В колко часа най-късно сте се прибирали?

  • 6 715
  • 102
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 479
Ami az - dosta kysno - kym 4 - 5 sutrinta, no mi se e sluchvalo 2-3 pyti otkakto hodim (Godina i 4 meseca) . A na nego dosega - ne  Embarassed Navsiakyde me vzima, s izkluchenie na edin sluchai, kogato se vijda s bivshoto mi gadje, na koeto bashtata beshe pochinal, a az ne go ponasqm veche. A pyk otkakto jiveem zaedno - syvsem niakoga ne e zakysniaval Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 893
Моят не ще да излиза без мен, така че понякога се налага да го понатисна, но по- късно от 23 часа не се е прибирал. За разлика от мен- може и до сутринта да откарам, а той гледа малката. Обаче имаме желязно правило- винаги се обаждаме, че ще закъснеем- дори и за 10 минути, дори и през деня. Wink

# 32
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
4h 30 ama konskoto go iade, che ne se obadi !az ne spia, ako ima navun niakoj !

# 33
  • Мнения: 1 370
Аз излизам повече от него. Той е домушар и много трудно мога да го накарам да мръднеме някъде и то задължително сме заедно.

# 34
  • На небето
  • Мнения: 5 530
До сега не сме излизали поотделно.

И при нас е така ние никъде не ходим по отделно. Имаме общи приятели. Когато бях в болницата го карах да излезе с един наш приятел, но те отишли в офиса и цяла нощ гледали филми. На него му беше много зле, понеже не се бяхме делели никога за 6г. и тези 4 дена му е било много тежко. А сега ходим семейно тримата, с малкия.

Последна редакция: ср, 26 апр 2006, 12:33 от Tinka79

# 35
  • Мнения: 670
След банкети се прибира към 2.00- 3.00, понякога към 4.

# 36
  • Мнения: 3 932
I мене много ме моряха тия банкети  Embarassed, на първия след раждането се прибрах около 6 сутринта  Embarassed Embarassed, това ми е рекорда в соловите изпълнения.

# 37
  • Мнения: 3 760
Едвам успявам да го накарам да излезе без мен! Прибира се около полунощ. Веднъж - на следващия ден по обяд  smile3532

# 38
Мойто мъж се прибира когато намери за добре понякога и по светло ,обикновено си е зарязал някаде колата та после да го карам да я прибира ,но по принцип аз водя в рекордите щото обикновено като сме по женски завършваме със закуска та се е случвало и 10-11 да стане Embarassed Embarassed Embarassed

# 39
  • Мнения: 396
Никога не е излизал сам- нито на дискотека, нито някъде с приятели! Навсякъде сме заедно!

# 40
  • София
  • Мнения: 2 271
Все си излизаме заедно. Много рядко се случва той да излезе без мен, ако нещо детето не заспи, или е болно, но в такива случаи не се бави много, защото не му било толкова забавно, като е сам  Heart Eyes, но и в тези случаи е в някой съсед през 2-3 къщи от нашата, така че аз си лягам спокойна, че все някак ще се прибере  Crazy
Иначе аз веднъж (на 8 маррт) бях в една съседка и откарахме до 6 сутринта - той тъкмо ставаше за работа  Blush и не му стана много приятно. Но на мен оправданието ми беше, че е празник и за това....
В същност и на мен нямаше да ми хареса, ако той се прибере в 6 сутринта.....

# 41
  • Мнения: 14 654
нашият татко редовно се прибира по малките часове на нощта,но такава му е работата.не ми е особено приятно-но няма как

# 42
  • Мнения: 200
И ние да се отчетем: на 19 ден от сватбата се прибра в 3:30 като преди това в 11ч. беше казал: "Сега тръгвам"... естествено аз си бях събрала багажите и вече ги бях накачурила в колата ...

Като се върна smile3515 argue fight. Беше безмислено, защото той се прибра в страхотно настроение, добре почерпен и искаше само да си легне.

В 5 сутринта се сетих, че беше излезнал с моя ЛЮБИМ чадър, за който го предупредих, че ако го изгуби да не ми се връща. Реших, че като се е наквасил яко със сигурност ще го е забравил, но УВИ...чадърът стоеше в коридора  smile3516 - нямаше повод да го с newsm44ъбудя и да продължа скандала.

От тогава гледа да изпълнява часа, в който е казал, че ще се прибере.  box

# 43
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 534
Ние излизаме поотделно,защото средите са ни много различни.Той се прибира по-рано от мен,но качествено издокаран,а аз трезва,но към 6-7 сутринта,защото ме е страх!

# 44
  • Мнения: 295
Моя уж излиза за малко .Ама се връща се по раните часове след 5 .Аз като се ядосах и като излязох преди 4 години сама та чак в 7 сутринта се прибрах .От тогава е по примерен .Сега почесто аз излизам сама. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт