Предстои ми хистероскопия - да поговорим - Тема 2

  • 132 019
  • 755
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 486
Целтта на ескапел е да не допусне О най-просто казано Wink
Според мен въобще нямаш място за притеснение.


Дано Верче,дано!

# 541
  • София
  • Мнения: 4 884
Тая тема е за полипи, не за предпазване от бременност. Освен това, ако птавилно помня, ти беше с голям полип, даже и при порочни опити трудно би станало, камо ли случайно. А и, без да се обиждаш, на 40+ е голяма рядкост да се забременее толкова лесно, от въздуха кажи речи, без значение колко деца имаш на младини.

# 542
  • Мнения: 486
Тая тема е за полипи, не за предпазване от бременност. Освен това, ако птавилно помня, ти беше с голям полип, даже и при порочни опити трудно би станало, камо ли случайно. А и, без да се обиждаш, на 40+ е голяма рядкост да се забременее толкова лесно, от въздуха кажи речи, без значение колко деца имаш на младини.
Въпросите ми не са в подходящата тема,но не намерих активни други,където да се потерзая.Относно полипа ми,имах си го и родих в една късна възраст непланирано трето дете.Благодаря,все пак,потънала съм отвсякъде и думите ви ми подействаха добре.

# 543
  • Мнения: 1 669
Колко дни сте имали кървене и зацапване след хск?

# 544
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
При мен беше около седмица.

# 545
# 546
  • Бургас
  • Мнения: 304
Момичета, прочетох и двете теми за хистероскопия, но съм малко объркана и още не мога да взема решение на кой АГ да се доверя. Моля да ми препоръчате лекар, без значение от града и цената, както и дали е рецидивирал след това полипът. Нямам хормонални проблеми, имам продължително и оскъдно зацапване след менструация и ми откриха полип. За проф. Горчев, часовете са септември, а пр и проф. Томов за юли. Искам да е по- скоро, защото лятото съм много ангажирана и предпочитам да съм приключила с този проблем.
Освен това, имам много малка раничка ( не ми каза колко малка, но използва думата миниатюрна) та се чудя дали евентуално биха могли да се справят и с нея при хистероскопията.

Последна редакция: пт, 04 май 2018, 10:37 от *Sesil*

# 547
  • Мнения: 16 872
Др. Александър Калчев, гр. София, Адела фертилити.

# 548
  • Бургас
  • Мнения: 97
Др. Александър Калчев, гр. София, Адела фертилити.

Аз ще се доверя на Д-р А.Калчев ,АДЕЛА .този месец ми  предстой!

# 549
  • Мнения: 16 872
Аз правих при него миналата година.
Много добър хирург!

# 550
  • Бургас
  • Мнения: 304
Благодаря! Ще потърся информация и за него. Simple Smile
Някой скоро да е правил при д-р Еленчев?  При него виждам, че мога да си взема час в подходящите за преглед дни, но не знам още колко време би отнело насрочване на процедурата.  

# 551
  • София
  • Мнения: 7 495
И аз бях при Калчев. Препоръчвам с две ръце!

# 552
  • Мнения: 6 565
Благодаря! Ще потърся информация и за него. Simple Smile
Някой скоро да е правил при д-р Еленчев?  При него виждам, че мога да си взема час в подходящите за преглед дни, но не знам още колко време би отнело насрочване на процедурата.  
като отидеш на преглед д-р еленчев ти казва кога може да те включи в оперативния график и каква е процедурата за приемане.

# 553
  • Мнения: 486
Момичета, прочетох и двете теми за хистероскопия, но съм малко объркана и още не мога да взема решение на кой АГ да се доверя. Моля да ми препоръчате лекар, без значение от града и цената, както и дали е рецидивирал след това полипът. Нямам хормонални проблеми, имам продължително и оскъдно зацапване след менструация и ми откриха полип. За проф. Горчев, часовете са септември, а пр и проф. Томов за юли. Искам да е по- скоро, защото лятото съм много ангажирана и предпочитам да съм приключила с този проблем.
Освен това, имам много малка раничка ( не ми каза колко малка, но използва думата миниатюрна) та се чудя дали евентуално биха могли да се справят и с нея при хистероскопията.
В желанието си да премахна полипа по естествен път,започнах да си слагам вагинални тампони с настърган лук и мед в марля.Полипа не се махна,но раничката-да.  Двама лекаря ми казваха,че имам страшна ерозия,а месец тампони и раничката изчезна.Микробиологията ми също се подобри.Анаеробните ги нямало.Една приятелка си слагаше тампони само с мед и пак и се махна раничката,но само с мед  тампоните  на мен
лично ми създаваха дискомфорт.

# 554
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Момичета, и на мен ми предстои хистероскопия.
Бях на преглед при д-р Делчев. Полипът ми е около 1 см. Аз си имам оплаквания от около година,предишната ми лекарка не обърна внимание и ето,че се оказа,че имам полип,който трябва да се отстрани.
Д-р Делчев каза- 48 часа настаняване в болницата (Доверие) и 400 лв.доплащане?Angry
Напишете, моля, колко ви е струвала манипулацията? Уж се покрива от НЗОК?
rosecat,прочетох, че не си доволна точно от тоя лекар? Моля,напиши подробности,може и на лични!

Последна редакция: пн, 14 май 2018, 15:37 от ДжеНа

Общи условия

Активация на акаунт