Джансел Елчин в сериала "Eve Dönüş"/"Завръщане у дома" по АTV - 38

  • 38 411
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 156
Добре....Пънар ще си остане Лейля ,но как  ще обяснят подобно нещо на без друго  изтерзаната Елиф?

В какво ще вярва в бъдеше?

Дали не е по-добре да остане любимата леля , а не истинската и майка.

Малка е ...с доста наранена психика , че и това да и стоварят.
Съгласна съм. Ето и Дайче така мисли
Цитат
Поставям се на мястото на Лейла/Пънар и за мен не би била кой знае каква трагедия, ако детето ми казва "лельо" или "мамо" Naughty  По-важното е да е при мен, да се грижа за него и го виждам щастливо. Не бива да се товари и с тази истина детската психика на Елиф, пре-пре достатъчна и са извратените гадости на Джанан  Naughty
А когато Елиф порасне, спокойно могат да й обяснят какво се е случило.
Проблемът е сега как ще разделят детето от бащата, това решение на сценаристите ми е интересно да видя.

# 31
  • Мнения: 8 461
Ок, ще оправдаят фалшивата самоличност, ама как ще докажат, че това е Пънар? newsm78 Това за костния мозък не го разбрах? Thinking

А и между другото адвокатката изобщо не се учуди, че това е Пънар.  Peace Чакам превода, щото там не разбрах добре нещата. Peace

# 32
  • Мнения: 2 156
Ок, ще оправдаят фалшивата самоличност, ама как ще докажат, че това е Пънар? newsm78 Това за костния мозък не го разбрах? Thinking

А и между другото адвокатката изобщо не се учуди, че това е Пънар.  Peace Чакам превода, щото там не разбрах добре нещата. Peace
Снеже, ако Лейля успее да си вземе детето, не е необходимо да се доказва някъде пред официалните власти, че това е Пънар. Дори като Лейля ще бъде по лесно да се омъжи за Юсуф, ако той е съгласен. А един от начините да докажат, че това е Пънар, като докажат, че Лейля е фалшива, запитване до германското посолство, оттам установяват че няма жена, която да е родила Лейля. А вече правиха ДНК тест, с който доказаха, че Раиф е баща й. Или пък пристига "починалата" Шаян и с нея се повтаря процедурата с ДНК теста и се доказва, че това е майка й. И най вероятно има още много начини, та ще видим сценаристите какво са ни подготвили.
Но пак казвам, за мен най безболезнения начин е Пънар да си остане Лейля - нито Елиф трябва да разбере сега какво е направил Кюршат с майка й, нито Пънар ще трябва да се развежда, за да се жени.

А Мери предлага следното - Лейля е болна от левкемия, донори могат да и станат само Елиф и Арас, което доказва че са майка, дъщеря, брат. Макар че доколкото знам и там може да има несъвместимост.

# 33
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Здравейте!
Зарязах ви, за да гледам Спомни си любима, обаче ми свършиха преведените на руски епизоди.
Започнах да гледам от македонския линк, дето ми го дадохте, но изгледах само няколко и вече не става, не знам защо не мога. newsm78
Някой да помогне? Ще се изям от яд, ако не мога да го догледам, много ми харесва! Страхотни Джансел и Берен.

# 34
  • Мнения: 3 555
Уси  Hug  Снежи  Hug  Себи   Hug  Мери   Hug
 Rolling Eyes  Чета в момента доколкото ми помага  google в превода много хубав коментар за нашия сериал след 17 епизод  Peace
http://cansdiyorki.blogspot.com.tr/2016/02/eve-donus-hikayesi.html?m=1
http://ekranella.com/bolum/eve-donus-hikayesi/1/2#headtitle


 Rolling Eyes Споделят се и нашите вълнения и преположения дали Лейла ще си върне и трябва ли  #Crazy  истинската идентичност на Пънар  newsm78  По този въпрос адвокатката на Лейла е категорична, че ще бъде осъдена  Sad
Цитат
"Ако кажем, че си Пънар, ти отиваш в затвора"
newsm78  Като обратно на мнението на адвокатката е съдържащия се смисъл в последната сцена със счупеното огледало от Лейла/Пънар  Naughty  че и се оглежда разплакана в него  ooooh!  
Цитат
Последната сцена на епизода, създаден изключително успешен. стигна до кулминацията на историята на голяма тайна Лейла да споделя с Юсуф по време на криза, прозорци, огледало символ обект, който действа и предлага точката на пречупване на историята

 Rolling Eyes  Юсуф още след първия си разговор с лекарката е започнал да мисли за тайната на Лейла и изгарянето на писмото е ... като страх от истината  Sad  а след втория си разговор в съзнанието му е въпроса Пънар Лейла ли е  newsm78  
Цитат
Doktorun verdiği bütün bilgilere rağmen kafasında birleştirip Pınar, Leyla'dır;
Peace   Най-приятното в този коментар е въпроса  Stop  Кой мъж не може да напусне?  Heart Eyes
Цитат
Hangi Adam Gidemez?
Aşık olan, merhametli olan, iyi olan...
Grinning  Ами Юсуф  Heart Eyes Влюбен, милосърден, най-добрия ...  Peace   Laughing







Светле Hug
Започнах да гледам от македонския линк, дето ми го дадохте, но изгледах само няколко и вече не става, не знам защо не мога. newsm78
Някой да помогне? Ще се изям от яд, ако не мога да го догледам, много ми харесва! Страхотни Джансел и Берен.
Wink  На мен дъщеря ми дори "дистанционно" от София ми инсталира допълнително една програма, защото имах същия проблем  Sad  

Последна редакция: сб, 06 фев 2016, 01:15 от dai4e

# 35
  • Мнения: 8 461
Добро утро! Hug Hug Hug


Скрит текст:

СнейкиHug благодаря за разясненията.  bouquet

ДайчеHug на теб мерси за репликите, които откриваш.  bouquet Интересно ми е какво каза лекарката на Юсуф - какво й е всъщност на Пънар/Лейля? Не знам кой го беше написал, но е твърде вероятно да получава замайването от удара в главата и това всъщност да са видели на снимката. Peace

Себи, Hug bouquet


Извън кадър. Wink







Пък Мерве тренира. Wink



Приятен ден ви желая! bouquet

# 36
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Дайче, благодаря за отговора. Моля те, питай дъщеря си как се нарича програмката, да помоля синовете да ми инсталират и на мен. Hug
Момичета, завръщам се и аз "у дома", имам да гледам 13 и 14 серия с превод, трябва да ви настигна, че да си конушваме. Joy Joy

# 37
  • Мнения: 2 156
Добро утро!  Hug Hug Hug
Снеже  bouquet
Мерве тренира, а дали ще ни покажат и Ипек да тренира. Че досега само тренировки с чаша алкохол ни показваха.  Wink
Дайче  bouquet
Цитат
"Ако кажем, че си Пънар, ти отиваш в затвора"
На мен като човек не запознат със закона в този случай, ми се струваше невъзможно да влезе в затвора, но щом го казва адвокатката, вярвам че е така. Значи Пънар ще си остане Лейля поне за Елиф, така че детето няма да бъде травмирано допълнително. И няма да се налага да бъде първата госпожа Чакмак, докато не се появят условия за това.

Едно ново кратко клипче



Днес си чакам фрагмана. Само се моля в него да няма пистолети и убийства. Praynig

Светле и 15 епизод е преведен.
Хубав ден!  Hug Hug Hug

# 38
  • Мнения: 14 500


    Добро утро Дайче,Снеже,Уси,Свитълчо Heart Eyes Hug bouquet

Явно феновете на Джансел/Юсуф се увеличават лавинооброзно Hug

И аз открих един прекрасен клип ,пише ,че е NEW



Кой мъж не може да напусне?

Разбира се Юсуф!

  Аз мисля ,че Лейля откакто се казва така не мисли изобщо за  Кюршат , може бе дори за парите си .Единствената и мисъл  е  как да си върне детето!
Прие Юсуф   в тази мисия ,защото знаеше че добър и смел човек когато я спаси ,постепенно се превърна в приятел , а вече според мен е и влюбена в  него.
Трябва да остане Лейля -категорично.И Юсуф е влюбен точна в нея но ще помогне на  Пънар да си върне детето  като нейна леля.
Мисля ,че и закона ще позволи  Елиф да живее в нормално семейство каквото ще създадат те-

Притеснява ме момента  на проблемите в главата на ЛейляМоже да е аденом  вследствие удара който притиска мозъка Дано сценаристите да решат да почине вследствие на това и Юсуф остане  единствения  близък и човек
.Аз Кюршат не го броя ,защото според мен ще влезе в затвора

Спокоен и прекрасен ден Hug

# 39
  • Мнения: 3 555
 wavey  Приятен ден   wavey

Снежи   Hug  чак във вчерашната публикация на коментара за 17 епизод   Rolling Eyes  доколкото разбрах и с превода на  google  е написано малко и за разговора на Юсуф с лекарката   newsm78  
Тръгнах да търся някакъв коментар или реплика за разговора на Юсуф с лекарката за Лейла, но нищо не открих   #Crazy  Струва ми се, че тя гледаше снимки от скенер на главата и тези въпроси, на които Юсуф не можеше да отговори  ...  ooooh!  ме карат да си мисля, че е нещо мозъчно ... от удара на Кюршат по главата може би ... Sad   Cry
Sad  И като че ли припадъците на Лейла може да са в резултат на черепно-мозъчната травма от удара по главата на Пънар от Кюршат още в 1 епизод, вечерта на РД на Елиф  newsm78  И руските фенове след излъчения 17 епизод със снимки си припомняха случилото се в 1 епизод  Rolling Eyes
Цитат
Возвращение Домой|Кесем Султан.Турецкие сериалы
#ZeynepOzder #Pinar #IpekErdem #Canan #TarduFlordun #Kursat #EveDonus #ВозвращениеДомой

Irina Knyazeva
yesterday at 1:30 pm

ooooh!  За такива случаи е достъпна и информацията с  google
Цитат
За съжаление по-рано от две години след произшествието не може да се говори дали пострадалият се е възстановил напълно, или ще има последствия от получената травма. Това може да покаже само времето.ми.
newsm78  Едва ли при първото й лечение лекарите преди да и направят пластичната операция, са пропуснали този проблем, но най-вероятно чак сега се появява, а и Лейла нито веднъж не видяхме да отиде на контролен преглед за изминалото време, което не е повече от 2 години  Naughty
 Peace  Много са развълнувани всички от този 17 епизод и с нетърпение се очаква продължение на събитията в следващия нов епизод  Peace  Rolling Eyes
Уси   Peace  Себи   Peace  поздравления  bouquet изпреварихте ме с двата нови  newsm74  клипа за Юсуф и Лейла  Laughing  но аз като продължение на горенаписаното слагам клип на сцената с кошмара, който преживяха Юсуф и Лейла/Пънар още в първи епизод   ooooh!  



Светле   Hug
Дайче, благодаря за отговора. Моля те, питай дъщеря си как се нарича програмката, да помоля синовете да ми инсталират и на мен. Hug
Grinning  Предполагам, че за епизодите, които не може да отвориш се изписва това :
Цитат
Как да конфигурирате Java и Tampermonkey за да гледате серии
Stop  Достатъчно е да го кажеш на синовете си и всичко ще е

Последна редакция: сб, 06 фев 2016, 12:15 от dai4e

# 40
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Да, благодаря ти, Дайче! Hug

# 41
  • Мнения: 4 369

 Sad  И като че ли припадъците на Лейла може да са в резултат на черепно-мозъчната травма от удара по главата на Пънар от Кюршат още в 1 епизод, вечерта на РД на Елиф  newsm78  И руските фенове след излъчения 17 епизод със снимки си припомняха случилото се в 1 епизод  Rolling Eyes



 Според мен първия удар с вазата се е оказал фаталния за да възникне проблем в главата й, но трите силни шамара, който Кюршат й нанесе, когато тя го освобождаваше, провокираха проблемът .

Между другото Кюршат много му допада да прилага сила и бой спрямо обкръжаващите го жени  smile3513. Иначе от мъжете, който не го е хванал, той не го е набил /ЗАСЛУЖЕНО/ !!!

И един вариант за казуса Лейля/ Пънар. Може да й направят мозъчна операция и тя да загуби част от спомените си , напр. че е била Лейля .
 

# 42
  • Мнения: 3 555
Светле  Hug  няма нужда да ми благодариш  Stop  със страхотно удоволствие за СЛ винаги с каквото знам и мога ще помогна  Heart Eyes  Все още магнетично въздействие за мен има този сериал   Crazy не мога да го забравя  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

 Rolling Eyes   Ето и сега се радвам на тази нова снимка на Джансел с Мелтем Парлак   thumbsup  ами, че това е Лале, приятелката на Ясемин в СЛ и приятелка и на ...  Ахмет   smile3555  отново срещнали се и в новия му сериал   Rolling Eyes
Nala @n_naalaa  29 минПреди 29 минути
@cansellelcin #Repost @meltemparlak12 #evedönüş dizisine konuk oldum. Eski dost #canselelçin http://instagram.com/p/BBcnB8_gMES/  


newsm78  Вероятно в новия епизод ще я видим  Grinning  и дано да е от приятелското обкръжение на Юсуф   Praynig а не при ... неприятелите му   #Crazy ooooh!

 Peace  Не мога да не сложа и един клип от СЛ и се порадваме и на Ахмет  Heart Eyes  и на Ясемин с приятелката си Лале  Laughing 


Мери Hug  много интересни предположения за сценария имаш  Peace bouquet
 #Crazy  Мозъчна операция не е изключено да направят на Лейла, ама ако загуби и спомените си ....  Stop  като нищо ни чака ново влюбване в Юсуф  Heart Eyes  друг по-свестен засега няма и не може да има  Crazy  а това означава ... че ние отиваме и във 2-ри сезон на сериала   Peace Laughing

Последна редакция: сб, 06 фев 2016, 17:05 от dai4e

# 43
  • Мнения: 8 461
Много интересни постове, благодаря ви! bouquet bouquet bouquet

Дано бързо преведат 17 епизод, че има много ключови моменти, които трябва да се разберат.  Praynig Praynig Praynig Всъщност предпочитам да се разбере, че Лейля е Пънар и всеки да си получи заслуженото, както и Юсуф и Пънар да започнат на чисто, доколкото е възможно. За Елиф обаче ще е по-добре положението да се запази, защото детето много обича баща си, а и много му се струпа.  Peace Сценаристите достатъчно го натовариха, да помислят вече и за него.  Sad


И един вариант за казуса Лейля/ Пънар. Може да й направят мозъчна операция и тя да загуби част от спомените си , напр. че е била Лейля .

 Hug То тогава ще забрави и кой е Юсуф и какво е направил за нея.  Sad Не ми се иска такова развитие, а и загубата на паметта е много експлоатирана тема по сериалите. Peace



# 44
  • Мнения: 2 156
Цитат
Ето и сега се радвам на тази нова снимка на Джансел с Мелтем Парлак   thumbsup  ами, че това е Лале, приятелката на Ясемин в СЛ и приятелка и на ...  Ахмет   smile3555  отново срещнали се и в новия му сериал 
Понеже съм се настроила за посещение в болницата заедно с Лейля, та тази новата актриса я пратих да лекува Лейля.  Wink А загубата на памет ще усложни много сериала и ще го удължи ненужно, та и на мен не ми се ще Лейля да си губи паметта.
Цитат
Между другото Кюршат много му допада да прилага сила и бой спрямо обкръжаващите го жени  smile3513. Иначе от мъжете, който не го е хванал, той не го е набил /ЗАСЛУЖЕНО/ !!!
Ами той за мен е шушумига и затова налита на по слабите. Много ме е яд на него, че е сляп за манипулациите на Джанан и тормоза й над Елиф.
 
Цитат
Всъщност предпочитам да се разбере, че Лейля е Пънар и всеки да си получи заслуженото, както и Юсуф и Пънар да започнат на чисто, доколкото е възможно. За Елиф обаче ще е по-добре положението да се запази, защото детето много обича баща си, а и много му се струпа.
Не виждам как  Джанан ще се примири с това, че Пънар е жива. Ако тя разбере истината много се страхувам за Лейля и Елиф и това, което ще им се случи. Тя не е дявол, а 200 дяволи в едно.
Мисля си за Шаян, Арас и Офлаз, ще ги забравим ли вече тези хора или ще ни напомнят за себе си. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт