Джансел Елчин в сериала "Eve Dönüş"/"Завръщане у дома" по АTV - 38

  • 38 401
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 155
Цитат
Уси  Hug  иска ми се Кюршат да даде в лабораторията 3-те хапчета дадени му от Джанан, които не изпи  Praynig  и най-после да помисли на какъв риск излага най-вече и собственото си дете  Naughty Имам надежда и Ипек с Арас да помогнат на Юсуф и Лейла срещу Джанан  Praynig ами Елиф им е племенничка и на двамата.
Дайче, забелязах че когато Мерием даваше хапчетата, между белите имаше едно кафяво и тя изхвърли него. Сега когато Джанан му ги даде, хапчетата бяха кафяви.  newsm78 И когато тя опря ножа в гърлото й, спомена думата шампанско, та предполагам че Джанан е изгледала видеото и е наясно кой направи опит да отрови Кюршат. Та не мога да разбера играта на Джанан с тези хапчета, дали Мерием и каза нещо/спомена думата илачи/ и Джанан разбра, че е разкрита и затова я заплаши с ножа или вече реши, че няма нужда да дрогира Кюршат.  newsm78

Арас в момента е много объркан от всичко, което научи и което се случи, та не вярвам да му е до Юсуф и Лейля. Още повече, че тя бяха свидетели на убийството и той не е наясно какво могат да предприемат срещу него. А и Офлаз му диша във врата, та не мисля че е в състояние да осмисли случилото се. Но пък Ипек може да му е от полза и да реши да я потърси.

Цитат
А всъщност какво се надява да получи от  фирмата Джанан при положение, че бракът й с Кюршат е незаконен след като се разбере, че Пънар е жива  Thinking
Мери, добре дошла!  Hug
За съжаление тя все още не знае, че Пънар е жива. Но пък Пънар е с нова самоличност, та ще има зор, докато всичко се узакони и тя стане отново съпруга на Кюршат. Много са потърпевшите от тази пластична операция, но най вече за мен страдат Елиф и Пънар и потърпевш ще е Юсуф. Гадините не ги мисля и не им съчувствам хич.

# 16
  • Мнения: 8 435
Мери, добре дошла. bouquet


Thinking   Много трудно ще е за нея да си върне по законен път идентичността на Пънар

Това даже не знам как ще стане - по какъв начин ще докаже, че е Пънар? newsm78 Тя е с различна визия, фалшиви документи и т.н. Освен това второто не е ли наказуемо от закона?  Peace

А на Арас ще му се наложи да порасне, за съжаление по възможно най-болезнения начин. Peace Sad

# 17
  • Мнения: 3 555
mery_poppins  Hug  привет  wavey  
А всъщност какво се надява да получи от  фирмата Джанан при положение, че бракът й с Кюршат е незаконен след като се разбере, че Пънар е жива  Thinking
Rolling Eyes  Специално аз не съм наясно с закона за гражданските бракове в Турция и предполагам, че има някакъв срок, в който изчезналия съпруг/а се приема за ...  bishop  и се разрешава другия сключването на нов брак  newsm78
 Rolling Eyes  В нашия сериал на Пънар и направиха пластична операция, но не като на ...  "защитен свидел" за извършено престъпление  Thinking  след което се появи в обществото на Пънар със самоличността на нейна сестра Лейла по бащина линия ... ooooh!


newsm78   Може би най-лесния начин е 2-ра пластична операция и ...  Outta Joint  добре съчинена версия за завръщането на "живата" Пънар, което ще е и най-идеалния вариант за дъщеричката й Елиф. Но ... ето, че се появи някакъв здравословен проблем с нея и може да е с риск за живота й  Sad

Снежи  Hug
 Stop  Вероятно сценаристите вече са го измислили и  Praynig Praynig Praynig  да е и още по-интересно без подценяване и с уважение към ТV  зрителската аудитория  Peace

 

# 18
  • Мнения: 14 497
Мери  Hug размърда ми фантазията Laughing

Лейла /Пънар по нейна воля или не се забърква във все повече закононарушерия Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Първо се появява с ново лице  и нова самоличност което както и да го погледнеш е измама,защото до сега не се потвърди ,че Пънар има сестра.
Второ -добре адвокатката не знае,че е Пънар ,но Лейла знае коя е  и е готова да се омъжи за втори мъж при жив първи такъв newsm78

И аз не зная законите  нито в Турция , нито  у нас но здравата логика издиша.
Не се ли забутва сценария  в омагьосан кръг newsm78 newsm78

# 19
  • Мнения: 8 435
Себи,  Hug според мен, сватбата няма да се състои.  Peace Мисля си, че Юсуф няма да се съгласи да се ожени за нея, като знае, че е Пънар и е омъжена всъщност. Peace
Досега Лейля нито веднъж не е помислила за Юсуф, за да го прави и сега. Peace Иска да го отдалечи от себе си, заради отмъщението, ама при първата пречка търчи при него разревана и той трябва да е на разположение. Не твърдя, че не го обича, напротив, ама му предложи женитбата не от любов, а защото разбра, че така по-лесно ще си вземе Елиф.  Peace Нормално е, на първо място е майка, ама и Юсуф е човек и преживя доста гадости и той.  ooooh!

# 20
  • Мнения: 14 497

   Съгласна съм с теб Снеже Heart Eyes

Юсуф е човек борил се сам с живота  заради семейството  и  себе си!

Не случайно е на брега.....да събере мислите и прецени действията си.





Милият той.....толкава е напрегнат!

# 21
  • Мнения: 8 435
СебиHug Heart Eyes bouquet

 Wink Party

Цитат
По данным, полученным от компании Kantar Medya, Канал Atv со всеми транслируемыми сериалами и передачами стал самым просматриваемым каналом за январь во всех рейтинговых категориях.


Тъй  де, ние също имаме принос. Wink

# 22
  • Мнения: 3 555
Себи  Hug  

Първо се появява с ново лице  и нова самоличност което както и да го погледнеш е измама,защото до сега не се потвърди ,че Пънар има сестра.
Второ -добре адвокатката не знае,че е Пънар ,но Лейла знае коя е  и е готова да се омъжи за втори мъж при жив първи такъв newsm78

За Първото  Naughty  Офлаз като комисар в полицията провери в Германия за Лейла и не откри нищо съмнително, защото Ведат и Шаян вероятно си бяха изпипали фалшификата  Crossing Arms Дори бяха изработили някаква стара публикация, в която се споменаваше Лейла. Комисарят Йълмаз беше по-упорит и стигна до някакво доказателство, но Офлаз го уби и започна след това да изнудва Лейла  Thinking

И Второто  Naughty  на адвокатката Лейла още на детската площадка и каза, че е Пънар.
Ето тук във 2-та част 36:20мин. на 17 епизод Лейла казва : "Ben Pınarın." на адвокатката  Naughty
http://www.ddizi1.com/izle/53483/eve-donus-17-bolum.htm/2

 Sad  Затова й затисна с ръка устата, когато Лейла се втурна след Елиф, Кюршат и Джанан, за да не каже и на тях, че е Пънар. Последва сцената с огледалото и ... признанието й на Юсуф  Sad

Последна редакция: пт, 05 фев 2016, 17:06 от dai4e

# 23
  • Мнения: 2 155
Аз не виждам проблем Пънар да си остане Лейля. Вече като наследничка на Раиф бей тя мина през съда, направиха ексхумация на бащата и доказаха, че е негова дъщеря. Не вярвам да е единствената в света, която живее с фалшиви документи. Макар, че ако се наложи да доказва че е Пънар, също не вярвам че ще има някакви проблеми - направен е опит за убийство, никой в полиция и съд не знае в какво състояние е била след опита, та съвсем спокойно могат да докажат, че пластичната операция се е наложила заради обезобразяване. И се е наложило да приеме чужда самоличност от страх за нов опит за убийство.
Та като Лейля, тя може спокойно да се омъжи за Юсуф. Друг е въпроса дали той ще е съгласен. Ако обаче тя иска да стане отново Пънар, то ще е само заради Елиф, но пък още една пластична операция мисля че ще й дойде в повече, хем не е безобидна, хем не се знае какъв ще е ефекта след нея. И аз затова залагам на варианта, че тя ще си остане Лейля. Сложното за мен е как ще успее да раздели Елиф от баща й. Нещо много лошо трябва да се случи, за да пожелае детето да отиде при лелята. Но се съмнявам, че Лейля ще й го причини.
В настоящия момент на мен ми е интересно как ще реагира Юсуф. Дали ще има разговор или Лейля след този срив пак ще се озове в болницата. И докато Юсуф се грижи за нея, постепенно ще си изяснят случките до този момент.

Изгледах отново 16 епизод и установих някои пропуснати неща. Раиф е знаел, че Шаян е жива, защото попита Ведат къде е тя.  #Crazy Тогава той кого е погребвал? Ведат ли е нагласил сам всичко - смърт и погребение или и Раиф е участвал в този цирк.
Офлаз подари черни рози на Джанан. Има ли някаква символика в това или това беше негов черен хумор. Имам чувството, че при този човек в момента има борба между любовта и омразата му към Джанан.
Имаше и една случка, която ме накара да се смея - Ипек халоса някакъв бияч с бутилка вино. Жалко за виното.  Wink

# 24
  • Мнения: 4 369
Snake777, ·٠•Snejka•٠·, dai4e, sebilMM, благодаря за приема  Hug

Според мен не е минала 1 година от случката, защото не се  е споменало за нов РД на детето. Така, че дори и да има законово разрешение за брак след изчезване на съпруг/а, струва ми се, че няма да е само няколко месеца.
Лейля може лесно да докаже, че е Пънар, ако й се наложи трансплантация на костен мозък .Такъв може да получи най-вече от дъщеричката си и евентуално от брат си.
Не съм гледала 16 еп. И не знам какво е разбрал за здравословното й състояние  Юсуф.
Малеййййййййййййй, какъв сценарий заформих  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 2 155
Според мен не е минала 1 година от случката, защото не се  е споменало за нов РД на детето. Така, че дори и да има законово разрешение за брак след изчезване на съпруг/а, струва ми се, че няма да е само няколко месеца.
Лейля може лесно да докаже, че е Пънар, ако й се наложи трансплантация на костен мозък .Такъв може да получи най-вече от дъщеричката си и евентуално от брат си.
Не съм гледала 16 еп. И не знам какво е разбрал за здравословното й състояние  Юсуф.
Малеййййййййййййй, какъв сценарий заформих  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy Joy Joy

Според мен мина повече от година. Само за времето, в което Пънар беше в Германия за операцията споменаха, че са минали 7-9 месеца, нещо подобно беше. Сега, като гледам бременността на Севда в 17 епизод някъде около 5-6 месец е.  Но пък може и аз да греша.
Колкото до трансплантацията на костен мозък си права, може и по този начин да докажат, че Пънар е Лейля. Само да не са го използвали този начин в някой турски сериал, че ще е плагиатство.

# 26
  • Мнения: 4 369

Колкото до трансплантацията на костен мозък си права, може и по този начин да докажат, че Пънар е Лейля. Само да не са го използвали този начин в някой турски сериал, че ще е плагиатство.

А, бе кой ме пита мен за развръзката в сериала  Joy Joy Joy
Имаше трансплантация в Гордата Аси,  детето даде на баща си костен мозък, но нищо друго не беше сходно в ситуацията.

# 27
  • Мнения: 3 555
mery_poppins1   Hug   Peace
Уси  Hug  много хубав коментар си направила   Peace
Цитат
Аз не виждам проблем Пънар да си остане Лейля.
И аз не виждам никакъв проблем и може би адвокатката най-вече заради това и затисна устата, защото в момента делото е за спасяването на Елиф и нямат време и доказване на идентичност. Поставям се на мястото на Лейла/Пънар и за мен не би била кой знае каква трагедия, ако детето ми казва "лельо" или "мамо" Naughty  По-важното е да е при мен, да се грижа за него и го виждам щастливо. Не бива да се товари и с тази истина детската психика на Елиф, пре-пре достатъчна и са извратените гадости на Джанан  Naughty
Цитат
Та като Лейля, тя може спокойно да се омъжи за Юсуф. Друг е въпроса дали той ще е съгласен.
Wink  Според мен след шока, че Лейла е Пънар ще осмисли случилото се и това, което той си пожела за брат си, че не е умрял напразно, а наистина е спасил един човешки живот. Юсуф много преди Лейла осъзна чувствата към нея, а и Ипек дори му сподели хубавото си мнение за Пънар и я нарече ...  ангел   Heart Eyes
 Embarassed  Много сполучлив превод се получи с  google  на репликите в сцената с предложението за женитба на Лейла към Юсуф  Heart Eyes  и според мен той прие   Peace Laughing
Benimle evlenir misin ?
Ще се омъжиш ли за мен?


Dur bir dakika, sen şimdi bana evlenme mi teklif ettin ?
Чакай малко, да не би да ми предложи сега на мен да се оженим?


Zamana ihtiyacım var, biraz düşünmem lazım
Имам нужда от време, имам нужда от малко мислене


Hiç romantik değilsin
Хич не си романтична


Hadi gel buraya
Ела тук


 Peace  Чудесни са тези сцени с лека комичност, а и Джансел с Дилшад много непринудено си партнира  Peace  Спомням си едно негово интервю, за харесването му на комедийни роли и че Томрис за сериал ПС за да му достави удоволствие ги е създавала  Peace  За епизоди с голямо напрежение ми действат разтоварващо  Stop
Цитат
Офлаз подари черни рози на Джанан. Има ли някаква символика в това  
Sunglasses  Има символика и когато гледахме сериала "Интикам" с Берен тогава коментирахме точно за черните рози, а и са "скъпо" удоволствие, защо се отглеждат на много малко места  Rolling Eyes
Скрит текст:
Има и тема за сериала "Черна роза", но е с много епизоди и все още продължава. Като свърши може и да го изгледам по ... маратонски  Embarassed с много хубав рейтинг е  Peace  Действието, ако не греша се развива в район, в който се отглеждат тези рози .
   
Цитат
Според едни черната роза носи предупреждение за отмъщение, според други черният цвят носи значението на смъртта в смисъл, че започва  зараждането на нещо ново. Ако някога сте имали възможност да видите черна роза, може би сте забелязали, че тя всъщност не е черна, а е много тъмен нюанс на лилаво. Напълно черна роза не може да се намери, тя може да се създаде.
В някой култури черната роза е символ за края на едно дълго и трудно пътуване.

Последна редакция: пт, 05 фев 2016, 20:21 от dai4e

# 28
  • Мнения: 2 155
Цитат
А, бе кой ме пита мен за развръзката в сериала  35 35 35
Имаше трансплантация в Гордата Аси,  детето даде на баща си костен мозък, но нищо друго не беше сходно в ситуацията.
Мери  bouquet Гордата Аси ми е първия турски сериал, но ето че съм го забравила.  Embarassed Embarassed Embarassed
За развръзки и развитие на сериала никой не ни пита, ама аз обичам да си фантазирам развитието на сериала, все пак 1 седмица време е голямо чакане за мен. Wink Иначе в туитър гледам че задават въпроси относно очаквани развръзки, не знам дали им отговарят, не знам и защо го правят, но си мисля че ако някой даде някоя разумна идея, защо пък някой сценарист да не се възползва от нея - зер зрителя се вълнува или очаква еди що си. Все пак и те са хора и се изчерпват в един момент.

Дайче, не знам откъде ги вадиш тия изречения, ама ако има още давай ги, че превод няма да има скоро. Sad
Цитат
И аз не виждам никакъв проблем и може би адвокатката най-вече заради това и затисна устата, защото в момента делото е за спасяването на Елиф и нямат време и доказване на идентичност.
Не само това, ами не се знае как ще извъртят това, че Пънар се е представила за Лейля. Кюршат нищо няма да измисли, но Джанан на минутата ще я атакува.
Дайче  bouquet за "черните"рози. Предполагам, че Офлаз и напомни с тези рози за отмъщението и тя зверски ги смачка. #2gunfire А и щом са много скъпи, ще да му е изплатил Ведат милионите.

# 29
  • Мнения: 14 497


   Добре....Пънар ще си остане Лейля ,но как  ще обяснят подобно нещо на без друго  изтерзаната Елиф?


В какво ще вярва в бъдеше?

Дали не е по-добре да остане любимата леля , а не истинската и майка.

Малка е ...с доста наранена психика , че и това да и стоварят.

Общи условия

Активация на акаунт