Пролет цветна наближава, августинче смело проговаря!

  • 75 402
  • 740
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 299
Здравейте. Да разчупя малко темата - някой давал ли е Цинабсин за задна хрема? Аз малко го самоназначих, но май има ефект или си самовнушавам. Чудя се колко време да го давам, за да има ефект... Водих малкия на хомеопат, тя ни предписа разни топчета (втори по ред вид), но вече бях почнала с Цинабсина и не ми се иска веднага да го спирам.
И пак да попитам - на кого да пиша,за да ме включите във Фейсбук темата? Благодаря.

# 361
  • Мнения: 3 799
Напиши ми мейла си на лично съобщение.

# 362
  • Мнения: 519
Цинабсин сме давали по седмица. Съчетан с капки де. Аз мн го уважавам! Има още едно - Ринитал, то е за хронични състояния, Цинабсинът е за остри.
Момичета....по колко пъти акат дребосъците? Беба от една седмица е в серия по 3-4 на ден, мн ми се струва. Иначе на вид са ок, детето е здраво, жизнено, спи си, няма Т....
Хайде успех на кандидатстващите за ясли!

# 363
  • Мнения: 1 390
По веднъж ака обикновено. Понякога не ака въобще, но на другия ден може и два пъти. Но ако изглежда ок, може да е нормално...

Успех на всички, ако дребния влезе с това класиране ще е див късмет, има 5 места и мноооого деца на жребий... ooooh!

# 364
  • Мнения: 834
Стискаме и ние палци на всички, кандидатствали за ясли - включително и на нас  Praynig Нашия шанс е 50/50 - 10 деца с равни точки за 5 места  Thinking Според мен вече са си платили 5-тимата печеливши, ама айде, ще изчакам до утре да се убедя - слуховете са такива за нашата ясла  Sunglasses А пък дано да са грешни ...  newsm78

# 365
  • София
  • Мнения: 1 740
И аз досега правих калкулации с какъв шанс сме....нашия е по-добър, като сметна и евентуално освободените места от социалните бройки. към 50 деца за 23 места. Ама то и миналата година бяхме с такъв, че и по-добър и не влязохме, та и едно место по-малко да има, пак може да сме ние извън класацията....Вече просто не ми е толкова напрегната т.к. не смятам, че ще е зле да продължи в тази ясла още една година, проблема е, че като гледам бройките за 1-ва градинска група в Младост са мноооогооооо зле.....тоест съвсем нямаме шанс, а на градина искам вече да си е тук. Аз живеех във заблуда, че за над 3 години има много повече групи и места.....за какви задължителни градини ми говорят тогава, като няма осигурени места. Мислех, че голямата драма е основно за яслите. В Младост се оказва, че ОДЗ-тата си запълват бройките, като си прехвърлят яслените групи, а аз мислех, че имат поне една група отгоре. Много тъпооооо

# 366
  • Мнения: 519
И аз мислех, че драмата е за яслите.....тука в Люлин също не сме много ок с местата. Мисля, че ще пробием де, ноооооо не там, където всички казват, че е най-хубаво. Както и да е, дано да попаднем на персонал, това е най-важното за децата. Ама ми е криво, криво....изобщо не я виждам моята Пирана в яслата Sad

# 367
  • Мнения: 1 390
Уф, ще се пръсна от нерви значи. Първо, шансът ни да влезем е почти илюзорен.
Второ, диването кара някаква бясна адаптация, само реве сутрин И вечер. А вкъщи ме тормози и пак реве.
И на всичкото отгоре си строших телефона, ама поне вече е оправен и ще си го получа утре. Та има лъч светлина в тунела.

Каква е тази гадна черна дупка не знам. Оплаках ви се, дано пък се поразмине малко...

# 368
  • Мнения: 2 653
Нямам представа колко голям е наборът на децата. Но за градините е винаги по-страшно. Може би са повече като бройки местата по градинките, но и повече деца се пускат чак след яслена възраст. Задължителните са само предучилищните две групи. Такива има и към училищата, та май за всички има места. Уви, хубавите се заемат светкавично.
Честно казано, трябва човек да е голям стратег и да проучи в дълбочина нещата. Някои градини приемат с приоритет от някои ясли, после някои училища пък от градините.
В събота или неделя ще има резултати? Успех ви желая!

# 369
  • Мнения: 3 799
Mrs.Petrova честити ни ясленчета Simple Smile! Да са живи и здрави и устойчиви лелките в градината,че ако знаят какво им пращам..Успех и на останалите августинчета,който са кандидатствали.

# 370
  • София
  • Мнения: 1 740
Не ни приеха.. .. Ще си ходим още на село Sad

# 371
  • Мнения: 3 799
 Astined има още шанс може да се откаже някой от приетите или да пуснат още места.

# 372
  • Мнения: 834
Айде честито и от нас  bouquet и на нас  Joy
Асти, споко, нали си доволна от сегашната, поне не си принудена да плащаш за частна. А и има още класирания, ще стискаме палци за тях  Hug
Има ли други късметлии?

# 373
  • Мнения: 1 390
И нас не ни приеха... Браво, Ани! Успех на лелите Simple Smile

Асти, каквото - такова. Днес мм казал на свекърите, че не сме класирани и те казали - браво, супер, зимата пак ще си го гледаме Simple SmileSimple Smile

# 374
  • Мнения: 299
Здравейте, и Ивайло е приет, макар да съм със смесени чувства, тъй като не е яслата, която ни е най-удобна (буквално срещу нас), а и отзивите в нета за тази ясла (23 СДЯ Ралица в Лозенец) са доста малко и противоречиви. Та, въпросът ми е ако не го запиша, ще имаме ли реален шанс за детска градина догодина без допълнителната точка, която се дава ако детето е ходило на държавна ясла? Още една година бихме плащали за частна ясла, ама чак още 5 си става цифра...

Общи условия

Активация на акаунт