Великденски идеи и декорация! /2016 г./

  • 57 548
  • 229
  •   1
Отговори
# 210
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Аз знам 10 минути , за варене. Или, както правя последните години след , като заври водата, 20 мин. остават в нея.

# 211
  • Мнения: 3 361
Днес 30 бели яйца сварени без нито едно счупено  Laughing . Сложих хавлиена кърпа на дъното така че да хване и стените, още една между първи и втори ред и резултата е без грешка  Peace

# 212
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 035

Simple Smile Благодаря  Hug

# 213
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Днес 30 бели яйца сварени без нито едно счупено  Laughing . Сложих хавлиена кърпа на дъното така че да хване и стените, още една между първи и втори ред и резултата е без грешка  Peace

Правим 1:1 същото и вкъщи, винаги има добър резултат, освен ако някое яйце не е било спукано още в кутията и не сме го видели.

# 214
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 659
Ето моята партида боядисани яйца

Скрит текст:






И козунака, който заради моите хора изгорих Embarassed

Скрит текст:



# 215
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
 Geia прекрасни са!

# 216
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Geia, прекрасни са!  Flutter

Аз съм тъжна, а и поплаках  Blush
От 30 яйца оцеляха едва 14, другите ги вадих на парчета и парцали. Такова крехко чудо не ми се е случвало никога. Не можеш да го цопнеш и в буркан с боя, та ги мацахме с четки. Като перца са  Tired
Това е:
Скрит текст:

В събота пак, че сега ми се гади чак  Confused

# 217
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 659
Благодаря ви!
Лудна, що така? Аз имам само две счупени от 34 днес. Обаче аз ги варих в тенджера с дебело дъно, отдолу тензух, завих ги и за да не бълбукат много слагам една дълбока чиния да ги затиска. И им сложих малко морска сол Simple Smile

# 218
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 821
Много са ви хубави - и яйцата, и украсите. И аз ще се отчета с нещо скромно, ама по-нататък. Имам някои неща направени, ама не са подредени - все още не са за снимка Simple Smile.
Имам малко спукани яйца, ама няма как. И не боядисах много,  само двамата с мъжа ми сме.

# 219
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 035
Скрит текст:



отчетът: 60 яйца, 1 спукано (опитахме, добре са се сварили)

 Blush
козунак ще се прави утре. а сгъването на салфетките ще се окаже проблем  Blush наличните са много меки, от по-плътните има, но са много шарени...

Последна редакция: пт, 29 апр 2016, 07:34 от st. Dobri

# 220
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Благодаря ви!
Лудна, що така? Аз имам само две счупени от 34 днес. Обаче аз ги варих в тенджера с дебело дъно, отдолу тензух, завих ги и за да не бълбукат много слагам една дълбока чиния да ги затиска. И им сложих малко морска сол Simple Smile

Не знам, и аз направих всичко както съм го правила винаги. Кърпи, сол... Много деликатни се оказаха черупките този път. Откакто се помня, такова чудо не се бе случвало  Confused

Добри, целувки за малките ръчички!  Heart Eyes

# 221
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 035
 Crazy малки ли? тропчо е втори клас, метър петдесет и нещо, петдесет кила и с 40 номер обувки  Crazy

днес му бил козуначен ден Crazy ще я видим тази работа Hug

# 222
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 821
Христос Воскресе!
Отчитам се скромно тази година:
Скрит текст:


# 223
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Воистина Воскресе!
Честит празник!

Янче, много празнично, пролетно и уютно!  Heart Eyes

Аз вече не мога да дишам, а агнето още не е вдишало топлото. Козуначени дни, като тропчовите  Crazy

# 224
  • Австрия
  • Мнения: 2 310
Благословени и мирни Великденски празници!

4BXpuctobo by Dimitrana S, auf Flickr

Общи условия

Активация на акаунт