Джансел Елчин в сериала "Eve Dönüş"/"Завръщане у дома" по АTV - 38

  • 38 413
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 555
Уси   Hug  
Цитат
Не виждам как  Джанан ще се примири с това, че Пънар е жива. Ако тя разбере истината много се страхувам за Лейля и Елиф и това, което ще им се случи. Тя не е дявол, а 200 дяволи в едно.
Мисля си за Шаян, Арас и Офлаз, ще ги забравим ли вече тези хора или ще ни напомнят за себе си.  newsm78
Naughty  С голямо недоверие съм към Офлаз, който също знае, че Лейла е Пънар и много се притеснявам от това, че много влюбен в Джанан, което го прави непредвидим и опасен  ... Thinking  До момента той знае за Арас само, че Ведат му е баща, но не знае, че майка му е Шаян и е на Пънар брат  Naughty  Има и една друга "подробност", че официално Шаян е умряла  bishop  Само Ведат като говореше с нея по телефона я наричаше Шаян, но тя в Германия е с името ... Салиха Карахан Naughty  Единствено на Кюршат му направи впечатление, че името на жената спечелила търга в Германия е като моминското име на майката на Пънар и като че ли само толкова Naughty  защото след това в началото на 15 епизод пита Лейла коя е Салиха Карахан ...   newsm78  Офлаз даде информация на Лейла, че Ведат всеки ден си говори по телефона с някаква жена в Германия, но така и не разбрах знае ли името й  #Crazy  
 Embarassed  Много объркано го написах и ще се поясня :  Освен Ведат все още никой не знае, че Шаян е жива и живее в Германия с името Салиха Карахан    Naughty ... според мен   Outta Joint

  Rolling Eyes  Най-после се появиха и снимки от сета   Peace  че вече бях започнала да се притеснявам ще се излъчи ли нов епизод тази сряда ...   Praynig  и малко се поуспокоих   Peace








Последна редакция: сб, 06 фев 2016, 21:39 от dai4e

# 46
  • Мнения: 2 156
Добро утро!  Hug Hug Hug
Вай бе, още нямаме фрагман.  #2gunfire Като гледам снимките от сета, дъжд ги е валял, та да не би да не са успели да завършат епизода  и тази сряда да сме без.
Цитат
Офлаз даде информация на Лейла, че Ведат всеки ден си говори по телефона с някаква жена в Германия, но така и не разбрах знае ли името й  #Crazy
Стори  ми се че каза Салиха Карахан, но не съм сигурна. Ако е казал точно това име би следвало той да е проследил разговорите чрез копоя си, защото когато Ведат говореше с нея никога пред други хора не споменаваше името й, отделно че и бързаше да приключи разговора. Няма начин полицая Офлаз да не е забелязал това и съответно да го е проверил.
Цитат
Освен Ведат все още никой не знае, че Шаян е жива и живее в Германия с името Салиха Карахан    Naughty ... според мен
И Раиф е знаел или е разбрал впоследствие.  newsm78
Аз засега не се притеснявам от Офлаз, имам чувството че у него заговори чувството на съжаление към съдбата на Пънар/Лейля, за която има вина и той.  Но ако Джанан успее отново да го омая, тогава ще стане напечено. Колкото до Арас и Ведат, очаквам Офлаз да започне да проучва и той коя е тайната дама, коя е майката на Арас и ако научи ценна информация, ще си я използва най безскрупулно. Дори очаквам да е погребал някъде Ведат пак със същата цел.

Ипек си има домашен любимец


Хубав ден и фрагман пожелавам!

# 47
  • Мнения: 3 555
  wavey wavey wavey

Уси  Hug  и друг път ни се е случвало, нали  newsm78  Може и природните условия да са причината, а може и в дълбока конспирация да снимат новия епизод ... като   Misc Bomb  За другото, което и двете си помислихме ... пепел ни клавиатурите  Outta Joint
Цитат
Вай бе, още нямаме фрагман.   #2gunfire Като гледам снимките от сета, дъжд ги е валял, та да не би да не са успели да завършат епизода  и тази сряда да сме без.
#Crazy  За другото, което и двете си помислихме ... пепел ни клавиатурите  Outta Joint
Цитат
И Раиф е знаел или е разбрал впоследствие.  newsm78
Доколкото схванах без превод, Раиф е разбрал впоследствие ... "на старини" както се казва, и че "приятеля" Ведат е "бащата"  Naughty и че Шаян е жива   Thinking  Може и да ни дадат други спомени на малката Пънар за погребението на майка й  newsm78  а може и като се появи самата Шаян/Салиха от нейни спомени да разберем как са я "погребали" ...  Outta Joint  Видя се, че като Раиф я простреля си тръгна, но вероятно жените до нея да са повикали доктор и ... Ведат е успял както се вижда да я спаси. А Раиф ... изобщо не е имал желание да провери в ковчега Шаян ли е  ...  Mr. Green  До последно Раиф е вярвал, че Ведат е неговия най-добър приятел ... Това е причината и Лейла/Пънар толкова много да се противи на Юсуф, че подозира Ведат в лъжа и го оприличава на Кюршат  Crossing Arms
Цитат
Аз засега не се притеснявам от Офлаз, имам чувството че у него заговори чувството на съжаление към съдбата на Пънар/Лейля, за която има вина и той.  Но ако Джанан успее отново да го омая, тогава ще стане напечено.
+1 ooooh!  

 Rolling Eyes  Не видях други нови снимки от сета за епизода, но за Джансел  Heart Eyes има и то   Peace
 Grinning  Тази я има и в инстаграма на менажерката му Йелда  Peace Джансел с малките си фенове, дошли да го видят на живо и като  Франкенщаин  Heart Eyes
Canım mira ve arkadaşları #frankenstein izlemeye gelmiş http://instagram.com/p/BBdYUZkAML3/


 Peace  А на тази Джансел е с племеника си Анджел Елчин  Heart Eyes новичка в инстаграма му  Laughing
Cansel Elçin @cansellelcin  28 minпреди 28 минути
Le neveu. ancelelcin https://www.instagram.com/p/BBeuRfWJ29U/

# 48
  • Мнения: 14 501
   Здравейте Hug Hug Hug

Много е сладък племенникът на Джансел Имам чувството , че племенник и чичо се обичат много!И то как иначе?

Не мога да преценя кой при кого е  newsm78Джансел е прекалено зает за да е в Париж.
Най- вероятно парижани са при Джансел!

Дайче Heart Eyes благодаря за последния клип ,който ни постна от първа серия...
И преди бях забелязала , че Кюршат много страда  с тази сцена и то искрено!
Офлаз също се поколеба newsm78
Единствено Козелът /любовника на Севда /бързаше да приключи с това без да му пука ,че е още жива!

Уси Heart Eyes днес съм много заета и с много високо кръвно , но съм  на линия непрекъснато  Laughing докато си почивам.
Само дано , а и крайно време за  фрагман.

Дано се е появил Симо ,защото Нала е с наморник Joy Joy Joy Joy


# 49
  • Мнения: 3 555
Себи  Hug
Не мога да преценя кой при кого е  newsm78Джансел е прекалено зает за да е в Париж.
Най- вероятно парижани са при Джансел!
Peace  По-скоро парижани са гостували на Джансел  Heart Eyes най-вече заради неговия Франкенщайн   Grinning  не само роднините, но и приятелите му  Laughing
Cansel Elçin Fan Page/Cansel Elçin Hayran Sayfası
Харесвам страницата · 17 януари ·
Fransa'dan arkadaşları Cansel Elçin'i tiyatro sahnesinde izlemek için geldiler.
Приятели от Франция на Джансел Елчин дойдоха да го гледат на сцената в театъра.


Себи Rolling Eyes  на тази снимка на Джансел с майка му и Пънар не ти ли струва, че отдясно е  сестрата на Пънар  newsm78  може би с дъщеричката си  #Crazy  

Скрит текст:
Grinning  Има и още една на Джасел само с тях   Peace
Rolling Eyes  Продължават чудесните отзиви за театралните постановка на Франкенщайн   coolcool
Nala @n_naalaa  2 чПреди 2 часа
@cansellelcin #Repost @birdamlaumut
Dün akşam muhteşem bi oyun izledim: #Frankenstein! 🎭 http://instagram.com/p/BBfEyEDAMO7/  
 Cansel Elçin, SAKM TİYATRO, Kerem Alışı- и Deniz Uğur
Превод с  google :   Вчера вечерта гледах една страхотна игра: # Frankenste е! 🎭


 smile3555  Много красива я е направил Франкенщайн жената на Чудовището си  Crazy  не е както в романа ... по-грозна от него  Stop

Последна редакция: нд, 07 фев 2016, 17:13 от dai4e

# 50
  • Мнения: 2 156
Цитат
Уси Love днес съм много заета и с много високо кръвно , но съм  на линия непрекъснато  Laughing докато си почивам.
Само дано , а и крайно време за  фрагман.
Себи   Hug стискам палци бързо да се нормализира кръвното.   Praynig Praynig Praynig
А за фрагмана вече нервнича, щото ни фрагман, ни превод има.  ooooh!
Дайче  Hug
Като няма нищо ново по сериала, ще преминем на тема Франкенщайн


А с този Юсуф подканям отговорните фактори от АТV да си свършат работата  Naughty

# 51
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Да ви се оплача, никаква надежда за СЛ няма. Дойде синът ми, инсталира, каквото трябва, обаче се оказа, че сериите от втората част на сериала (точно от 46 нататък), са изтрити. Язък, много ме е яд.
Чудя се, като са го давали по телевизията в Македония, дали не може да се намери в някоя колекция във Вбокса, обаче не знам как да го потърся... Или в някой друг македонски сайт. newsm78

# 52
  • Мнения: 3 555
Светле Hug  аз ги имам всичките и ми се отварят  Rolling Eyes  пробвай тук и късмет  Peace

http://www.soprevod.com/browse-teski_vreminja-videos-1-date.html

 ooooh!  Все още нямаме фрагман     Thinking #2gunfire Crossing Arms

# 53
  • Мнения: 8 462
Добро утро! Hug Hug Hug


Скрит текст:

Дайче, Снейки, Себи, Светле, bouquet bouquet bouquet bouquet

Е, що така нямаме фрагман? Да не би наистина да няма епизод и каква ли ще е причината, ако е така? newsm78

Хах, чичо и племенник с еднакви прически. Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Гладничка е Джандан. hahaha hahaha hahaha




Дилшад със сестра си, предполагам и с майка си, много си приличат двете сестри. Wink Hug



Тук е с цялото семейство. Hug



Приятна седмица! bouquet

# 54
  • Мнения: 2 156
Добро утро!  Hug Hug Hug
Снеже  bouquet
Разбрах причината защо нямаме фрагман, няма да има епизод в сряда. В програмата на АТV пише, че ще има футболен мач.
http://www.atv.com.tr/yayin-akisi?dt=2016-02-10
Оставиха ни след най интересния момент 2 седмици да гадаем какво ще се случва оттук нататък.
Джавидан много интересно го яде тоя геврек.  Joy
Дилшат наистина има прилика със сестра си. И с майка си.Peace
Хубава седмица.  bouquet bouquet bouquet

# 55
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Светле Hug  аз ги имам всичките и ми се отварят  Rolling Eyes  пробвай тук и късмет  Peace


Дайче, и аз с този линк пробвам, ти ми го беше дала, но след преведената на руски част сериите са изтрити явно, защото като натисна play ми изписва video not found. Ти пробвала ли си скоро?

Ще си продължа със Завръщането. Обещавам да не ви занимавам повече със СЛ. Hug

# 56
  • Мнения: 2 156
Новини около 18 епизод няма, преводи няма  Sad, останаха ни само снимки около постановката и колажи.




Нашият доктор тъй ли се е оженил, под дулото на пистолета  Joy Joy Joy

# 57
  • Мнения: 3 555
Добра вечер  Hug
 Sad  Вече не ги обичам понеделниците  ... Outta Joint  а сега ни споходи този лош късмет да нямаме и нов епизод тази сряда   Thinking  За мен е по-добре, че да насмогна  с "тръстиката"  Embarassed  ама пък най-интересното ни предстоеше да разберем  newsm78  Откога чакахме Лейла най-после да каже на Юсуф, че е Пънар ... #Crazy  Какъв е този мач и нямат ли турците спортни канали   Naughty  който иска футбол да гледа и да не се пречкат в часовете ... с новите сериали, да речем  #2gunfire
 Rolling Eyes   Още един много хубав нов клип за Юсуф и Лейла   Heart Eyes  Като го гледам им се радвам, но и се натъжавам ...  Cry  Все повече и повече се поставям на мястото на Лейла  ooooh!  и дано Юсуф бързо я разбере и не и се сърди, че не му е казала коя е  Praynig   Outta Joint

 
Уси Hug  тази седмица живот и здраве ще се сдобием и изгледаме преведения 16 епизод, а може дори и с превода на 17 руския екип да ни зарадва  Praynig Peace  Аз гледам още 3 нови сериала, но този на Джансел наистина ми е най-интересен и много непредвидим  #Crazy И в клипа се вижда и страхотната динамика, и играта на почти всички ми харесва, а не само на Джансел  Heart Eyes  и Дилшад, и Ипек, и Мерве, и Тарду, а малката Лея в някои сцени е по-добра от всички  smile3555
Светле  Hug  и вчера, и преди малко отново пуснах без проблем предпоследния епизод (имам любима сцена в него  Heart Eyes)  и един от междинните на СЛ . Не знам защо при теб не се отварят ...  Нищо не е изтрито   Rolling Eyes  

Последна редакция: пн, 08 фев 2016, 20:46 от dai4e

# 58
  • Мнения: 14 501

  Добър вечер Hug

Снеже  Heart EyesДайче Heart EyesУси Heart Eyesблагодаря Hugпо-добре съм-


Никога не е било в понеделник да нямаме нищо - фрагман, озет или превод #Crazy newsm78

Явно има причина и това може би е малко почивка на екипа?

Това  къде се случи newsm78
Пропуснала ли съм го Rolling Eyes или беше последната сцена....



Дайче Laughing писали сме едновременно и разбрах , че няма да имаме серия,но аз ще гледам по подробно и внимателно сериите .
Наистина ни предстои най-важното за романтиката в сериала- как ще реагира Юсуф?
Аз съм ЗА  положителна!

Последна редакция: пн, 08 фев 2016, 20:40 от sebilMM

# 59
  • Мнения: 3 555
Себи   Hug  тази снимка е от финала наистина, който го видяхме след ... 1 час реклами  #Cussing out  

Пропуснала ли съм го Rolling Eyes или беше последната сцена....



Crazy  Обърни внимание на тези снимки  Heart Eyes  и как ти се струва   newsm78  дали все още Юсуф и Лейла само на диванчето спят като братче и сестриче   #Crazy  Сакън  Blush  никакви лоши помисли нямам за тях двамата ... Stop само отбелязвам, че ... им видяхме и пижамите   Flutter  че и две възглавници на спалнята ...    Joy Joy Joy




 Rolling Eyes  И като се събуди единия веднага се чуди къде е другия ... Crazy Joy Joy Joy


Общи условия

Активация на акаунт