Кюретаж и забременяване след това - тема 63

  • 36 739
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 16 899
И аз да се включа в прегръдка та за теб  Hug Hug Hug bouquet

# 691
  • Мнения: 2 727
Съни, мило, нали знаеш, че няма непоправими неща. Всичко ще се нареди. Голяямо гуш и една феичка специално за теб  от мен babydust7

# 692
  • Мнения: 616
Мила Съни гуш и от мен  Hug аз уж съм по-добре...но така както си правя нещо избухвам в рев... мъчно ми е и това е..

# 693
  • Мнения: X
Ходила съм преди при др. Петинка Цветкова

Именно тази "докторка" замалко да ме осакати и ме приеха за ревизия с останала част от плода като впоследствие се оказа, че може да се наложи да ми правят лапаро за да видят има ли още "изненади" от нея. ooooh!

Понеже съм в темата 4 години. Whistling Много момичета във Варна са доволни от д-р Славчев в Окръжна болница. Познавам няколко момичета, които благодарение на него имат дечица.

happysmile Честито юначе! Да е живо, здраво и много игриво. Hug

Аз я посетих веднъж бях доволна, но съм нямала никакви оплаквания или проблеми за които тя да е вземала решения Simple Smile дори сега най си разчитам на лекаря си от Силистра той ми прави секциото преди 2 години, после и 2'та кюртажа познава си ме прекалено добре Simple Smile)

В този ред на мисли, според мвн е важно доверието което създава лекаря в нас Simple Smile

# 694
  • Мнения: 1 069
Да, добре е лекарите да са хуманно настроени. И е задължително да са компетентни и можещи.

Съни...  Hug

# 695
  • Мнения: 16 899
Ех, Тракия, че хубаво звучи, но за жалост всяка от нас има поне по един горчив опит с "компетентни и можещи". Дано нещата се променят  Praynig
Да, добре е лекарите да са хуманно настроени. И е задължително да са компетентни и можещи.

Съни...  Hug

# 696
  • Мнения: 616
Честита Баба Марта! Бъдете здрави, весели и засмяни! Скоро да закичим по две чертички като две мартенички да си ги носим  Hug

# 697
  • Мнения: 2 560
Честита Баба Марта bouquet

Да сме здрави и засмени всички Hug Hug Hug Hug Hug! дано скоро всяка от нас да гушне мечтаната рожба Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig!

Сега да помрънкам Embarassed-от 2-3 дни имам кафеникаво зацапване, леко е, но го има. Пък цикъл още няма #2gunfire #2gunfire #2gunfire! Ох, с такова нетърпение го чакам, нали ще е първия след....

# 698
  • София
  • Мнения: 5 549
Phenix, и моят първи цикъл започна с три дневно зацапване и дойде на 32 ден,при 28 дневен от преди

# 699
  • Мнения: 2 560
Phenix, и моят първи цикъл започна с три дневно зацапване и дойде на 32 ден,при 28 дневен от преди

Бабълче, с такова нетърпение го чакам Praynig, искам да минава и  да заминава, после и следващия, после още един и после -бебеее Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy. Искам бебе  baby_neutral baby_neutralPraynig Praynig Praynig/каква изненада, нали Laughing/!

Извинявам се за лигавия пост, ама днес ми е такова едно Mr. Green. Вчера от клиниката ми казаха, че кръвните ми изследвания са перфектни, всички стойности са се нормализирали и надеждата ми даде криле Praynig Crazy Praynig Crazy Hug

# 700
  • Мнения: 1 069
Честита Баба Марта, момиченца-кокиченца!  Hug  Hug  Hug

Да сте бели и червени, румени, засмени!  Hug

Бъдете здрави, и вие, и любимите ви хора!
Бъдете и много плодовити - нека всяка от нас да гушне мечтаното бебче/бебчета!  Hug

# 701
  • Мнения: 398
Да сте здрави всички  Hug И нека следващите месеци да бъдат благодатни към всички нас bouquet Heart Eyes Повече усмивки и прекрасни моменти  Heart Eyes

# 702
  • Мнения: 1 633
Честита баба Марта! Бъдете живи и здрави, весели засмени и нека на следващата баба Марта всяка от нас гушка своето бебче и му връзва мартеничка! Simple Smile))  Ето ви от синия прашец по този повод: babydust7 babydust7 babydust7  Чакам с нетърпение някоя червено-бяло мартенска промоцийка на малчуган от темата Simple Smile))

# 703
  • Мнения: 145
Честита Баба Марта, момичета! Да сте живи и здрави, весели, засмени, бели и червени! Пожелавам на всяка една от вас мечтаната бременност и прекрасно бебе!

sunflower_sunny  Hug
Аз така се чувствам непрекъснато и само плача...

# 704
  • Мнения: 190
Честита Баба Марта и от мен!

Общи условия

Активация на акаунт