медея".

# 746
  • Мнения: 405
Къде е тази истамбулска тема?

# 747
  • Мнения: 4 097
В Проблемно забременяване.

# 748
  • Мнения: X
Започвай да звъниш на телефоните  по аптеките с въпросът,който те интересува.

# 749
  • Мнения: 481
Понеже писах оплакване към доставчика на Клексан в България, Санофи ЕООД, днес ми позвъниха, за да ми предоставят обратна връзка.Убедиха ме, че проблем във вноса няма, няма забавяне, няма спиране, всички складове се зареждат на едро, дори могат с документи да докажат, че проблема не е при тях.Увери ме, че Марешки са една от малкото аптеки, в която задължително има защото са им извършили проверка, срещу рецепта и поръчка и изчакване 24часа.Явно не съм единствената оплакала се, каза, че и други са ги запознали с проблема, но те нямат влияние към веригите под тях за съжаление.Агенцията по лекарствата също са били информирани, но и те нищо не предприемат... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт