Каква беше, а каква станà (искрено и носталгично)

  • 26 371
  • 404
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 62 595
мда, и очакваш всички да си стоят като Спящата красавица и само за теб да мисля, а само ти да си се променил, разбира се, само напред и нагоре!  hahaha

# 61
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
На мен повече ми звучи като Богиня - леко нафталинено. Но е нормално, ако не е следил последните форумски изрази и очаква да срещне все още същите да се въртят.

# 62
  • Мнения: 329
Започна да звучи като Борил Laughing. Недей, Сребърен Wink

Този не го познавам.

мда, и очакваш всички да си стоят като Спящата красавица и само за теб да мисля, а само ти да си се променил, разбира се, само напред и нагоре! hahaha

Това да го разбирам ли, че и глиганите са еволюирали и сега са фиданки?! Бих бил много разочарован. Ако ще има градация, то да е само възходяща! Sunglasses

Последна редакция: ср, 10 фев 2016, 13:42 от Argent

# 63
  • Мнения: 2 457
Глиганите са неподлежаши на времето, те са евъргрийн. Винаги ще бъдат. bowuu

# 64
  • Мнения: 19 321
На мен повече ми звучи като Богиня - леко нафталинено. Но е нормално, ако не е следил последните форумски изрази и очаква да срещне все още същите да се въртят.

На мен Богинята ми е като Peeping Tom. Имам чувството, че следи повече форума от редовните списващи, така че нафталинът не е поради отсъствие.

BirdsFlu мислех, че просто се е преименувала. Наистина приятно се комуникираше с нея.

# 65
  • София
  • Мнения: 23 130
Този не го познавам.
И ние. Само Ша го познава, но не иска да сподели.  Grinning

# 66
  • Мнения: 329
Глиганите са неподлежаши на времето, те са евъргрийн. Винаги ще бъдат. bowuu

 Praynig Слава тебе, Господи!

ТониHug

# 67
  • Мнения: 25 892
...понякога ме напъва да си кажа баш каквото мисля, ама като знам, че няма да просъществува дълго или пък може едно бананче да гризна......

И какво ти пречи? Винаги можеш да кажеш директно какво мислиш, без да те баннат. Въпросът е не какво, а как го казваш.
Е, вярно, сигурно ще те обявят за злобна, дебела и недоклатена лелка, дори за глиган в анцуг, ама то и искреността си има цена.  Laughing

# 68
  • Мнения: 22 036
Този не го познавам.
И ние. Само Ша го познава, но не иска да сподели.  Grinning
Hug  Joy

Много на място!

# 69
  • София
  • Мнения: 62 595
Започна да звучи като Борил Laughing. Недей, Сребърен Wink

Този не го познавам.

мда, и очакваш всички да си стоят като Спящата красавица и само за теб да мисля, а само ти да си се променил, разбира се, само напред и нагоре! hahaha

Това да го разбирам ли, че и глиганите са еволюирали и сега са фиданки?! Бих бил много разочарован. Ако ще има градация, то да е само възходяща! Sunglasses

И глиганите трябва да са същите, иначе ти се разваля фантазията.

# 70
  • София
  • Мнения: 23 130
...дори за глиган в анцуг, ама то и искреността си има цена.  Laughing
Какче, какво значи "дори"?! Та това вече е една изключително престижна форумна титла. Не е зле в номинациите да се включи категорията "Глиган на годината".

# 71
  • Другата България
  • Мнения: 37 832
...понякога ме напъва да си кажа баш каквото мисля, ама като знам, че няма да просъществува дълго или пък може едно бананче да гризна......

И какво ти пречи? Винаги можеш да кажеш директно какво мислиш, без да те баннат. Въпросът е не какво, а как го казваш.
Е, вярно, сигурно ще те обявят за злобна, дебела и недоклатена лелка, дори за глиган в анцуг, ама то и искреността си има цена.  Laughing
Laughing Не, че не са го правили досега, и по-"интересни" неща съм чувала за себе си и то именно от таези, които са били адресатите на казаното, но се научих да се сдържам именно защото ми е трудно да се правя на каквато не съм - бяла и добра. По-добре да премълчиш, или направо да замълчиш, то си е казано - "убий" простака с мълчание.

# 72
  • Мнения: 25 892
Какче, какво значи "дори"?! Та това вече е една изключително престижна форумна титла. Не е зле в номинациите да се включи категорията "Глиган на годината".

Няма смисъл, печеля я служебно.  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 2 457
Ех, Тоня, не ми прости за този Борил и това е.  Sad  Hug
Не го познавам само аз, оказа се, просто само за мен знаеш.  Wink

# 74
  • Мнения: 329
...дори за глиган в анцуг, ама то и искреността си има цена.  Laughing
Какче, какво значи "дори"?! Та това вече е една изключително престижна форумна титла. Не е зле в номинациите да се включи категорията "Глиган на годината".

Абе жива институция са, какво разправяте вие... Ето за такива неща ставаше дума в началото на темата... нещата, които са давали облик и чар на това място и които вече ги няма. Слава Богу, че глиганите са константа.

Някакво непознато за мен мъжко име циркулира непрекъснато... Имате си нова звезда, която да ви дърпа плитките?! Значи да не ви мисля, спокойно вече мога да се пенсионирам. Simple Smile

Последна редакция: ср, 10 фев 2016, 14:08 от Argent

Общи условия

Активация на акаунт