Кюретаж и забременяване след това - тема 63

  • 36 741
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 114
Момичета, много съм се уплашила! Звънях на ендокринолога, препоръчан ми от Сигридов. Каза, че няма часове скоро, но пита за какво става въпрос. Обясних му, че имам аденом на хипофизата. Каза, че това е сериозно и да дойда днес или утре. Казах му, че нямам никакви изследвания, а той ми каза утре да отида и като излязат, да му звънна. Уплаших се много. Преди време пих достинекс, лекарката каза, че вече всичко е наред. Нито ми е казвала да се следя, нито нищо. А сега изведнъж се оказва, че е трябвало. Много ме е страх...

# 706
  • Мнения: 616
Този аденом кога са ти го открили? Как никой не го е следил?! Аман от лекари  #Crazy Не се шашкай предварително, нека първо те види и излязат резултати. От стрес може да си причиниш повече бели  Hug Стискам палци всичко да е наред!

# 707
  • Мнения: 145
blackisback, направи необходимите изследвания, и отиди при ендокринолога. Не се притеснявай, по-добре е да се опиташ да си спокойна, и да вземеш мерки. Дори и да е сериозно, ще го лекуваш и всичко ще се оправи.  Hug

Момичета, аз спирам да пиша тук.  Cry

# 708
  • София
  • Мнения: 5 549
Аз днес бях на лекар и разбрах че съм с двурога матка.А съм ходила при куп доктори и никой никога нищо не ми е казвал досега.
Ще правя хистероскопия,за да отстраним преградката и да не поемаме повече рискове.

# 709
  • Мнения: 63
Здравейте, момичета! Честита баба Марта! Да сте много здрави, щастливи и обебващи се!  Laughing  Hug

Аз днес бях при доц. Русев. Прегледа ми всичките изследвания (генетични, имунологични, витамини, хормони и тн) и каза че всичко е в нормата. Говорихме и за изследванията на мъжа ми и се оказа, че тъй като той има двойна мутация на MTHF гена, със сигурност го предава на бебока. И тъй като плацентата си е орган, направен от бебето и с неговите гени, проблема с тромбите си остава. Така че при следваща бременност, ще съм на разредители на кръвта. Много се изненадах от това и искам да го споделя с вас и най-вече с момичетата, на които още не са намерили причина за загубите. Явно не само с нашите мутации може да има проблем, трябва и мъжете ни да се изследват.

blackisback, отиди при Русев - мисля че може да си вземеш час и за следващия ден, има часове. Той е не само имунолог, ами и репродуктиевен ендокринолог. Ще знае как да действа в твоя случай.

*Bubble*, кой ти я откри тази двурога матка? На мен от Щерев ми изписаха едни поликистозни яйчници, дето никой не може да ги види - ни лекари, ни изследвания.


# 710
  • София
  • Мнения: 5 549
Сигридов ми я откри,аз приключих с Щерев вече.

# 711
  • Мнения: 5 114
Цял ден звъня на доц. Русев, но не ми вдига. Поуспокоих се малко, но вече не знам на кого да вярвам, като стане въпрос за лекари. Все още не мисля, че е моя работа да изучавам проблем из основи и да се преквалифицирам в ендокринолог, гинеколог и тн... Дано нещата не са твърде сериозни.

# 712
  • София
  • Мнения: 5 549
Блеки,с теб явно ни е писано да се борим ... но всичко ще е с добър финал!Вярвам!

# 713
  • Мнения: 616
*Bubble* какво друго ти каза Сигридов? Как мина прегледа?

Ще успеем момичета Hug

# 714
  • Мнения: 398
Сянкаа...защоо???Аз също съм си го мислила,усещам се как се вманиачавам и само чета и чета  Shocked

# 715
  • София
  • Мнения: 5 549
*Bubble* какво друго ти каза Сигридов? Как мина прегледа?

Ще успеем момичета Hug
Добре мина,ама това с двурогата матка малко ме стресна,но важното е че вървим напред към една успешна нова бременност

# 716
  • Мнения: 1 633
Много ми е чудно как не ги виждат тези неща бре, какви са тези лекари?! Как след толкова прегледи при разни "специалисти" нищо не виждат, какви прегледи правят всъшност?! Как и кюретаж ти правят и не са установили двурогата матка  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 717
  • Мнения: 1 069
А какво означава двурога матка и какъв е проблемът за бремеността при нея?...

Бабълче   Hug

Сянка, ще чакаме да пишеш, мила.  Hug
Не се самоизолирай в тежки мисли... Тук сме, пиши...   Hug

# 718
  • NE
  • Мнения: 11 001
С двурогата матка си е трудно износването на бременност, но щом Сигридов я е открил, значи я има. С корекция би трябвало да няма проблем.

Последна редакция: вт, 01 мар 2016, 17:58 от Flower Fairy

# 719
  • Мнения: 1 069
Бабълче, няма да се притесняваш, мила - всичко ще е наред...  Hug

Общи условия

Активация на акаунт