PR прелет над зрелищата и панаира на суетата - Тема № 5

  • 75 560
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 144
Още един блайнд за сагата Тай-Кание
Само да я пусне песента, гарантирано ще стане #1 в Билборд.  Joy
http://blindgossip.com/?p=76695

# 46
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 773
Заради темата се загледах по клиповете на 1Д и се чудя нарочно ли слагат камерата ниско долу, че онези да приклякат и да се надвесват над нея. Някакъв търсен ефект ли е? Дразни ме Crossing Arms

# 47
  • Мнения: 9 144
Мириелка, предполагам, че е защото са дребнички и така изглеждат по-внушителни. Орсън Уелс мисля, беше измислил похвата.

Кати, прочетох статията два пъти много е добра.

По-късно ще разцъкам блайндовете за Грамитата.

Джереми Ренър и рижият му половин са наминали през едно от партитата,
неглиже, не през централния вход, но са били нащракани

Последна редакция: чт, 18 фев 2016, 12:36 от Mrs. Swift-Kloss

# 48
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 773
Еее, много големи изглеждат. Ама като се спуснат онези косища на Хари и ми се надвесят  Crossing Arms

# 49
  • UK
  • Мнения: 3 959
Откакто има бойбанди, все така ги снимат.

# 50
  • Мнения: 5 613
Вчера го прочетох в една статия и честно казано съм със смесени чувства.

# 51
  • Мнения: 9 144
Ейми Шумър, комичка, набираща в момента популярност зад океана...
https://www.instagram.com/amyschumer/

Гледайки Грамитата взема съвсем небрежно на подбив екипчето на Тейлър и поства тази снимка и коментар в Инстаграма си
Скрит текст:
Тъпите суифтита по неясна причина приемат на нож съвсем невинната закачка и вземат на абордаж акаунта и...

Ейми обаче като пълно перде си го изкарва на Тайчето, едва ли не OUT-вайки я със следния пост
Скрит текст:

Това явно не е достатъчно да се озаптят неграмотните тълпи и тя продължава атакувайки този път Лимона
Връзката е брадата, изкуственото чене (Зейн обиди така Лимона в Туитър), пенисчето на главата (Лимона беше постнал преди параваненето, снимка на Сам Смит с нарисуван, като от пубер, член на главата му)
Скрит текст:

Явно е имало заплахи от ПР, мениджмънт и т.н. към Ейми и за десерт тя сложи тази снимка от любима сцена от Дънди Крокодила 2
Скрит текст:

Сцената
https://www.youtube.com/watch?v=POJtaO2xB_o

Честно казано не знам какво да мисля, категорично съм против да се аутват трети лица, но Ейми го прави достатъчно интелигентно и е един тип самозащита...

Тай няма полезен ход, освен да преглътне и да изчака за отмъщението да бъде сервирано студено  Twisted Evil

Последна редакция: пт, 19 фев 2016, 15:59 от Mrs. Swift-Kloss

# 52
  • Мнения: 40
Голяма фенка съм на Ейми, ако не е тя да вкара малко смут в перфектните им схеми, няма да има кой да ми разведри деня... ;д

# 53
  • Мнения: 5 613
И все пак ми се струва тъпо да напада Тай за това, че е слаба (body shaming). Малко нечистоплътно ми е - сякаш се възползва от славата й.
Аутването пък съвсем, въпреки че наистина Тай е брада и игрите й никак не са ми по вкуса.

# 54
  • Мнения: 9 144
Не бих тълкувала първата снимка като body shaming, Ейми иронизира преди всичко себе си, но нататък, колкото и да ме кефи атаката по Лимона, е гнусничко да атакува Тай, че е в килера, това е личен избор точка

# 55
  • Мнения: 1 427
Колкото Тай става по-известна, толкова повече плазмодии ще се опитват да се "обогатят" за нейна сметка  Naughty

# 56
  • Мнения: 9 144
Малко по-приятни емоции от миналата събота
с Карли, Лили, Джоурдан, Джиджи, Кендал, Ирина и още 2-3 девойки

# 57
  • Мнения: 146
Когато човек си мисли,че не може да хареса  Адел повече от възможното...то тя се появява с този клип във "взривяваща" комбинация с Елън ДеДженърс.
 Joy hahaha Heart Eyes  Laughing

Последна редакция: сб, 20 фев 2016, 00:44 от kaylor_is_love

# 58
  • Мнения: 9 144
ПР новината на деня.
Възмoжно е Тай да е подновила договора на Лимона.
Защо?
Явно планира следващият албум да е любовен, сексуален и т.н. за да развие образа който гради!
Скрит текст:
Признавам, че се надявах на друго развитие, но не бих казала, че съм шокирана, това винаги е било вариант.
Ако е така очаквам скоро да се пусне историята, че щастливата двойка вече живеят заедно.

Последните дни се появиха и две-три статии и за Карли и половин.
Дали щастливо живеещата с Лимона ,Тай, няма пак да се изнесе към Ню Йорк?
Ще поживеем пък ще видим.

Тай, Лимон и приятелчетата на Лимона
Скрит текст:



Въобще няма да чака нов албум, след провала на OOTW,
внезапно, преди 10 дни е взето решение да бъде пуснат още един сингъл от 1989.

New Romantics

http://www.allaccess.com/top40-mainstream/future-releases


Много е вероятно пак да гони някой рекорд
Та въпросът е:
Кой ще черпи, г-жо Шуберт?  Heart Eyes
Тай потвърди
https://twitter.com/taylorswift13/status/700890866920067072



PS нещо по-сериозно:
знаем си, че българското правосъдие е под всякаква критика,
но ето, че и американското не му отстъпва по сюрреализъм  ooooh! ooooh! ooooh!

Последна редакция: сб, 20 фев 2016, 08:14 от Mrs. Swift-Kloss

# 59
  • Мнения: 3 096
Ех, кой ли ще черпи? Изглежда като да съм аз.  Grinning

Скрит текст:
- защото не си играя на дребно  Naughty

Надявам се на хубав клип с минимално участие на кисели обекти.  Heart Eyes

Ейми Шумър е от онези актриси, които поставиха нова тенденция в женските роли, играейки шумни, отблъскващи и дразнещи персонажи с мотивацията "Защо само на мъжете да им е позволено?". Друга такава е Лена Дънам. Не знам какво да мисля, честно казано. Грозно си е, но има нещо симпатично в цялата работа.

Ето ги двете в една сцена от сериала Girls, която дава обща представа за ролите на Ейми:

Скрит текст:


А случката с Тейлър показва колко са фанатизирани нейните фенове, чак е плашещо. Но пък и Ейми би трябвало да знае кога да спре.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт