Джансел Елчин в сериала "Eve Dönüş"/"Завръщане у дома" по АTV - 38

  • 38 441
  • 733
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14 510


    Уаууу...... Rolling EyesДайче Hug а  , аз докато се ядосвах на лудата Джанан съм пропуснала най-важната подрабност-"И като се събуди единия веднага се чуди къде е другия"


# 61
  • Мнения: 3 555
 smile3555  Имаме страхотно хубав фрагман за 18 епизод   newsm74  много интересен и великолепна игра на всички  coolcool  трябва да признаем и че много добри са ни сценаристите и ... изобщо целия снимачен екип   lovekiss Kissing Heart Two Hearts Two Hearts Two Hearts


 smile3555  А ето и светкавичен превод от руския екип DiziMania/ Eve Donus/Возвращение домой на фрагмана  Peace bouquet bouquet bouquet
  https://vk.com/dizimaniaed?z=video-60100797_171789713%2F947f91cd … pl_wall_-60100797

 #Crazy  Друга реакция ми се искаше от Юсуф  newsm78  но и за тази го разбирам  ooooh!  Наистина нямаше ли да е по-добре не в началото, но ... малко по-рано да му беше казала какво се е случило с нея, след като я е спасил  Thinking  Най-после и Кюршат започна да става адекватен за психо извращенията на Джанан  Naughty  На мен за него хич не ми е жал   bash   #2gunfire

Последна редакция: пн, 08 фев 2016, 22:51 от dai4e

# 62
  • Мнения: 14 510
Дайче bouquet  ще има ,  в сряда серия нали?

Сега вече е ясно Юсуф я спасява от глупостта да нареже лицето си  и я приема и като Лейла и като Пънар-




Ама Джанан и нея я пооскубаха ...да види какво му е на детето.
Ох Praynigдано я натикат Джана в затвора или лудницата , че да си гледам спокойно сериала.
Наистина перфектна актьорска игра .
Нямам търпение до сряда

Последна редакция: пн, 08 фев 2016, 22:33 от sebilMM

# 63
  • Мнения: 3 555
Себи  Hug  ама ти не прочете ли много точната информация от Уси  Peace  мнооого преди  аз да се появя в темата   ooooh!  че няма да се излъчи тази сряда новия епизод заради Цар Футбол  ooooh!
Добро утро! Hug Hug Hug
Снеже  bouquet
Разбрах причината защо нямаме фрагман, няма да има епизод в сряда. В програмата на АТV пише, че ще има футболен мач.
http://www.atv.com.tr/yayin-akisi?dt=2016-02-10
Оставиха ни след най интересния момент 2 седмици да гадаем какво ще се случва оттук нататък.

Wink   Допълних и предишния си пост с фрагмана с руския превод  Grinning


# 64
  • Мнения: 8 553
Дайче,  Hug мерси за фрагмана на турски и на руски.   bouquet

Себи,  Heart Eyes  Hug не я приема добре, Юсуф е бесен. Sad  В интерес на истината, не го очаквах, мислех, че ще го приеме по-спокойно. Peace

Ще преведа репликите, ако не се отвори видеото на контакта.  Hug

Юсуф: Защо ме излъга? Защо? Кажи защо?
Джанан: Явно е, че не си си научила урока.
Жена: А ако г-жа Лейля казва истината? Г-жа Джанан наистина ли се отнася зле с Елиф?
Джанан: Ще ме наричаш мамо! Мамо!
Кюршат: Ако разбера, че вършиш нещо зад гърба ми, кълна се, сълзите няма да ти помогнат. Разбра ли?
Джанан: Какво е това?
Кюршат: Не се преструвай повече, Джанан.
Елиф: Татко, готова съм.
Джанан: Развеждаш ли се с мен?
Кюршат: Отдавна съм го поръчал на адвокатите.
Джанан: Моля те, не ме изоставяй. Моля те!

Последна редакция: пн, 08 фев 2016, 23:28 от ·٠•Snejka•٠·

# 65
  • Мнения: 14 510
Дайче , Hug прочетох го ,но се зарадвах толкова  от фрагмана ,че забравих  за мача doh doh doh

Снеже Hug , а аз си мислех че е ядосан на намерението да се нареже Rolling Eyes

Благодаря за превода bouquet

Явно ,чак сега разбра истината Sad Sad

# 66
  • Мнения: 3 555
Снежи   Peace   благодаря ти за БГ превода на фрагмана   bouquet bouquet bouquet

newsm78  Струва ми се, че Кюршатчо  Joy  няма да се разведе с Джанан  Thinking
Уси   Hug  много бързо съобрази, че умницата Джанан не случайно успя да съблазни Кюршат дегизиросала са с перуката като Пънар за ... правене на "кекс"  Naughty  Като едното нищо моментално ще стане и ...   хамиле   hahaha  То все така се случва в турските сериала  Stop  но може би нашите сценаристи отново ще ни изненадат приятно и ще ...  nuts  избягат от този стереотип   preggo    passifier



Последна редакция: пн, 08 фев 2016, 23:35 от dai4e

# 67
  • Мнения: 3 555
 smile3506  Не съм сигурна, но като че ли 18 епизод ще се излъчи този петък   newsm10  а дали само този епизод  newsm12  
 smile3534 Феновете на Джансел обаче не се притесняват и пожелават успех в петък на сериала     newsm51

Zainab Iraq @zainab_cansel  8 минПреди 8 минути
#evedönüş cuma günü hayırlı olsun 👍

Превод с  google  на оцветения текст : #evedönüş Успех петък

 Rolling Eyes  Ето тук и датата е написана  thumbsup  

#evedönüş : Epis 18 , sera le vendredi soir au lieu du mercredi à partir du 12/2/2016 @cansellelcin

thumbsup   Може наистина да е за добро  Rolling Eyes ако в срядата ще си патим от Цар Футбол  football  и Джансел сигурно е най-доволен добре известен и с любовната си страст точно към този "Цар ..." Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart  Two Hearts Two Hearts Two Hearts
 Wink  Засега в петък си пожелавам след тази първа сцена на Юсуф и Лейла  Rolling Eyes


 Rolling Eyes  да последва ето такава с Юсуф и ... Пънар, спечелили делото за дъщеричката й Елиф    Crazy  kiss
Two Hearts Two Hearts Two Hearts Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart   Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover


 smile3555  И още една хубава изненада тази вечер   thumbsup  преведения 16 епизод е достъпен за гледане Rolling Eyes  с благодарности към всички осъществили превода  bouquet bouquet bouquet

https://vk.com/dizimaniaed?z=video-60100797_171789932%2F1a78a41a … pl_wall_-60100797

Последна редакция: вт, 09 фев 2016, 01:23 от dai4e

# 68
  • Мнения: 14 510
Добро утро Hug Hug Hug

Хубава новина  тази сутрин е  ,че ще имаме серия в петък Дайче bouquet
Ако е преместен за постоянно в петък не съм сигурна ,че ще е за по-добро newsm78 newsm78

Изхождам от себе си разбира се Обикновено петък вечер разтоварвам  с приятели , но аз не съм важна
важни са тези зрители ,които оформят  рейтинга .

Благодаря  и на преводачите и момичетата ,които са събрали парите  за да можем да гледаме 16-ти епизод.
 И дано  този уплашен поглед  на Елиф е за последно.



Приятен ден Hug

# 69
  • Мнения: 2 157
Добро утро!  Hug Hug Hug
Дайче, Снежи, Себи  bouquet bouquet bouquet
Най после фрагман!  Party Party Party
Не ми хареса реакцията на Юсуф, но го разбирам. Всичко друго може да е очаквал, но не и това, той се е влюбил в омъжена жена, която го е лъгала до сега. То затова Лейля досега не смееше да му каже. Лошото е, че точно в този момент Лейля имаше нужда от него, а той изчезна. Дано след като премине бурния гняв се завърне при нея, щото очаквам тя да е припаднала. А може би други хора ще я открият.
Джанан си е вещица и няма как да се промени, хубавото е, че Кюршат вече отвори едното си око или пък му го отвори психоложката. Не очаквам той да се разведе с нея, мисля че само я плаши в момента. Щото би следвало да я натири от чифлика, а не той да тръгва нанякъде с Елиф. А и самата Джанан няма лесно да се остави да бъде изхвърлена, ще измисли нещо хитрушата. И много вероятно да използва точно бременност, защото знае слабото място на Кюршат - децата. А и той се чувства виновен за аборта, който тя направи. Но ако тя не е забременяла от Кюршат, ще намери начин да влезе в нечие легло, Офлаз, Арас, само бебе да си направи. А може и нещо друго да измисли, всичко очаквам от нея. ooooh!

Видях, че на фрагмана пише, че едизода ще е на 12 петък, но в програмата на АТV все още не е направена промяна и не е отбелязан там.

Най после има преведен епизод, големи благодарности от мен на всички заплатили превода.  bouquet bouquet bouquet
Хубав ден!  Hug Hug Hug

# 70
  • Мнения: 3 555
 wavey   Приятен ден и от мен   wavey

Себи   Hug  аз не съм сигурна дали само този 18 епизод ще се излъчи на 12.02. този петък или променят деня на излъчване от сряда в петък  newsm78   На теб не ти харесва, защото е вечерта преди ... уйкенда   ooooh!  Но ето например сериала "Черна роза" се излъчва в петък и е вече 4-ри сезон с най-висок рейтинг дори и без участието на едни "звездни" турски актьори с поняколко теми в БГ форума на mamma  
 newsm78  От време на време се замислям кои и какви са турските ТV зрители на сериали  Naughty  или ... "сапунки" (допреди 3-4 години признавам и за мен  Wink)  в извадката определяща рейтинга им  Crossing Arms  Не веднъж ми е казвано, че съм безнадежден оптимист ... Stop  но нашия сериал НЕ Е САПУНКА и едва ли феновете му са предимно от социалната прослойка на ... ВИП средите, които още в петък вечерта ги вълнува единствено и само как да си прекарат още по-добре поредния уйкенд  Party  А и Джансел е уникален като харесван и известен актьор и с това, че (не знам как го направи Peace) спечели дори уважението и любовта на папараците в Истанбул   Активен и чудесен е и в реала  Grinning и се радва, обича и уважава феновете при всяка случайна или не среща с тях  

Уси    Hug  много по-хубав е епизода с превод  Peace  Аз недоволствах от някои сцени на онлайна, но сега всичко доби смисъл и си е много Очаквам направо да съм във възторг от 17 епизод след превода му  coolcool  Дано имаме късмет  Praynig  въпреки смяната на деня на излъчване и повече зрители вече започнат да го гледат, защото наистина и сценария си заслужава, освен много харесвания ... Юсуф в него  Heart Eyes и всички герои дори и ... Офлаз Peace  а Джанан направо с кеф си я мразя ...  hahaha  И Кюршат не ми се струва толкова ... безнадежден  Thinking  а ако в новия 18 епизод сега в петък  Peace  натири и се разведе с Джанан   Praynig  разбрал най-после за извратеното й удоволствие да измъчва Елиф с риск да я побърка както прави и с него  Naughty  може и малко да го оневиня за стореното с Пънар и детето си  Thinking
 google  не ми е ясен много с превода на тази публикация  newsm78  но я слагам, защото може някой повече да разбере   Grinning  А и от следващата седмица ще ни се изясни по-добре   Peace  Laughing     http://www.tvaktuel.com/atvden-eve-donus-dizisi-icin-flas-karar-107634/


 Rolling Eyes   Много му е хубава ролята Юсуф на Джансел и той отново е ...   newsm74


 Stop  Засега спирам и до ...  по-късно   Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 09 фев 2016, 14:48 от dai4e

# 71
  • Мнения: 14 510
Уси Heart Eyes, мисля , е и Джансел и Юсуф са страхотни и отговорни мъже!

Ще  и  прости  разбира  се   слабостта и  ,че е скрила самоличността си. SadМайка!

Той просто обича тази жена във визията и поведението и  .....Как да се откаже от нея и детето и  newsm78


Никога !, Според мен.

Дйче Heart Eyes   абсолютно съм съгласна ,че сериала не е  сапунка!

Лаская се да мисля  ,че Джансел  и участията му се гледат от  VIP  зрители.Това е комплимент за нас newsm10

За мен не поблем да сменя петък със събота за срещи с приятни хора!

# 72
  • Мнения: 2 157
Дайче Hug нищо не разбрах и аз от материала за излъчване в петък, само този петък ли ще е или ще остане за постоянно.  newsm78
Цитат
И Кюршат не ми се струва толкова ... безнадежден  Thinking  а ако в новия 18 епизод сега в петък  Peace  натири и се разведе с Джанан   Praynig  разбрал най-после за извратеното й удоволствие да измъчва Елиф с риск да я побърка както прави и с него  Naughty  може и малко да го оневиня за стореното с Пънар и детето си  Thinking
Аз пък нямам никакво намерение да го оневинявам.  Crossing Arms Дори и да се разведе сега с Джанан, в което хич не вярвам. От това, което съм разбрала за характерите на двамата, по скоро Джанан ще го зареже, но само ако си намери някой друг богаташ. Или пък ако обеднее като църковна мишка.

Себи  Hug И аз очаквам да й прости, но точно в този момент тя имаше нужда от него. А неговия гняв и обидата от лъжата не знам колко време ще го държат, дано по бързо да му мине. Той беше казал, че най много харесва очите й, но тези очи са на Пънар. Та сега ще го видя как ще намери място в сърцето му - като Лейля, като Пънар или като двете.

Изгледах 16 епизод и докладвам впечатленията си.
Много ми е жал за Лейля. Без превода си мислих, че в писмата чете за любовта на Шаян към Ведат, но сега като разбрах съдържанието им, направо се вбесих. Не мога да съдя Шаян, опитвам се да  разбера какво е да родиш дете от мъж, който мразиш. Но пък каква е вината на Пънар, че се е родила в такова семейство. Нима тя трябва да стане жертва на омразата между родителите си. Абсолютна трагедия са тези писма за нея, по добре беше Ведат въобще да не ги беше давал. Дори си мисля, че той съжали, когато видя че тя ги е взела.
Простичката Севда също предизвика жал у мен. Може да е меркантилна, груба и недодялана, но пък ми допадна предложението за брак с Нежат. Всъщност тя не иска да унищожи бъдещето му, иска само една услуга и то срещу заплащане. По добра ще се окаже от Джавидан.
Кюршат и Джанан както винаги са на "висота". Гадна ми беше физиономията му, след като съобщи на Лейля, че е изхвърлена от холдинга.  #2gunfire И когато гледаше самодоволно преди дефилето Лейля и Юсуф. Въобще когато видя Джанан как си играе като котка с мишка с него, изпитвам една непоносимост основно към него.
Разбрах, че Офлаз е единствения човек от когото се страхува Джанан. И се зарадвах, когато Нежат категорично отказа да го убие. Но не вярвам, че тя ще се откаже от идеята за убийство, та си мисля на кого ли може да го поръча. Този доктор, дето го е наела да манипулира Елиф, дали няма да получи и тази задача в един момент. newsm78
Убийството на изнудвачката с вазата не мога да го преглътна. Тигани ли нямаше в кухнята, тенджери ли, че пак тая ваза използваха. Сега да не изкупят всички вази турските домакини, че да имат подходящо оръжие за защита.  Wink
Имаше и нещо хубаво, което ме зарадва - Хикмет е отмъкнал парите, ама са си за него. И сега ако наш Юсуф се наеме да го открие и върне парите на Лейля, ще приема че наистина е достоен за Лейля/ Пънар.

# 73
  • Мнения: 14 510


  Мили момичета Hug

Задръстена съм от  вируси Shocked Shocked Shocked
Не зная от къде но не мога да пиша и корегирам писането си  в момента .

Съжалявам   ..... Rolling Eyes
Уси Heart Eyes[/b логиката на сериала , а житейската логика изисква ПРОШКА!

Лейла /Пънар направи и невъзможното като майка.Разбирам я!


Ще пробвам и в другата тема,и дано проблема ми   не е много голям  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 3 555
Себи  Hug  не съм написала, че сериала се гледа от ВИП прослойките  #Crazy  обратното е ...   ooooh!  
Stop  но нашия сериал НЕ Е САПУНКА и едва ли феновете му са предимно от социалната прослойка на ... ВИП средите, които още в петък вечерта ...
Peace  Пожелавам ти успех с чистенето на вирусите   Praynig  Sad

Уси  Hug  благодаря за споделеното от гледането на 16 епизод с превод  bouquet с голям интерес го очаквах  Peace  
 Rolling Eyes  Аз ще започна с Ведат  Naughty  Колко ми харесваше той в началото, а какъв гадюга се оказа, че е бил.  А Лейла беше шокирана от него като чу колко я е "обичал" нея и баща й Раиф като "приятел" с аналогичното сравнение за "любовта" на Шаян към него и тази на Кюршат към Джанан   Rolling Eyes  А Шаян ... в нищо не я оправдавам  Naughty  след като разбрах за какви "чудеса" си мечтае от писмата й до Ведат  Shocked  катастрофа, в която да загинат омразния й съпруг Раиф и дъщеричката й Пънар и то защото започнала да прилича на него  #Crazy  Ами, че тази Шаян е в пъти по-зла и от Джанан, защото е майка, а не мащеха ...  Naughty  Шаян не е нормална, ако очаква Naughty  че като намери порасналия си син на секундата ще я заобича и най-после ще се сдобие и с щастливо майчинство докато ...   bishop Ще видим какво ще се случи с тази "майка", която гробове копае в мечтите си  ...   Thinking
Юсуф  Heart Eyes  чудесен сюрприз на влюбен беше за мен това "отвличане" на Лейла вечерта на яхтата ... до сутринта  Crazy  и можеше още по-романтично да е  Two Hearts  ако не бяха тези "любовни" писаници на майка й за нея и баща й  ooooh!  Ама наистина хич не е романтична Лейла, защото можеше като Юсуф да не чете писмата на майка си веднага, както той направи с нейното писмо  Crossing Arms  
Цитат
Абсолютна трагедия са тези писма за нея, по добре беше Ведат въобще да не ги беше давал. Дори си мисля, че той съжали, когато видя че тя ги е взела.
Уси Hug  и на мен ми се стори така, но си помислих, че е заради Шаян като ... "предателство" от негова страна на личната й кореспонденция  newsm78  Но пък като "за последно" направи едно добро на Лейла и тя ще бъде много по-подготвена за неизбежната бъдеща среща с майка си  Naughty
 Naughty  На мен за Севда изобщо не ми е жал. На нея не и беше жал за Варол как се чувства, като пощръкля веднага след погребението на съпруга си да демонстрира връзката си с друг мъж пред съучениците му и родителите им. За 2 месеца как не си събраха акъла двете с аннето за аборт на това бебе от убиеца, че и бабушкера продължава да го дава "умно" на Юсуф и на Лейла   Thinking    
Цитат
Имаше и нещо хубаво, което ме зарадва - Хикмет е отмъкнал парите
Кюршат може би вече е задействал издирването на Хикмет със заведеното дело срещу Ведат и Лейла и ако го заловят се надявам да върне парите в холдинга, за да "оттърве" или намали присъдата в затвора ... newsm78  
 Rolling Eyes  От фрагмана за новия епизод имам очаквания, че Кюршат може да спре или намали пиенето, за да не му отнемат Елиф  Praynig  което ще е добре за Лейла, ако след тази лоша за нея реакция на Юсуф отново припадне и се наложи спешно да я оперират  Sad   И Юсуф бързо ще осмисли случилото се и няма да остави Лейла без помощ и подкрепа, а и наистина е влюбен в нея  Heart Eyes  Но  Naughty  не се знае дали Лейла няма да се отдръпне от него  Shocked  от страх да не е и той като Кюршат и никога да не се събере с Елиф #Crazy Ще видим ... ooooh!


Последна редакция: ср, 10 фев 2016, 00:03 от dai4e

Общи условия

Активация на акаунт