Ebay 96

  • 61 861
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 194
Както ме бил докладвал вече 2 пъти, така с удоволствие щял да ми спретне 3-ти страйк и да съм аут. 

Ти имаш ли 2 страйка newsm78

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 4 524

Получих и съобщение ое пейпал,но там пък съвсем съм забравила всякакви пароли и тайни въпроси,тъй като не съм влизала от години. да се тревожа ли,че не виждам още сумата в картата?

....
В противен случай не виждам как ще си вземеш парите, понеже трябва сама да ги прехвърлиш по картовата сметка от РР.


Парите се връщат там, откъдето са дошли - PP баланс или банкова сметка.

# 32
  • Мнения: 1 572
Както ме бил докладвал вече 2 пъти, така с удоволствие щял да ми спретне 3-ти страйк и да съм аут.  

Ти имаш ли 2 страйка newsm78
Според мен нямам. Според отговора от двата чата също нямам. Но според отдела по премахване на фийдбак, има спечелен кейс (знам, че е различно от страйк) срещу мен първия път, а очевидно и втория, след като ми премахват още един коментар.

Получих съобщение от Appeals department. Пишат ми, че има правила, по които фийдбак може да бъде оспорен. Но  с цел протекция на лична информация на потребителите нямат право да ми разкрият точните  причини  #Crazy
В случая продавачът е обжалвал по точка, която отговаря на изискванията за премахване. Но отново, не могат да ми кажат подробности.  
Не мога да се занимавам повече. Ибей са тотален срив по отношение на обслужване.

Последна редакция: чт, 18 фев 2016, 10:09 от dobra

# 33
  • Мнения: 790
   Не, не ти е необходима нова регистрация за различните платформи на Ebay по държави. Peace Идея си нямам защо не ти дава да се log-неш.
Може да се пробва през друг браузър.

Благодаря ви! Оказа се, че мъжа ми сменял паролата и не ми казал.  Crazy Успях да вляза и поръчвам, но за доставка ми дава два варианта:
Paketversand 
Lieferzeiten variieren                                                        Kostenlos
 
Ebay Plus- Kostenlos
Kostenloser Versand und Rückversand. Jetzt testen
Lieferung zwischen Fr, 19. Feb. - Sa, 20. Feb. bei Zahlung bis 14:00 Uhr

Не знам кой начин да избера, но като пробвам да избера ибей плюс, ми дава, че е за потребители в ибей.де (аз съм там) и са избрали Евро като парична единица. Къде да сменя паричната единица? Предполагам моята е в $. И в същност кой от двата варианта да избера?  Hug

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 4 524
БебОле, ebay plus вероятно е за потребители, регистрирани с немски адреси, ти с такъв ли си?
Иначе и двата начина на доставка са ти безплатни, но при първия време за получаване варира, опитай с първия да видим..

# 35
  • Мнения: 790
Регистрирах немски адрес на превозвач. Но, според мен не ми дава заради валутата. Ще пусна с първия. Нямам спешна работа. Благодаря за помощта!  Hug

Досега не съм плащала в ибей с бг карта, за това моля да ми кажете как да платя. Сумата е 56.95 Е и като платя през ПП те го пресмятат като 116.33 лв. Има опция да го таксвува в Евро, без ПП да го пресмята и кредитната ми карта да си го сметне в лв. Дали ще е по-изгодно?  newsm78

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 4 524
Регистрирах немски адрес на превозвач. Но, според мен не ми дава заради валутата. Ще пусна с първия. Нямам спешна работа. Благодаря за помощта!  Hug

Досега не съм плащала в ибей с бг карта, за това моля да ми кажете как да платя. Сумата е 56.95 Е и като платя през ПП те го пресмятат като 116.33 лв. Има опция да го таксвува в Евро, без ПП да го пресмята и кредитната ми карта да си го сметне в лв. Дали ще е по-изгодно?  newsm78

Най-добре е да настроиш ПП да ти смята по курса на твоята банка, а видът валута не би трябвало да е проблем, но немският ибей прилича на себе си, та не бих се учудила.

# 37
  • Мнения: 3 416
Да не би да си платила с карта, а не чрез РР?  На мен, преди всяко плащане ми иска поща и парола за РР.

Пробвай да влезеш в РР акаунта си, като стигнеш до паролата напиши нещо и виж дали няма опция да ти изпратят нова на имейл адреса с който си регистрирана. На мен не ми се е случвало, може и да е по-сложно, но все трябва да има начин.
В противен случай не виждам как ще си вземеш парите, понеже трябва сама да ги прехвърлиш по картовата сметка от РР. Вариант е да ги ползваш при бъдещи покупки когато са в баланса, но ако плащаш с карта, ще си стоят там.
Пари още нямам. Платих с картата на съпруга ми,пейпалл не ползвам от години,но освен от ибей и от пейпал имам мейл. Много се озадачих,да.имам и номер на транзакция от пейпал. Обаче познайте: не помня нито парола,нито мейл,нито тайните въпроси какво съм писала. Не мога да си вляза в акаунта,опитах се да звънна на сървиса,но освен,че не ми е перфектен английския,много бързо говорят и не можах нищичко да разбера...това значи ли,че парите ми са там и не мога да ги изтегля? И защо чрез пейпал?!? Аз платих просто с карта....Направо ми иде да се гръмна вече!

# 38
  • Мнения: 5 267
sladurka, сигурно ли е, че имейлите са истински?

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 4 524
Абсурд е да платиш с картата на мъжа ти и да те рефънднат в ПП, който не си ползвала от години.Или нещо се бъркаш или това са фишинг - имейли.

Я копирай текста на мейлите да видим, и от ebay и от PayPal.

# 40
  • Мнения: 3 416
.

Последна редакция: пт, 19 фев 2016, 17:15 от sladurka

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 4 524
Тъййй, отворила си кейс за неполучена стока, спечелила си, ок.Как продавачът разбра на кой PP да пусне рифънда, питал ли те е?

# 42
  • Мнения: 3 416
Тъййй, отворила си кейс за неполучена стока, спечелила си, ок.Как продавачът разбра на кой PP да пусне рифънда, питал ли те е?
Не...Какво да правя сега?

# 43
  • Мнения: 125
Според мен sladurka си е линкнала ПП акаунта с ибей, затова не й се налага да се логва в ПП при плащане.
sladurka, рефъндът е от 16.02., още е рано да си видиш парите в картата. Трябва да минат 3-5 работни дни.


dobra, много жалко, преди CS на ибей беше много ефективен. Явно промените, които правят напоследък, не водят до нищо по-добро.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 4 524
Според мен sladurka си е линкнала ПП акаунта с ибей, затова не й се налага да се логва в ПП при плащане.
sladurka, рефъндът е от 16.02., още е рано да си видиш парите в картата. Трябва да минат 3-5 работни дни.


Ама тя твърди, че е платила с картата на мъжа си..мен това ме озадачава.А наистина, ако акаунтите са линкнати пак не е ясно как рифънда се е озовал там, защото трябва да дойде откъдето е дошъл..

Общи условия

Активация на акаунт