Отговори
# 105
  • Мнения: 4 970
Идвал е на всички прегледи с ехограф до сега.Дове4ера отново сме на преглед и той ще идва.МНого иска,дори ми се е слу4вало да се обадя на доктора да променя 4аса на прегледа за да може и той да дойде.Първия път ми се струваше 4е дойде,ама и той не знаеше добре защо то4но Rolling EyesВс едно някой му беше казал- трябва да си там.Но - от тогава - е голям ентусиаст( още пове4е 4е той е 4овека,който гледа и разбира какво гледа,,4е после да ми обяснява Embarassed).Относно раждането- не сме говорили,защото е рано,но аз самата мисля 4е не искам,а и той мисля 4е не би се въодушевил 4ак толкова от  тази ситуация.Кво да правя- не сме от тия болезненто романти4ни дето ще се държим за ръце и ще въздишаме щото така би трябвало да е  в дух на съпри4астност WhistlingА и си съм 4увала реплика от мъже по темата-"....Да си платя за филм на ужасите на живо Shocked".Не съм питала моят мъж за меннеие по темата.Ако го помоля,сигурна съм 4е ще  се съгласи веднага.

# 106
  • Мнения: 1 559
Една такава гледка няма ли да убие самочувствието им.

Това е най голямата глупост ,която сам чувала...Нима на  всички ние ,които живеем,или сме женени за чужденци мъжете ни са без самочувствие???Само забележете,кой пишат че мъжете им са присъствали на раждането(ами само жени ,които живеят в чужбина)...Както вече писах това е български манталитет  #2gunfire #2gunfire

# 107
  • Мнения: 11 036
Да дойде да види как се мъча аз да му родя детето? Защото съм чувала подобни изказвания от някои жени. Shocked Няма нужда, то е ясно, че няма да е песен, но защо да му "го навирам в лицето". Ако той поиска, няма да го спра, но се съмнявам да настоява.  hahaha Ако можеше аз самата да се скатая и да не присъствам..... Joy
Подкрепям абсолютно!   bouquet

# 108
В момента съм бременна и мъжът ми идва на всяка консултация.На моменти се вълнува дори повече от мен  Laughing На раждането ще присъства със сигурност- независимо дали е секцио или нормално! Не го е страх от кръв, не може да си представи как би могъл да припадне,да се 'отврати' от гледката или нещо от тоя род. Аз съм много щастлива че тои мисли така и честно казано откак знам че ще е до мен ме страх много по-малко от самото раждане.

# 109
  • Den Haag
  • Мнения: 1 853
На три консултации е идвал с мен, няма как да идва редовно, защото е много зает. Не мисля да пресъства на раждането.

# 110
  • Мнения: 2 220
Не, не е дивал винаги на консултациите. На работа е!!! На раждането също не е присъствал и то по нежелание и на двамата. Просто не виждаме смисъл, а и бях секцио, така че защо? Но първите 2 часа след излизане от упойката беше до мен, а тогава ми беше най-трудно. На него също... Мисля, че е напълно наясно колко е тежко. А и не го приемам като някаква жертва, която правя за него, за да държа да го споделя с мен.

# 111
  • София
  • Мнения: 2 440
Досега таткото не е идвал, но и аз съм била само на една консултация.

# 112
  • Мнения: 252
Мъжът  ми  идва с  мен и влиза с  мен  в  кабинета  още  от деня, в  който  потвърдиха бременността  ми и видяхме  малката точка  Joy После  чухме заедно за  първи  път как  бие  сърчицето. И на двамата всичко това  ни е се случва за  първи път и двамата заедно откриваме  радостите , болежките и проблемите при очакване  на  бебето  Heart Eyes
Много съм щастлива, че  имам  такъв  мъж, той ми е  и като  приятелка, на  него мога да  кажа  всичко, по-близък ми е  и от  майка дори ( та тя  не  ми е  виждала шийката на матката все пак, а  той  я  видя, нямам  повече  какво да  крия  Crazy)
За  раждането е ясно , че ще  присъства. Искам той да е  до мен, да  ми бъде  опора, а  и да  ми казва какво става и какво  ми правят. Пак казвам, ще раждам за  първи път, нямам  представа какво ме  чака  и  млако се страхувам  Blush

# 113
  • Мнения: 2 849
Идвал е на всяка консултация ,но ме е изчаквал пред кабинета .Живо се интересуваше какво става всеки път .За раждането нямаше интерес да присъства ,защото има страх от кръв според мен . Wink

# 114
  • Мнения: 169
Искам да използвам темата и да питам тези, които не желаят бащата да присъства на раждането, защо така искат?
Много ми е интересно. С най-добри чувства Peace Hug

Предпочитам да запазя ореола на тайнството, което съпътства раждането. Някак не ми се ще да превръщам чудото в... процедура. Така поне аз усещам нещата.
 Hug

# 115
  • Мнения: 1 138
Идвал е до сега на три консултации с мен. Първия път когато ми потвърдиха че чакаме бебче, втория път в 8г.с за да видиме сърчицето на бебо, и преди месец на последната консултация на която ходих. Сега иска да дойде пак с мен след седмица за да чуе тоновете на бебо. А на раждането не мисля да присъства.

# 116
  • Мнения: 5 401
Нашия бъдещ татко успя да дойде само на 2Д прегледа в 19 г.с. Толкова усмихнат и щастлив не бях го виждала отдавна! За ежемесечните консултации не може да излезе от работа. Мисля, живот и здраве, в 32 г.с. да направим още веднъж такъв преглед (на 2Д) и пак ще си запиша удобен за него час.
Иначе и двамата предпочитаме той да не присъства на раждането. Той е по-неспокоен от мен, с по-лабилна психика и не искам в този специален момент някъде в съзнанието да ми се въртят тревожни мисли дали не припада в залата докато се пъна. Laughing

# 117
  • Мнения: 1 410
На конултациите присъстваше винаги, но на раждането не. Добре, че остана отвън защото беше много приятен момент.

# 118
  • Мнения: 1 559
Като чета някои изказвания и ми става супер смешно hahaha....""да не припаднели татковците"""или пък ""биле с лабилна психика""-за мен има едно единствено определение-ПРОСТО БЪЛГАРИН hahaha hahaha Joy

# 119
  • Мнения: 3 334
идвал е един път на ЖК,тъй като и двамата постоянно бяхме ангажирани и не можехме да се засечем за консултацията.Не съм се и сърдила.Относно раждането не исках да присъства,а и в нашата болница не е възможно.

Общи условия

Активация на акаунт