В колко часа най-късно сте се прибирали?

  • 6 718
  • 102
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 38 704
Не че се заяждам, но тоя форум си е бг-мама. А тая тема е във форума за татковци. Значи говорим за семейства, повечето от тях с деца. Някакси не ми се вижда удобно да си оставя детето на бащата и да скиторя по нощите. Обратното също ми се струва доста неприятно за една майка.

А тези тийнейджърки, дето отговарят тука и не са чували за колики и температури, много им здраве.

# 91
  • Мнения: 830
От както станах майка не съм посрещала утрото извън къщи,иначе порядъчно до към 2,3 часа.

# 92
  • Мнения: 2 897
Ами случвало се е и по отделно,и заедно да се прибираме в ранни зори Mr. Green
Общо взето не ни е честа практика вече,но като има купон да е както трябва Wink
Никой на никого не се сърди,цари равноправието-стига да има на кого да оставим дребното...

# 93
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Като съм на форумски купон- към 2-3 Joy, а той сам излиза до към 12, не повече Naughty Naughty Naughty

# 94
  • Мнения: 1 418
Аз към 6 сутринта,за него незнам,щото си лягам и не го чакам.

# 95
  • Мнения: 4 753
Два дни не се е прибирал, но аз продължавам да му го връщам до ден днешен Whistling

# 96
  • Монтана
  • Мнения: 499
Аз до сега съм отг.няколко пъти по темата но и сега ще се изкажа:Ами в събота излезе и в неделя се прибра в 9,00ч. сутринта-бил на мъжки купон.

# 97
  • Мнения: 463
Аз излизам по-често от него. Най-късно съм се прибирала към 4,30.
Той се е случвало да се прибере и закусил даже ..., но рядко.
Ние няма на кого да оставим малката и затова излизаме поотделно. Не се сърдим един на друг.

# 98
  • Мнения: 1 403
Ние си излизаме поотделно. Оби4ам да се събираме с приятелки и да купонясваме  Crazy На последния купон се прибрахме в 5 сутринта Peace беше голяма веселба

# 99
  • Мнения: 210
Не че се заяждам, но тоя форум си е бг-мама. А тая тема е във форума за татковци. Значи говорим за семейства, повечето от тях с деца. Някакси не ми се вижда удобно да си оставя детето на бащата и да скиторя по нощите. Обратното също ми се струва доста неприятно за една майка.

А тези тийнейджърки, дето отговарят тука и не са чували за колики и температури, много им здраве.

Ами не съм тийн и определено веднъж в месеца излизъм с приятелки и се прибирам незнам как да го кажа,доста късно или по скоро рано сутринта.
Абсолютно ми е удобно да си оставя детето ни на баща му,това че съм майка,домакиня и кво ли не още,не би трябвало да ме прави и антисоциален тип,нали?
И аз не се заяждам, и си мисля, че ако опиташ не е нужно да стоиш до никое време, а просто да излезеш с приятелки и да седиш докато ти е гот,може би ще те разтовари от битовизма и би се чувствала добре след това.
Иначе по темата най-късното ми прибиране беше след моминският купон на една от приятелките ми,който приключи в 9:30 сутринта със една невероятна закуска.

# 100
  • Мнения: 10 758
Не че се заяждам, но тоя форум си е бг-мама. А тая тема е във форума за татковци. Значи говорим за семейства, повечето от тях с деца. Някакси не ми се вижда удобно да си оставя детето на бащата и да скиторя по нощите. Обратното също ми се струва доста неприятно за една майка.

А тези тийнейджърки, дето отговарят тука и не са чували за колики и температури, много им здраве.
Не че се заяждам, ама и една бг-мама има нужда от глъдка въздух.1-2 пъти в месеца излизам сама, с приятелки.Не съм тинейджър, на 35 съм, имам 2 деца и знам какво е колики до 6-тия месец и температура знам.Ако на теб не ти е приятно да излизаш, недей.Но аз се освобождавам по този начин от цялата натрупана енергия с тия зверчета в къщи.
Айде остани си със здраве  bouquet

# 101
  • Мнения: 9 990
Не че се заяждам, но тоя форум си е бг-мама. А тая тема е във форума за татковци. Значи говорим за семейства, повечето от тях с деца. Някакси не ми се вижда удобно да си оставя детето на бащата и да скиторя по нощите. Обратното също ми се струва доста неприятно за една майка.

А тези тийнейджърки, дето отговарят тука и не са чували за колики и температури, много им здраве.

А на баби може да ги оставяте, нали?Каква е логиката едно дете да не бъде поето от баща си, а от баба си например?Вие наистина ли не излизате с приятелки?Родили сте и сте от тогава вкъщи-така ли? Thinking

# 102
  • Монтана
  • Мнения: 499
Ами кой как разбира-така го прави
Аз лично в началото на съвместния ни живот бях мн.против всеки да излиза сам-но с течение на год. започнахме да излизаме поотделно,излизаме и заедно.Всеки трябва да има личен живот и лично пространство.Иначе съм и аз хем майка, хем съпруга-и бих казала че страшно мн. държа на семейството си.Това че излизаме по отделно не ни прави по лоши родители,нали така ? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт