Перилни препарати и омекотители – 37

  • 86 352
  • 727
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 963
И аз ще чакам да споделите за комбинирането на препаратите. Имам един гел за бяло и така ще го използвам с прах.

# 31
  • Мнения: 949
Благодаря за новата тема! Аз имам една голяма кутия формил за бяло, който баща ми донесе от Германия и няма край и няма. А също така имам още и от персил гел, така, че вефоятно ще пропусна промоцията на ариел. Но мами имам въпрос. Някоя от вас може ли да ми каже алергия към перилен препарат в какво се изразява? Пъпките ситни или големи са? Дъщеря ми получава обриви и не мога да разбера от къде е! Един път има, един път няма... Не съм сменяла препарата, същия си е. Ако прави реакция не би ли трябвало винаги да я прави?

# 32
  • Мнения: 5 215
Скрит текст:
Има ли някъде на промо Ленор?
Скрит текст:

В Кауфланд има 31 пранета 2,95лв Simple Smile
Супер си, мерси! Сутринта гледах всякакви брошури, но за Кауфланд не се сетих.

Гледам, че този на промото е 4Х, а моят е бил 7Х (долу вдясно). Някой имал ли е от двата вида, да сподели има ли голяма разлика?

# 33
  • Мнения: 5 719
Здравейте! Ще си задам въпроса тук защото знам, че има компетентни съфорумки Hug
Току що се сдобих с тази пералня
http://www.technomarket.bg/peralni/hotpoint-ariston-wmf-923-eu-09144256 обаче няма упътване на български ooooh! и  друго първия път предполагам трябва да я пусна празна, но на каква програма?

Последна редакция: пн, 08 фев 2016, 16:56 от Šunšhine

# 34
  • Мнения: 2 820
Има ли някъде на промоция препарат за вълнени дрехи?

# 35
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 801
Здравейте! Ще си задам въпроса тук защото знам, че има компетентни съфорумки Hug
Току що се сдобих с тази пералня
http://www.technomarket.bg/peralni/hotpoint-ariston-wmf-923-eu-09144256 обаче няма упътване на български ooooh! и  друго първия път предполагам трябва да я пусна празна, но на каква програма?
Това е от упътване за друг модел пералня:
•   Преди първото пране
Преди да използвате пералнята за първи път ви препоръчваме да пуснете програма Памук 90о, без предпране, без в барабана да има пране и с ½ от перилния препарат, който обикновено използвате, за да изчистите евентуални остатъци от производството на машината.
     Аз моята я пуснах на 50 /или 60 градуса, не знам какви градуси имаш/ с малко прах.  Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 2 296
Как точно го правиш това? И аз имам няколко течни препарата, които се чудя кога ще оползотворя  newsm78 .
Аз си взех от любопитство новия Ариел, имаше промоция в Метро.
На око. В мерителна чашка половината доза течен в барабана, в чекмеджето - половината доза прах. Предполагам, че спецовете ще ме заклеймят, но ми върши работа, течните добре изпират мазнини.

# 37
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 801
Няма значение кой ще те заклейми. Аз отдавна писах, че си правя такива смеси, но ги слагам 2 в 1 в мерителната чашка на течния и ги разбърквам. Нима капсулите не са на същия принцип? Защо трябва да се дават много пари за нещо, което можеш и сам да си направиш, разтваря се перфектно. /и няма да се чудиш после защо ти стои като сопол, цитирам съфорумки, на които не се разтварят капсулите при пране/.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Благодаря ви! Ще опитам Simple Smile .

# 39
  • София
  • Мнения: 1 460
Имам бегъл спомен, че Формил Актив вече не се внася, ама не ми се рови в старите теми и да си питам пак?  Blush

# 40
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 801
В Лидл няма ли го вече?  newsm78 Аз нали го пробвах, пък и скоро не съм ходила до Лидл и нямам наблюдения. Макар че това е любимото ми място от магазина.  Peace Дали пък в лидълската тема няма да знаят?

# 41
  • Мнения: 1 298
Вчера бях в Лидл и ми се стори, че го видях.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 460
Може и да съм си въобразила.. Но в 2 магазина го търсих (специално за това влязох) и нямаше.  newsm78

Да допълня само, че говоря за прах за бяло.

# 43
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 801
Имаш предвид този: https://www.google.bg/search?q=%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B8%D0 … a1yH-sBlU88_M%3A? Казват, че бил универсален, но по-скоро за бяло и светло пране.

# 44
  • София
  • Мнения: 390
праха за цветно на лидъл maxi trat хубав ли е? понеже цената му е доста добра 25 пранета за 4.99

Общи условия

Активация на акаунт