♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 31

  • 68 428
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • София
  • Мнения: 5 334
Запиииииис! Flutter
Етървичке! Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

В анкетата гласувах, че Туфан не действа сам, а има съучастник. Sunglasses Sunglasses

# 17
# 18
  • Мнения: 7 006
Я, кой е гледал "Моят брат" Mr. Green 

Нурсели Идиз

# 19
  • Мнения: 5 591
Привет!  Hug Hug Hug

Нежи, благодаря за новата къща  bouquet

Гласувах в анкетата .И аз мисля, че Туфан не действа сам .

Рускините са много набюдателни.
Скрит текст:


Сарде bouquet bouquet  bouquet



Дефне  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Много ми харесва как е гримирана тук.

Последна редакция: чт, 11 фев 2016, 17:07 от лава

# 20
  • Мнения: 5 440
Тези снимки от КС / С червения маркер/ трябва да се покажат в сайта на филма. Да си го забележат създателите на филма.

# 21
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 22
# 23
  • Мнения: 642
Лаве bouquet
Красавец е Памирко и чаровник голям. Жалко, че са решили да играе ролята на лошия, влизайки в комина с Елиф. Но определено ще гледаме финал с двойка Джан-Айш, така ни се тика Берк/нищо лично относно актьора/ Еда и нея я изкараха едва ли не примадона и супер стар, а на мен ми е толкова безлична и едногримасна, че само едни очи и зъби се набиват на пръв поглед върху нея. Недомислици има много около сюжетната линия и самия сценарий, и си пролича в рейтинга. Пада много бързо, имайки предвид конкуренцията. Ако не бяха Серен и Памир отдавна щях да спра да гледам Статуса. Очаквам още един епизод в разтягане на локуми- Медиха и Наджи и Разследващата Айшегюл . Пък Джан бей ще научи последен, че лъжа е.... То пък щото той от обикаляне по истамбулските кейове и висене на дивана у Айш няма време да разбере, че туй що е корем е дунапрен. Хептен от дъжд накапани ни направиха сценаристите.
Спирам, че се улях

# 24
  • Мнения: 1 288
Запис и от мен Hug . Нежи, мерси за темичката  Hug bouquet Hug
И аз гласувах, че не е сам, а е в комбина с някого, но да видим, какво ще стане.

Рейтингът  Party



Скрит текст:


Много добре браво, с всяка изминала седмица все по добър рейтинг.

# 25
# 26
  • Мнения: 1 288

Ей значи като "Ин и Ян" са  Flutter
Две привидно противоположни сили, енергии и принципи, разбирания, но все пак  се допълват взаимно и преливат една в друга. И най накрая ще се вземат Mr. Green .
Нежи, страхотна си и трите двойки са страхотни  smile3521

# 27
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Изгледах си КараСевдата, не мога да се нагледам на Кемал и Нихан, много ми харесват.

Серията - напрегната, обаче нещо ми омръзва тази игра на котка и мишка, тази надпревара кой да е с една крачка напред пред другия, пък и това, дето Емир непрекъснато прави някакви гадни и подли номера, също взе да ми дотяга. Фактически сериалът се свежда до двубоя между двамата и кой ще надхитри другия. А аз се надявах на по-богата в сюжетно отношение картина.

Според мен Туфан просто иска да накаже самоуверения и арогантен Емир и това е неговото лично отмъщение за високомерното отношение на Емир към него и за унизителния начин, по който се държи.

Може ли някой от разбиращите да каже какво означава на турски Ефсане, та Зейнеб не можа да се сдържи и толкова просташки реагира на името на прислужницата?

Най-хубавото изречение, което Емир каза до този момент в сериала: "Синът ви днес се превърна в мъж!". И без малко да повярвам, че наистина е така и даже се зарадвах, че това момче най-после ще ни покаже друга страна от себе си, различна от мекотелото, което виждам в него, особено след като каза онези много важни истини на майка си, баща си и Емир. Обаче радостта ми трая кратко - той отново постъпи пораженчески, не тръгна да се бори, както беше обещал и на себе си, и на Зейнеб, а и на Кемал.

# 28
  • Враца
  • Мнения: 6 672

Хакъ бей като е толкова в течение на тези истории- изнудване, свой човек в играта  /Туфан, ако е такъв/ ..., не знае ли за Кемал и Нихан, че се опитва да ги сватосва с Асу? Или и това негова игра?
Ако Хакъ бей е съратник на Туфан, дори и да е научил чрез разследване (да речем) за Кемал и Нихан, то той иска щастие за племенницата си, и е готов да й го осигури. Peace

Доколкото си спомням, дори бащата на Нихан разбра за тяхната връзка едва след като Кемал се беше върнал - след празненството за рождения ден  на Нихан  Thinking  Вилдаан беше скрила тайната добре - освен нея никой друг не знаеше за тяхната връзка, така че особено Хакъ бей е нямало как да разбере, освен ако Кемал не му разкаже, а това не ми се вярва да е станало  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 288

Хакъ бей като е толкова в течение на тези истории- изнудване, свой човек в играта  /Туфан, ако е такъв/ ..., не знае ли за Кемал и Нихан, че се опитва да ги сватосва с Асу? Или и това негова игра?
Ако Хакъ бей е съратник на Туфан, дори и да е научил чрез разследване (да речем) за Кемал и Нихан, то той иска щастие за племенницата си, и е готов да й го осигури. Peace

Доколкото си спомням, дори бащата на Нихан разбра за тяхната връзка едва след като Кемал се беше върнал - след празненството за рождения ден  на Нихан  Thinking  Вилдаан беше скрила тайната добре - освен нея никой друг не знаеше за тяхната връзка, така че особено Хакъ бей е нямало как да разбере, освен ако Кемал не му разкаже, а това не ми се вярва да е станало  Simple Smile
Peace

Общи условия

Активация на акаунт