В колко часа най-късно сте се прибирали?

  • 6 742
  • 102
  •   1
Отговори
# 60
  • Popovo
  • Мнения: 571
При при нас е обратното, аз се прибирам късно/ рано сутрин/, но по -късно от 5ч не съм, но нещата винаги са съгласувани. Не че знае кога ще се прибера, но тъй като той не обича хич да ходи по дискотеки не ме ограничава, нито пък аз му правя проблем, че събота неделя става в 5ч и ходи на риба и като се върне по обяд после спи.

Не си звъним - не мисля че е нужно, въпреки че ако се събудя в 7ч и го няма си е вече притеснително, сигурно и той би се притеснил, та затова гледам да не прекалявам....


Това важи и за нас.

# 61
  • Мнения: 4 473
Моят е домошар, не обича да излиза много-много, особено пък сам. Ако му се случи да излезе сам най-късно до полунощ се прибира. Аз съм миткалото в къщи. 

Мда, моят е същият. Кофтито е, че така ми гризе съвестта и като се случи аз да изляза сама - гледам най-късно до 02.00ч да съм си в къщи. И от този час не е очарован, ама мнооого рядко ми се случва Crossing Arms

# 62
  • в къщи
  • Мнения: 467
Моя хубостник една вечер(мнооого отдавна,при това скарани,за нещо) излезе с приятел и се върна в 5 сутринта.Явно да ми даде урок.Следват луди скандали,замалко и шамари да яде boxПосле ходи на ергенско парти   :bigdance2:2-3 пъти,пак закъснява,ама по-малко.Тая година аз ходих на училищна среща и се върнах в 4 сутринта.Звъня ми поне 5-6 пъти(кога ще си дойдеш,  phoneuuта кога ще си дойдеш),чак взе да ми става неудобно от момичетата.От тогава гледам да не му опявам.Иначе по прицип все заедно излизаме. Peace

# 63
  • Мнения: 1 451
Ша речеш, че ти е дете, че скандали, че и шамари. Туй жените еша си нямате да ограничавате мъжете си. Ама ако рече някой вас да ограничи и се фащате за феминизма и еманципацията.
Понякога що не помислите, че мъжете ви не толкова може да искат да ви ограничат, колкото да ви предпазят. На жена определено могат да и се случат повече неприятности през нощта навън, отколкото на мъж.

# 64
  • Мнения: 1 517
Ша речеш, че ти е дете, че скандали, че и шамари. Туй жените еша си нямате да ограничавате мъжете си. Ама ако рече някой вас да ограничи и се фащате за феминизма и еманципацията.
Понякога що не помислите, че мъжете ви не толкова може да искат да ви ограничат, колкото да ви предпазят. На жена определено могат да и се случат повече неприятности през нощта навън, отколкото на мъж.
Вярно е!

# 65
  • Мнения: 677
Сега се прибрах..Е и?

# 66
  • Мнения: 490


Колко е часа бре  Crossing Arms

# 67
  • Мнения: 1 517
Четири часа и четири минути. Късметчееее!

# 68
# 69
  • София
  • Мнения: 7 097

Де оди, казувай... Drunk  Stuck Out Tongue Closed Eyes smile3551  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 70
  • Мнения: 10 758
Сигурно е бил с Жорето в Син Сити Mr. Green

# 71
  • Мнения: 1 517
По либоф  Mr. Green най-вероятно.

Сигурно е бил с Жорето в Син Сити Mr. Green
Верно ли, Сопрано?!  #Crazy Разочароваш ме  Crossing Arms

# 72
  • Мнения: 6 390
Мъж ми се е прибирал и в 6ч, и в 8ч... а като ходи по разни състезания където правят и купони винаги след това, понякога от петък до неделя не се прибира  Mr. Green
Но това не е кой знае какво изключение, и не ме впечатлява много, едно време много се връзвах като отиде някъде без мен, но сега няма проблеми  Wink

# 73
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 Каквото прави, го прави за себе си. Прибира се  сабахлян, когато слънцето изгрява или пък в полунощ, когат щурец Луна опява... Не се вълнувам особено кога се е прибрал, важното е, че се е върнал все пак!  Laughing

# 74
  • Монтана
  • Мнения: 499
eйго   моя хубостник се  прибра рано,рано-в 7,00ч.-дали го е било страх да се прибере по тъмно незнам-ще го изчакам да се наспи и ще попитам  smile3513

Общи условия

Активация на акаунт