Кюретаж и забременяване след това - тема 63

  • 36 739
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • София, Надежда1
  • Мнения: 323
Честита Баба Марта момиченца ! Какво съвпадение и аз днес бях на доктор...,защото получих зацапване и аз а днес по средата на нищото и се оказаха неспукани фоликули.... и не знам си още какво и ми изписа да пия Оргаметрил за 7 дни и след това до 2-3 дни трябва да ми дойде ....днес май повечето сме били на доктори .... Аааааа и на всичкото отгоре като забременнея живи и здрави някога от първата секунда да пия дуфастон... някой ще ми разясни ли за дуфастона

Последна редакция: вт, 01 мар 2016, 18:41 от ЕленаЖ

# 721
  • Мнения: 1 069
Хормонален препарат, повишава прогестерона, който е хормонът-пазител на бременността. Целта е маточната лигавица да се удебели, за да удържи растящия плод, а в началото предпазва от разпад жълтъчното тяло, което изхранва ембриона преди образуването на плацентата.

Спокойно, всичко ще е наред...  Hug

# 722
  • София, Надежда1
  • Мнения: 323
Добре................. а за оргамерил-а... изписа ми го за 7 дни по 1 на ден

# 723
  • Мнения: 1 069
За предизвикване на менструацията. Simple Smile

# 724
  • Мнения: 16 899
Честита баба Марта  bouquet
Пожелавам ви да бъдете здрави, обичащи и много обичани!
И нека в най-женския месец да заваля само положителни тестове  Hug bouquet

# 725
  • Мнения: 1 069
Да, Вери, дано да има много положителни тестове за бременност!  Hug

Момичета, хайде да я изписваме тази тема вече - само да видите колко е хубава новата...

 Hug

# 726
  • София, Надежда1
  • Мнения: 323
В понеделник ще стане готова и микробиологията и натривките имаме съмнение за нещо анаеробно........... вече ми се повръща................ Cry Cry Cry

# 727
  • Мнения: 145
Trakia, ти си страхотен човек. Истински ангел! Благодаря ти за куража, който ни вдъхваш! Пожелавам на всички момичета тук да сбъднат мечтите си!

# 728
  • Мнения: 1 069
Сянка, моля те, не си внушавай, че си възрастна, че еди какво си... Всичко се разрешава с търпение и правилна терапия.  Hug

Само горе главата, момиче!  Hug

# 729
  • София
  • Мнения: 5 549
В понеделник ще стане готова и микробиологията и натривките имаме съмнение за нещо анаеробно........... вече ми се повръща................ Cry Cry Cry
Охххх,аман!Стискай зъби,да минава и заминава анаеробната гад!

# 730
  • София, Надежда1
  • Мнения: 323
Оххххххххххх бъбълче не мога вече иснало ми е....... между другото сина на моята гинеколожка ми хареса още повече.... ама вече ми омръзнаха... всичко ми писна............. днеска една клошарка с  едно малко момченце и майка си леле нересана немита миришеше на мръсна плът направо отврат луда с тикове прозяваше се като дивачка... ама плодовита направо ми писна  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 731
  • Мнения: 1 069
Ама нали знаете, че тея опасни гадини се изчистват не със стискане на зъби, а с правилния антибиотик по антибиограма... Simple Smile

# 732
  • София, Надежда1
  • Мнения: 323
Е снабдих се и с глобули и с антибиотик и с какво ли още не ще се друсам от всякъде през всички дупки!  #Cussing out

# 733
  • Мнения: 1 069
Ели, става въпрос за АНТИБИОГРАМА..... а не за смяна на антибиотик след антибиотик, понеже идиотите ги назначават на сляпо.......  #2gunfire

Точно така бактериите мутират и развиват РЕЗИСТЕНТНОСТ към антибиотиците.

# 734
  • София, Надежда1
  • Мнения: 323
УжасТ УжасТ думи нямам ама направо ще припадна мъжа ми е болен кашля с ужасна температура - щом стигнахме до оцет и антибиотик положението е тежко... сега и аз ............ и той и...... никви бебета никви 5 лева направо ми писна и може би ще се оттегля за известно време............

Общи условия

Активация на акаунт