В колко часа най-късно сте се прибирали?

  • 6 726
  • 102
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 103
Не се е случвало да излизаме поотделно...освен когато бях в родилното, а той ходи на рожден ден+повод за нашата бебка. Е, тогава се е прибрал в 6-7 сутринта в мноооооого "окаяно" положение - все пак се е родило детенце Mr. Green
При нас е същото само, че не е бил на РД , а  черпил за малката.

# 76
  • Мнения: 2 677
На такива "тежки" мероприятия си ходим все двамцата. Не че имам против, ако реши да излезе сам, но досега не е проявявал такива мераци.  newsm78

# 77
Ами аз моя все го карам да излиза сам ама той не та не . newsm12А аз като  тои е нощтна излизам понякога с приятелки и карам до сутринта! newsm10 smile3534 smile3508

# 78
  • София
  • Мнения: 5 289
Най-късно или по точно най-рано се е прибирал в 9 часа,ако сме двамата в 7ч сме се прибирали пак най-рано. Laughing

# 79
  • Мнения: 5 577
Моя не закъснява, аз съм тая дето се бави попринцип, след форум срещи особено.  Laughing

# 80
  • Мнения: 1 559
Ние вечер не излизаме по отделно. NaughtyАз не съм съгласна мъжът ми да хаиманосва по заведения или кадето и да е без мен Naughty Naughty Naughty.Така че не е излизал сам Wink.Постоянно сме си заедно. Peace

# 81
  • Мнения: 46 591
Не излизаме отделно ...

# 82
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Излизаме отделно, не го чакам, лягам си, а сутринта го питам кога се е прибрал.

# 83
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Случва се да излизаме по отделно. Аз сама напоследък съм се прибирала към 12 вечерта.
Той - в колко не си спомняше, ама е било ранна утрин.  Drunk newsm35

# 84
  • Мнения: 2 270
рано сутрин  Embarassed

# 85
  • София
  • Мнения: 38 905
Две години мрънках и врънках, че не иска да ходи по дискотеки и накрая мирясах - излизаме си заедно по кръчми и по приятели, фирмени партита и всички останали мероприятия. Добре че има и жени в компанията!

# 86
  • Мнения: 139
Хахаха,ние не излзиаме по-отделно,честно казано колкото по-късно толкова по-добре,ходим къде ли не или може само да скиторим(само да не е студено) Joy
Ама няма проблем за дискотека,но моето момче не обича,а аз си ги иживях мойте,от 14 годишна съм се размазвала по дискотеките няма нужда вече Stop

# 87
  • Мнения: 2 270
Хахаха,ние не излзиаме по-отделно,честно казано колкото по-късно толкова по-добре,ходим къде ли не или може само да скиторим(само да не е студено) Joy
Ама няма проблем за дискотека,но моето момче не обича,а аз си ги иживях мойте,от 14 годишна съм се размазвала по дискотеките няма нужда вече Stop
Абе, мила, как си ги изживя за 3 години, че ми е чудно?
Аз от 15 годишна ходя по дискотеки, 2 години съм работила по заведения и още не съм си взела "моето си", моето мило не обича заведенията и аз излизам сама, има неща от които никога няма да се откажа

# 88
  • Мнения: 1 559
.......има неща от които никога няма да се откажа

Ша се откажеш,ша се откажеш Joy Joy.....По добре по рано но с достоинство bowuu,....аз се отказах на 25..тогава имаше 2 екземпляра,които също скитосваха дискотеките ,бяха на 30 и нещо,викахме им ветеранките Sick.Натискаха се някои да ги  Sick Sick Sick.....ама всички гледаха на по младото месце. hahahaТака че всяко нещо с времето си. Peace

# 89
Имало е случай и той да закъснява, но не до сутринта. Иначе, ние с приятелките като излизаме на дамско парти, се е случвало и сутринта да се прибера, но той винаги, когато има възможност идва да ме прибира  Mr. Green По принцип си излизаме заедно почти винаги Wink

Общи условия

Активация на акаунт