В колко часа най-късно сте се прибирали?

  • 6 719
  • 102
  •   1
Отговори
  • Мнения: 765
Въпросът ми е до колко часа си позволявате да закъснеете вечер или ако излезете с приятели през уикенда например , без жена си към колко благоволявате да се приберете? Може да се включат и мами да споделят опит. Моичкият днес се прибра в 7.00 сутринта...от дискотека...и сега цял ден ще спи. Отиде ми съботата, явно пак сама ще водя беба в парка. Не че е голям проблем ,ама 7 сутринта ми се струва малко прекалено ! Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 8 917
Не се е случвало да излизаме поотделно...освен когато бях в родилното, а той ходи на рожден ден+повод за нашата бебка. Е, тогава се е прибрал в 6-7 сутринта в мноооооого "окаяно" положение - все пак се е родило детенце Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 961
До сега не сме излизали поотделно.

# 3
  • Мнения: 998
Моят се е прибирал към 3-4 от клубове. Rolling Eyes То и до по-рано няма как - там къч 11ч най-рано започва купона.

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Излизали сме по отделно и за цяла нощ, но от 7-8 год. не се е случвало.

# 5
  • Мнения: 174
Естествено че сме излизали по отделно, държим на личната си свобода. Даже от дома си хващаме едно такси с различни спирки (и срещите с приятелите ни са на различни места из града). Все пак нито на мен ми е интересно когато говорят с приятелите си за коли и футбол, нито на него, когато излезем с приятелките ми, за да научи в кой магазин има промоции или нова стока. По интересното е, че аз се прибирам по-късно от него от диското  smile3521 smile3521 smile3521

# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Излизаме по отделно.Аз най- вече през деня, защото си имам опашка, а таткото излиза без мен само ако ходи да пиянстват със шефа му Twisted Evil /няма какво да правя там та затова не ходя с него/, не закуснява много

# 7
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 smile3515   Моичкия наскоро излезе с приятел,който аз никак,ама никак не харесвам,защото е най-големия мръсник и женкар,който познавам и се прибра в 6:00 сутринта.А преди да излезе ми обясняваше колко много му се спи и излиза за час-два само да пийнат по едно... newsm78.А да и на всичкото отгоре ми се прибра с двулитров буркан царска туршия #Crazy.Легна за едина час,в 7:00 се надигна,едва стигна до тоалетната,издрайфа се и замина на работа,с колата представете си!За негов "късмет",сутринта имал среща с шефа си bash,който не търпи някой да мирише на бъчва. smile3515 smile3511

# 8
  • Мнения: 4 362
Не излизаме поотделно  Rolling Eyes ,но се е случвало да го оставя със приятел на заведение и най-късно
се е прибирал към 2-3 часа  Rolling Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 39 830
По принцип не закъснявам. Имам само два случая на клубове с приятели, и най-ранното ми прибиране е било в 6-7 часа сутринта Simple Smile
Е за 6г два пъти такова закъснение според мен не е нищо Simple Smile

# 10
  • Мнения: 3 634
Моя за последно излезе преди година и 2 месеца и така се и не върна.
Прав му път, крива му пътека.
Иначе се е прибирал най- късно в 6 сутринта май беше. А аз седя облещена и го чакам, обадила съм се из болниците, в полицията, на брат му (а брат му за успокоение ми казва: ако нещо е станало с него, да се обадиш първо на мене, чу ли?)...

А аз веднъж изпуснах последната електричка за в къщи та рано рано сутринта (6:30) след едночасова разходка на -14 градуса се натресох в леглото си. Ама ми беше простено, щото се обадих да кажа, че няма влак.

# 11
  • София
  • Мнения: 488
В 7,30 сутринта- поизтрезнял. До 10,00 -виках и след това му тропах докато спи.......Следобед-поредния изкуствен скандал за нещо си и му очерних доста деня. "Случайно" всичко за глава беше свършило и трябваше и да ходи до аптеката сам........Оттогава ме държи в течение кога смята да се прибере.....

# 12
  • Мнения: 61
Абе към 02;00 - 03;00 ми се е случвало най - късно да се прибирам. И стискам палци жената да не ме усети  Praynig че ...  #Cussing out bowuu  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 849
По купони ходим винаги заедно. Всички приятели са ни общи. Но мойтичкият ми се е прибирал в 3 през ноща, гогато сина ми беше на 4 месеца и аз още нямах телефон, направо откачих, а той инсталирал Linux на някакъв мохиканин и той накрая не му платил, защото се учел на неговия компютър Twisted Evil Скоро беше започнал да поддържа компютрите на една фондация и им киснеше там пак до 2-3 часа почти всяка вечер. Но слава Богу вече го викат 1-2 пъти месечно. Но на купони не ни е готино един без друг, а сега с тези хлапета....

# 14
  • Мнения: 1 992
Случвало се е един-два пъти да излезе без мен и да се прибере късно.
След ергенското парти на кума ни се прибра към 6-7 ч.

# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Случвало се е да се прибирам рано сутринта... Към 4 часа май е най-късното ми прибиране... Мога ли да ги помня всичките... Wink Хи-хи-хи-хи-хи...

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 522
Моят е домошар, не обича да излиза много-много, особено пък сам. Ако му се случи да излезе сам най-късно до полунощ се прибира. Аз съм миткалото в къщи.  Laughing Не излизам често сама, ама пък като изляза - стой та гледай. От коледния фирмен купон се прибрах в 7,30,  Embarassed,че му се и карах защо са ме заключили. А той, човека не беше виновен, а дядо му. Като ставал през нощта, решил, че съм се прибрала и сложил ключа в ключалката.  Twisted Evil

# 17
  • виртуално
  • Мнения: 2 865
Като дупе и гащи сме - все заедно

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Последно в  петък вечерта - т.е. събота сутринта в 2 часа. Въоръжих се с търпение и не  #Cussing out fight fight
А като излизаше понеже му казах да си вземе ключовете, че няма да го чакам, ми отвърна "че аз няма да се прибера в 2 часа, я!". После ми спори, че казал 3 часа. Абе има ли значение?!?!
Иначе за протокола - излиза почти всяка вечер - по улиците,  по клубове, по стриптиз барове - ама нали за това му плащат  newsm47
Като се прибере ще му дам възможност да ме опровергае публично!  Twisted Evil

# 19
  • Мнения: 9 990
Обикновено заспивам, не стоя да чакам на прозореца, та затова незнам.Един път ми е изкарвал акъла-ставам-него още го няма.Не се обадил, че отива до Пловдив , за да не ме буди.Сърдита бях заради това, че е пропуснал да ме предупреди навреме, а не че не се е прибрал цяла нощ-кой колкото сили има-да се весели.Аз съм поспалива и не издържам много, това не значи, че той като му е добре така и не му пречи безсънието ще налагам вето и ще се цупя.Свободата, санчо... Crazy

# 20
  • Мнения: 1 146
Излизаме си поотделно като стой та гледай Laughing и не си правим никакви проблеми. Обаче скоро и с бебе като се сдобием вече не знам как ще стоят нещата Tired

# 21
  • Мнения: 3 569
Зависи къде ходя. Най-често се прибирам към 1.00. Случвало се е и до 6 да откарам.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 421
 Рядко излизаме поодтелно, но като излезем нямаме "ограничения" за часа. Колкото му се весели на човек толкова. Не го чакам - лягам си и спя.
А моят мъж до 7 часа сутринта и да иска няма да издържи, така че някъде около 3-4 се е прибрал.

# 23
  • Мнения: 260
Мъжа се прибира понякога и към 11 на обяд, ама това е само когато ходи при кума ни, който ми е най-добър приятел от 16 години, и го прави рядко, така че не го закачам. Иначе си седи вкъщи, ама често си ляга към 5-6 щото седи пред компа и зяпа разни......
Аз се прибирам към 12-1 защото ми се доспива Embarassed

# 24
  • Мнения: 11 024
Последния път, когато излиза сам, мъжа ми се прибра към 6.00
А аз едва в 3.00, ама ми се доспа Simple Smile много!

# 25
ОООООООООО
ИНТЕРЕСНО ПРИБИРА СЕ КОГАТО МУ Е КЕФ НО Е ''РАНО'' Simple Smile
НО НЕ МИ ПРЕЧИ СТИГА ДА НЕ МЕ БУДИ КОГАТО СЕ ПРИБИРА ЧЕ СЪМ ЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕКО РАЗДРАЗНИТЕЛНА КОГАТО МЕ СЪБУДЯТ

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Ами рано сутринта беше, но видях точно колко, а иначе е празнувал и на други места, та там не знам рано ли е било или "рано" Wink.

# 27
  • Мнения: 5 317
Когато е излизал сам се прибира най-късно към 3-4.
В събота като излезнахме към девет вечерта и се прибрахме чак в неделя на обяд.Та мисълта ми е,че като сме заедно,се прибираме по-късно,отколкото като излизаме по отделно.

# 28
  • Мнения: 7 430
Когато е излизал сам се прибира най-късно към 3-4.

И мъжОто така - на служебни вечери и дрън - дрън на дискотеки - не може през цялото време да съм до него Mr. Green
Всеки има право на малко лична свобода, но стига да не зачестява или прекалява Peace

# 29
  • Мнения: 631
Мъжът ми е домошар - излиза рядко и обикновено не го усещам когато се прибира, а аз винаги се прибирам с гръм и трясък най - често в ранните часове и го будя да му разказвам.
Абе малко гадничко, но сме си свикнали на номерата

# 30
  • Мнения: 479
Ami az - dosta kysno - kym 4 - 5 sutrinta, no mi se e sluchvalo 2-3 pyti otkakto hodim (Godina i 4 meseca) . A na nego dosega - ne  Embarassed Navsiakyde me vzima, s izkluchenie na edin sluchai, kogato se vijda s bivshoto mi gadje, na koeto bashtata beshe pochinal, a az ne go ponasqm veche. A pyk otkakto jiveem zaedno - syvsem niakoga ne e zakysniaval Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 893
Моят не ще да излиза без мен, така че понякога се налага да го понатисна, но по- късно от 23 часа не се е прибирал. За разлика от мен- може и до сутринта да откарам, а той гледа малката. Обаче имаме желязно правило- винаги се обаждаме, че ще закъснеем- дори и за 10 минути, дори и през деня. Wink

# 32
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
4h 30 ama konskoto go iade, che ne se obadi !az ne spia, ako ima navun niakoj !

# 33
  • Мнения: 1 370
Аз излизам повече от него. Той е домушар и много трудно мога да го накарам да мръднеме някъде и то задължително сме заедно.

# 34
  • На небето
  • Мнения: 5 530
До сега не сме излизали поотделно.

И при нас е така ние никъде не ходим по отделно. Имаме общи приятели. Когато бях в болницата го карах да излезе с един наш приятел, но те отишли в офиса и цяла нощ гледали филми. На него му беше много зле, понеже не се бяхме делели никога за 6г. и тези 4 дена му е било много тежко. А сега ходим семейно тримата, с малкия.

Последна редакция: ср, 26 апр 2006, 12:33 от Tinka79

# 35
  • Мнения: 670
След банкети се прибира към 2.00- 3.00, понякога към 4.

# 36
  • Мнения: 3 932
I мене много ме моряха тия банкети  Embarassed, на първия след раждането се прибрах около 6 сутринта  Embarassed Embarassed, това ми е рекорда в соловите изпълнения.

# 37
  • Мнения: 3 760
Едвам успявам да го накарам да излезе без мен! Прибира се около полунощ. Веднъж - на следващия ден по обяд  smile3532

# 38
Мойто мъж се прибира когато намери за добре понякога и по светло ,обикновено си е зарязал някаде колата та после да го карам да я прибира ,но по принцип аз водя в рекордите щото обикновено като сме по женски завършваме със закуска та се е случвало и 10-11 да стане Embarassed Embarassed Embarassed

# 39
  • Мнения: 396
Никога не е излизал сам- нито на дискотека, нито някъде с приятели! Навсякъде сме заедно!

# 40
  • София
  • Мнения: 2 271
Все си излизаме заедно. Много рядко се случва той да излезе без мен, ако нещо детето не заспи, или е болно, но в такива случаи не се бави много, защото не му било толкова забавно, като е сам  Heart Eyes, но и в тези случаи е в някой съсед през 2-3 къщи от нашата, така че аз си лягам спокойна, че все някак ще се прибере  Crazy
Иначе аз веднъж (на 8 маррт) бях в една съседка и откарахме до 6 сутринта - той тъкмо ставаше за работа  Blush и не му стана много приятно. Но на мен оправданието ми беше, че е празник и за това....
В същност и на мен нямаше да ми хареса, ако той се прибере в 6 сутринта.....

# 41
  • Мнения: 14 654
нашият татко редовно се прибира по малките часове на нощта,но такава му е работата.не ми е особено приятно-но няма как

# 42
  • Мнения: 200
И ние да се отчетем: на 19 ден от сватбата се прибра в 3:30 като преди това в 11ч. беше казал: "Сега тръгвам"... естествено аз си бях събрала багажите и вече ги бях накачурила в колата ...

Като се върна smile3515 argue fight. Беше безмислено, защото той се прибра в страхотно настроение, добре почерпен и искаше само да си легне.

В 5 сутринта се сетих, че беше излезнал с моя ЛЮБИМ чадър, за който го предупредих, че ако го изгуби да не ми се връща. Реших, че като се е наквасил яко със сигурност ще го е забравил, но УВИ...чадърът стоеше в коридора  smile3516 - нямаше повод да го с newsm44ъбудя и да продължа скандала.

От тогава гледа да изпълнява часа, в който е казал, че ще се прибере.  box

# 43
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 561
Ние излизаме поотделно,защото средите са ни много различни.Той се прибира по-рано от мен,но качествено издокаран,а аз трезва,но към 6-7 сутринта,защото ме е страх!

# 44
  • Мнения: 295
Моя уж излиза за малко .Ама се връща се по раните часове след 5 .Аз като се ядосах и като излязох преди 4 години сама та чак в 7 сутринта се прибрах .От тогава е по примерен .Сега почесто аз излизам сама. Laughing

# 45
  • Мнения: 332
Kakvo da vi kaja,otkakto mojt maj zapo4na da izliza,zapo4naha i problemite.Pribirase se 2,3,4,5..prez ve4er po4ti,dokato nakraj ne go hvanah i sega se razvejdame.Nemislj 4e e redno da se izliza postojnno i to pootdelno.Vseki ima nujda ot li4na svoboda,no zamalko i s akal.Njma nisto po-hubavo ot tova da ste zaedno navsjkade.Az pone takak mislj.

# 46
  • Мнения: 677
Иначе за протокола - излиза почти всяка вечер - по улиците,  по клубове, по стриптиз барове - ама нали за това му плащат  newsm47
Сори,ама кво работи мъжът ти?И има ли свободни места там?
А по темата - най-късно съм се прибирал на по-другия ден следобед..

# 47
  • Мнения: 2 211
Боже, как ви завиждам! Живот си живеете! От раждането на дребния съм се прибирала късно два пъти и то с мъжо. Той много рядко излиза сам и по правила не закъснява. Единствено преди месец се прибра към 5 сутринта след ергенско парти.

# 48
  • София
  • Мнения: 7 097
А по темата - най-късно съм се прибирал на по-другия ден следобед..[/b]

Ах, горканчо...Много си подранил...

Моят се е прибирал най-късно към 5 ч. май... newsm78 Помня ли... Crossing Arms

# 49
  • Мнения: 1 451
Ако има кой/я да ме приюти хич няма се прибера  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 1 526
Иначе за протокола - излиза почти всяка вечер - по улиците,  по клубове, по стриптиз барове - ама нали за това му плащат  newsm47
Сори,ама кво работи мъжът ти?И има ли свободни места там?
А по темата - най-късно съм се прибирал на по-другия ден следобед..

Да, какво бачка мистър burning soul?
По темата по принцип излизаме двамата,
 но ако се случи някой да закъснее това съм аз  Blush

# 51
  • Мнения: 2 495
Ние сме като дупе и гащи GrinningЕдиния без другия не може.Когато излизаме заедно заедно се прибираме PeaceИмало е случаи, когато на мен не ми се ходи никаде, той излиза, но не се прибира по-късно от 12 часа.Но това са много редки случаи

# 52
  • Мнения: 1 517
По саминки излизаме, но радко. И не си държим сметка кога трябва да се прибираме. Оня ден ходих на дискотека с 2 приятелки и се върнах към 4 сутринта. Въпроса е дали да изляза / или той. Излезем ли веднъж, така и така ни няма, какво значение има часа?!  newsm78
Виж, за всекидневието много държим на навременното прибиране. Аз съм в къщи 18.00 - 18.10 и ако стане 18.20 - 18.30 и почва да ме издирва и да мрънка (е, зависи и защо съм закъсняла).

# 53
  • Мнения: 6 999
Когато сме заедно - излизаме заедно, прибираме се около 2 - аз много обичам да спя и по това време вече започвам да давам заето.
Когато той си е там, а аз съм тук - хич не го броя кога се прибира - млад е , да си живее Mr. Green  Понякога му казвам да ми звънне , като се прибере - около 3-4 звъни Crazy...А като сме разделени, аз се прибирам пак максимум в 2, напоследък дори по-рано, остарях Laughing

# 54
  • Мнения: 1 381
При при нас е обратното, аз се прибирам късно/ рано сутрин/, но по -късно от 5ч не съм, но нещата винаги са съгласувани. Не че знае кога ще се прибера, но тъй като той не обича хич да ходи по дискотеки не ме ограничава, нито пък аз му правя проблем, че събота неделя става в 5ч и ходи на риба и като се върне по обяд после спи.

Не си звъним - не мисля че е нужно, въпреки че ако се събудя в 7ч и го няма си е вече притеснително, сигурно и той би се притеснил, та затова гледам да не прекалявам....

# 55
  • Мнения: 1 546
Обикновено излизаме заедно, но ако изляза с дружки гледам до към 3-4 да се прибера...въпреки,че напоследък мноооого радко ми се случва. Sad

# 56
  • Мнения: 2 255
рядко излизаме поотделно. аз онази вечер в полунощ се прибрах,скромно-на пепеляшка се правих Embarassed
 преди да изляза,една буря се вихри.вече взех да си мисля ,че моя ме е проклел -и аз веднъж да реша да излизам от 3 месеца насам #Cussing out

# 57
  • Мнения: 1 581
Миналия юни ходи да гласува, прибра се в 5 сутринта, мноооого му било трудно да реши  ooooh!

# 58
  • Мнения: X
Случвало се е и въобще да не се прибера,но тава беше преди да се бракувам...А напоследък най-късното ми е било в 3 и нещо-4 сутринта,от събиране с колегите от института....Е ,благоверния беше се попритеснил,`щото му бях оставила баткото да го гледа,а пък аз бях и бременна в 3-4 месец.
А неговите най-късни прибирания са малко на брой/че откакто сме заедно почти сме си комплект навсякъде/,но повече ме притеснява,не кога,а как се прибира.....че както казва той"Аз и да окъснея най-много да се напия...ама ти като не пиеш....!?!?!?" newsm78

# 59
  • Монтана
  • Мнения: 499
Когато сме заедно зависи:-след 4ч-6ч.Когато той излиза сам също зависи-веднъж преди 2-3месеца в 7ч.сутринта се прибра.Когато аз излизам- някъде след 2ч.Последно излизах преди две седмици и се прибрах в 5,10ч.

# 60
  • Popovo
  • Мнения: 571
При при нас е обратното, аз се прибирам късно/ рано сутрин/, но по -късно от 5ч не съм, но нещата винаги са съгласувани. Не че знае кога ще се прибера, но тъй като той не обича хич да ходи по дискотеки не ме ограничава, нито пък аз му правя проблем, че събота неделя става в 5ч и ходи на риба и като се върне по обяд после спи.

Не си звъним - не мисля че е нужно, въпреки че ако се събудя в 7ч и го няма си е вече притеснително, сигурно и той би се притеснил, та затова гледам да не прекалявам....


Това важи и за нас.

# 61
  • Мнения: 4 473
Моят е домошар, не обича да излиза много-много, особено пък сам. Ако му се случи да излезе сам най-късно до полунощ се прибира. Аз съм миткалото в къщи. 

Мда, моят е същият. Кофтито е, че така ми гризе съвестта и като се случи аз да изляза сама - гледам най-късно до 02.00ч да съм си в къщи. И от този час не е очарован, ама мнооого рядко ми се случва Crossing Arms

# 62
  • в къщи
  • Мнения: 467
Моя хубостник една вечер(мнооого отдавна,при това скарани,за нещо) излезе с приятел и се върна в 5 сутринта.Явно да ми даде урок.Следват луди скандали,замалко и шамари да яде boxПосле ходи на ергенско парти   :bigdance2:2-3 пъти,пак закъснява,ама по-малко.Тая година аз ходих на училищна среща и се върнах в 4 сутринта.Звъня ми поне 5-6 пъти(кога ще си дойдеш,  phoneuuта кога ще си дойдеш),чак взе да ми става неудобно от момичетата.От тогава гледам да не му опявам.Иначе по прицип все заедно излизаме. Peace

# 63
  • Мнения: 1 451
Ша речеш, че ти е дете, че скандали, че и шамари. Туй жените еша си нямате да ограничавате мъжете си. Ама ако рече някой вас да ограничи и се фащате за феминизма и еманципацията.
Понякога що не помислите, че мъжете ви не толкова може да искат да ви ограничат, колкото да ви предпазят. На жена определено могат да и се случат повече неприятности през нощта навън, отколкото на мъж.

# 64
  • Мнения: 1 517
Ша речеш, че ти е дете, че скандали, че и шамари. Туй жените еша си нямате да ограничавате мъжете си. Ама ако рече някой вас да ограничи и се фащате за феминизма и еманципацията.
Понякога що не помислите, че мъжете ви не толкова може да искат да ви ограничат, колкото да ви предпазят. На жена определено могат да и се случат повече неприятности през нощта навън, отколкото на мъж.
Вярно е!

# 65
  • Мнения: 677
Сега се прибрах..Е и?

# 66
  • Мнения: 490


Колко е часа бре  Crossing Arms

# 67
  • Мнения: 1 517
Четири часа и четири минути. Късметчееее!

# 68
# 69
  • София
  • Мнения: 7 097

Де оди, казувай... Drunk  Stuck Out Tongue Closed Eyes smile3551  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 70
  • Мнения: 10 758
Сигурно е бил с Жорето в Син Сити Mr. Green

# 71
  • Мнения: 1 517
По либоф  Mr. Green най-вероятно.

Сигурно е бил с Жорето в Син Сити Mr. Green
Верно ли, Сопрано?!  #Crazy Разочароваш ме  Crossing Arms

# 72
  • Мнения: 6 390
Мъж ми се е прибирал и в 6ч, и в 8ч... а като ходи по разни състезания където правят и купони винаги след това, понякога от петък до неделя не се прибира  Mr. Green
Но това не е кой знае какво изключение, и не ме впечатлява много, едно време много се връзвах като отиде някъде без мен, но сега няма проблеми  Wink

# 73
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 Каквото прави, го прави за себе си. Прибира се  сабахлян, когато слънцето изгрява или пък в полунощ, когат щурец Луна опява... Не се вълнувам особено кога се е прибрал, важното е, че се е върнал все пак!  Laughing

# 74
  • Монтана
  • Мнения: 499
eйго   моя хубостник се  прибра рано,рано-в 7,00ч.-дали го е било страх да се прибере по тъмно незнам-ще го изчакам да се наспи и ще попитам  smile3513

# 75
  • Мнения: 5 103
Не се е случвало да излизаме поотделно...освен когато бях в родилното, а той ходи на рожден ден+повод за нашата бебка. Е, тогава се е прибрал в 6-7 сутринта в мноооооого "окаяно" положение - все пак се е родило детенце Mr. Green
При нас е същото само, че не е бил на РД , а  черпил за малката.

# 76
  • Мнения: 2 677
На такива "тежки" мероприятия си ходим все двамцата. Не че имам против, ако реши да излезе сам, но досега не е проявявал такива мераци.  newsm78

# 77
Ами аз моя все го карам да излиза сам ама той не та не . newsm12А аз като  тои е нощтна излизам понякога с приятелки и карам до сутринта! newsm10 smile3534 smile3508

# 78
  • София
  • Мнения: 5 289
Най-късно или по точно най-рано се е прибирал в 9 часа,ако сме двамата в 7ч сме се прибирали пак най-рано. Laughing

# 79
  • Мнения: 5 577
Моя не закъснява, аз съм тая дето се бави попринцип, след форум срещи особено.  Laughing

# 80
  • Мнения: 1 559
Ние вечер не излизаме по отделно. NaughtyАз не съм съгласна мъжът ми да хаиманосва по заведения или кадето и да е без мен Naughty Naughty Naughty.Така че не е излизал сам Wink.Постоянно сме си заедно. Peace

# 81
  • Мнения: 46 573
Не излизаме отделно ...

# 82
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Излизаме отделно, не го чакам, лягам си, а сутринта го питам кога се е прибрал.

# 83
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Случва се да излизаме по отделно. Аз сама напоследък съм се прибирала към 12 вечерта.
Той - в колко не си спомняше, ама е било ранна утрин.  Drunk newsm35

# 84
  • Мнения: 2 270
рано сутрин  Embarassed

# 85
  • София
  • Мнения: 38 763
Две години мрънках и врънках, че не иска да ходи по дискотеки и накрая мирясах - излизаме си заедно по кръчми и по приятели, фирмени партита и всички останали мероприятия. Добре че има и жени в компанията!

# 86
  • Мнения: 139
Хахаха,ние не излзиаме по-отделно,честно казано колкото по-късно толкова по-добре,ходим къде ли не или може само да скиторим(само да не е студено) Joy
Ама няма проблем за дискотека,но моето момче не обича,а аз си ги иживях мойте,от 14 годишна съм се размазвала по дискотеките няма нужда вече Stop

# 87
  • Мнения: 2 270
Хахаха,ние не излзиаме по-отделно,честно казано колкото по-късно толкова по-добре,ходим къде ли не или може само да скиторим(само да не е студено) Joy
Ама няма проблем за дискотека,но моето момче не обича,а аз си ги иживях мойте,от 14 годишна съм се размазвала по дискотеките няма нужда вече Stop
Абе, мила, как си ги изживя за 3 години, че ми е чудно?
Аз от 15 годишна ходя по дискотеки, 2 години съм работила по заведения и още не съм си взела "моето си", моето мило не обича заведенията и аз излизам сама, има неща от които никога няма да се откажа

# 88
  • Мнения: 1 559
.......има неща от които никога няма да се откажа

Ша се откажеш,ша се откажеш Joy Joy.....По добре по рано но с достоинство bowuu,....аз се отказах на 25..тогава имаше 2 екземпляра,които също скитосваха дискотеките ,бяха на 30 и нещо,викахме им ветеранките Sick.Натискаха се някои да ги  Sick Sick Sick.....ама всички гледаха на по младото месце. hahahaТака че всяко нещо с времето си. Peace

# 89
Имало е случай и той да закъснява, но не до сутринта. Иначе, ние с приятелките като излизаме на дамско парти, се е случвало и сутринта да се прибера, но той винаги, когато има възможност идва да ме прибира  Mr. Green По принцип си излизаме заедно почти винаги Wink

# 90
  • София
  • Мнения: 38 763
Не че се заяждам, но тоя форум си е бг-мама. А тая тема е във форума за татковци. Значи говорим за семейства, повечето от тях с деца. Някакси не ми се вижда удобно да си оставя детето на бащата и да скиторя по нощите. Обратното също ми се струва доста неприятно за една майка.

А тези тийнейджърки, дето отговарят тука и не са чували за колики и температури, много им здраве.

# 91
  • Мнения: 830
От както станах майка не съм посрещала утрото извън къщи,иначе порядъчно до към 2,3 часа.

# 92
  • Мнения: 2 897
Ами случвало се е и по отделно,и заедно да се прибираме в ранни зори Mr. Green
Общо взето не ни е честа практика вече,но като има купон да е както трябва Wink
Никой на никого не се сърди,цари равноправието-стига да има на кого да оставим дребното...

# 93
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Като съм на форумски купон- към 2-3 Joy, а той сам излиза до към 12, не повече Naughty Naughty Naughty

# 94
  • Мнения: 1 418
Аз към 6 сутринта,за него незнам,щото си лягам и не го чакам.

# 95
  • Мнения: 4 753
Два дни не се е прибирал, но аз продължавам да му го връщам до ден днешен Whistling

# 96
  • Монтана
  • Мнения: 499
Аз до сега съм отг.няколко пъти по темата но и сега ще се изкажа:Ами в събота излезе и в неделя се прибра в 9,00ч. сутринта-бил на мъжки купон.

# 97
  • Мнения: 463
Аз излизам по-често от него. Най-късно съм се прибирала към 4,30.
Той се е случвало да се прибере и закусил даже ..., но рядко.
Ние няма на кого да оставим малката и затова излизаме поотделно. Не се сърдим един на друг.

# 98
  • Мнения: 1 403
Ние си излизаме поотделно. Оби4ам да се събираме с приятелки и да купонясваме  Crazy На последния купон се прибрахме в 5 сутринта Peace беше голяма веселба

# 99
  • Мнения: 210
Не че се заяждам, но тоя форум си е бг-мама. А тая тема е във форума за татковци. Значи говорим за семейства, повечето от тях с деца. Някакси не ми се вижда удобно да си оставя детето на бащата и да скиторя по нощите. Обратното също ми се струва доста неприятно за една майка.

А тези тийнейджърки, дето отговарят тука и не са чували за колики и температури, много им здраве.

Ами не съм тийн и определено веднъж в месеца излизъм с приятелки и се прибирам незнам как да го кажа,доста късно или по скоро рано сутринта.
Абсолютно ми е удобно да си оставя детето ни на баща му,това че съм майка,домакиня и кво ли не още,не би трябвало да ме прави и антисоциален тип,нали?
И аз не се заяждам, и си мисля, че ако опиташ не е нужно да стоиш до никое време, а просто да излезеш с приятелки и да седиш докато ти е гот,може би ще те разтовари от битовизма и би се чувствала добре след това.
Иначе по темата най-късното ми прибиране беше след моминският купон на една от приятелките ми,който приключи в 9:30 сутринта със една невероятна закуска.

# 100
  • Мнения: 10 758
Не че се заяждам, но тоя форум си е бг-мама. А тая тема е във форума за татковци. Значи говорим за семейства, повечето от тях с деца. Някакси не ми се вижда удобно да си оставя детето на бащата и да скиторя по нощите. Обратното също ми се струва доста неприятно за една майка.

А тези тийнейджърки, дето отговарят тука и не са чували за колики и температури, много им здраве.
Не че се заяждам, ама и една бг-мама има нужда от глъдка въздух.1-2 пъти в месеца излизам сама, с приятелки.Не съм тинейджър, на 35 съм, имам 2 деца и знам какво е колики до 6-тия месец и температура знам.Ако на теб не ти е приятно да излизаш, недей.Но аз се освобождавам по този начин от цялата натрупана енергия с тия зверчета в къщи.
Айде остани си със здраве  bouquet

# 101
  • Мнения: 9 990
Не че се заяждам, но тоя форум си е бг-мама. А тая тема е във форума за татковци. Значи говорим за семейства, повечето от тях с деца. Някакси не ми се вижда удобно да си оставя детето на бащата и да скиторя по нощите. Обратното също ми се струва доста неприятно за една майка.

А тези тийнейджърки, дето отговарят тука и не са чували за колики и температури, много им здраве.

А на баби може да ги оставяте, нали?Каква е логиката едно дете да не бъде поето от баща си, а от баба си например?Вие наистина ли не излизате с приятелки?Родили сте и сте от тогава вкъщи-така ли? Thinking

# 102
  • Монтана
  • Мнения: 499
Ами кой как разбира-така го прави
Аз лично в началото на съвместния ни живот бях мн.против всеки да излиза сам-но с течение на год. започнахме да излизаме поотделно,излизаме и заедно.Всеки трябва да има личен живот и лично пространство.Иначе съм и аз хем майка, хем съпруга-и бих казала че страшно мн. държа на семейството си.Това че излизаме по отделно не ни прави по лоши родители,нали така ? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт