С Дюкан ще се вталим и с диаманти ще блестим - 282

  • 44 582
  • 736
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 5 128
А това сухото мляко в Билла, което е 0,1 вече не мога да го намеря. Нямам идея защо. С какво мляко правите бонбоните?
На Биосет, 1,5%  Peace

# 481
  • София :(
  • Мнения: 215
Хм, аз както обикалям като лудото Ленче насам-натам, май по-скоро аз ще обриша всички срещи.
Мименсита, нИ сЪ трИвожи.  Скоро ми предстои обучение в софия...така, че ще хапваме телешки кебапчета. Wink
     Само свиркай кога ще е  Peace
Скрит текст:
Аз иначе имах кошмарна сутрин. Не знам от какво точно ми се получи, но сутринта се събудих със силна болка в стомаха, повръщах, направо не бях на себе си  Sick... Сега май ще променям менюто за празничния ден, че това, което мислех май не върви - рибата тон с маруля и евентуално мислех да си позволя едно-две парченца суши.
     Ех, ~Karina~, няма ли да свършат твоите стомашни неволи...  Hug
А пържолките само ги набучих с окрехкотителя, след като цяла сутрин ги киснах във вода и пак имат вкус на химия  Sick, наръсих щедро с подправка за пиле, уж без химия и соев сос, от режимния, и прибрах в една кутия в хладилника да отлежават. Ще ги метна на грил тигана като изям толстолобските котлети. Ако преди това не нападна телешката кайма, която също отлежава омесена с подправки, но довечера мисля да  пъхна за 30 - 40 мин във фризера и да оформя на бургери. Е, сигурно ще си оставя малко за няколко принцеси за закуска...
     staiko1, тъй като я гледам тортичката е доза за поне половината тема... и изглежда ммм  Yum

   
.Понеже днес съм на готварска вълна (както става ясно),да попитам как седи въпроса с маята?
Хвърлила съм око (и малко лиги) на един хляб  Joy
     Нищо и няма на маята, обаче... няма и какво да я захрани, че да втасат триците. Но пък ти пробвай де, аз не съм последна инстанция  Simple Smile   
     Аз, след като изпонаготвих света, се опвам да чакам половинестия да си дойде, че да ходим на пазар - изварата ми свърши, триците и те, мръвки не останаха в запас, а яйцата, ах яйцата... не знам колко са позволени, препоръчителни или н`ам си какво, но в къщи едно 15 - 20 изчезват за седмица  ooooh!

# 482
  • Мнения: 58
     staiko1, тъй като я гледам тортичката е доза за поне половината тема... и изглежда ммм  Yum
12 лъжици трици - т.е. за 4 дни.
   

# 483
  • Мнения: 5 459
Ами и аз така прочетох, та не съм си позволявала, повече от 0,1....

Фрактайнщайнчиииииииииииииииии, гуш, ама много гуш. Хора, нямате идея, това ширатаки как се вписва в кърито-супер вкусно е.....

Последна редакция: нд, 14 фев 2016, 16:58 от alinnna

# 484
  • Мнения: 557
това ширатаки как се вписва в кърито-супер вкусно е.....
Във всичко се вписва; попива като гъба. Simple Smile

Стайко,  bouquet Поздравления за тортата! А какво има вътре?

# 485
  • Мнения: 10 692
това ширатаки как се вписва в кърито-супер вкусно е.....
Във всичко се вписва; попива като гъба. Simple Smile

Стайко,  bouquet Поздравления за тортата! А какво има вътре?

Еха, супер идея!
Палачинкова соленка  Blush Да се бях сетила Simple Smile Ама може тез дни да им спретна на моите  Peace

# 486
  • Пловдив
  • Мнения: 14 121

     Нищо и няма на маята, обаче... няма и какво да я захрани, че да втасат триците. Но пък ти пробвай де, аз не съм последна инстанция  Simple Smile   
     

 Peace 

Маята втасва от глутена в брашното, а в триците няма глутен.

# 487
  • Пловдив
  • Мнения: 360
АХора, нямате идея, това ширатаки как се вписва в кърито-супер вкусно е.....
Може ли рецепта  Praynig

# 488
  • Мнения: 5 459
ФрактайнщайнчИ, значи в твоите дюки брашна, маята ще втаса....Уууууу, значи мога и баница да си разточа....

# 489
  • Мнения: 214
Честит празник момичета и момче  newsm51
Да сте живи и здрави, много обичани и много да обичате!

Ще искам отчет,особено от Деска  Joy
НАПИЙТЕ СЕ С МНОГО ВОДА!

Елеааа Hug значиии с алкохол, не можеш да ме събориш! Виното и ракията и бейлиса съм ги спряла без проблем... Тортичката ме събори  Blush
Напих се с вода в твоя чест Joy Joy

     Des Iv, не си мисли, че ще се размине срещата на морския бряг, във вторник ще знам от кога съм на море, а Бургас - Черноморец колко му е...
Хайдееее чакаме Whistling

Деси, да е жива и здрава мама, и още много години да се събирате и купонясвате! За десерт да те взема на отговорно отглеждане за 2-3 седмици, докато влезеш в режим, а?  Party Тъкмо ще правиш мусаката, а и онова чудесно хлебче, дето е на снимката. А от закуската ще ти свия кашкавала и ще го заменя с дюкански.  Naughty

Вземай ме, че изтървах края  Embarassed Днес пак...тортичкааа, да е жива и здрава мама  Joy Joy Blush Blush
Ще ти правя, всичко ще ти правя, само ми прави десертчета и тортички и бисквитки със шоколад newsm45

Кари, ти оправи ли се вече, само сутринта ли ти е било кофти?

# 490
  • Мнения: 5 128
Кари, ти оправи ли се вече, само сутринта ли ти е било кофти?
По-добре съм, но днес изобщо не мога да спазя режима, просто не мога да се храня изобщо  Sick И за капак утре кантара сигурно ще ми покаже плюс!  #2gunfire
Но пък видя вода с литри  Crazy

# 491
  • Мнения: 557
Ами, Дес, има тортички и тортички... Не исках да пускам снимки на тази, понеже малко дизайнът не е изпипан, но ето ти гатанка: колко калории има в едно парче и ОК ли е да изядеш цялата торта с всичките и 18 см диаметър и 7-8 см височина, и да си режимна?
Скрит текст:


# 492
  • Мнения: 214
Фрактал, не виждам снимките, бързо бързо поправи грешката, че ми е много любопитно  Joy Joy Joy

По-добре съм, но днес изобщо не мога да спазя режима, просто не мога да се храня изобщо  Sick И за капак утре кантара сигурно ще ми покаже плюс!  #2gunfire
Но пък видя вода с литри  Crazy

Споко, ще мине и пак ще влезеш във форма  Hug

# 493
  • Мнения: 557
Брррррррррр, пак ще трябва да местя снимките - 2 минути се виждаха, после пак изчезнаха.
Засега като никове линкове ще ги пусна: цялата торта, парче в профил.
Май пак изчезнаха; не знам кво става с тоя сайт...

# 494
  • Мнения: 214
Празни сайтове аааааааа #Crazy #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт