Ebay 96

  • 61 863
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 125
sladurka, обясни как точно плати с картата на мъжа ти. Въведе ли някъде номер на картата и т.н.

# 46
  • Мнения: 3 418
sladurka, обясни как точно плати с картата на мъжа ти. Въведе ли някъде номер на картата и т.н.
Въведох номера на картата,в това съм сигурна. Не си спомням друго,обаче,дано не съм следвала просто някакви стъпки. А и в имейла от ПП пише,че ще получа превода по карта с последни цифри картата на мъжа ми.

Последна редакция: пт, 19 фев 2016, 17:14 от sladurka

# 47
  • София
  • Мнения: 1 223
Според мен sladurka си е линкнала ПП акаунта с ибей, затова не й се налага да се логва в ПП при плащане.
sladurka, рефъндът е от 16.02., още е рано да си видиш парите в картата. Трябва да минат 3-5 работни дни.


Ама тя твърди, че е платила с картата на мъжа си..мен това ме озадачава.А наистина, ако акаунтите са линкнати пак не е ясно как рифънда се е озовал там, защото трябва да дойде откъдето е дошъл..

Прави сте, че трябва да си чака парите по картата в упоменатия срок. Не съм обяснила както трябва и не се разбира, че имам предвид плащане и рефунд чрез РР.

Според мен, картата е добавена и верифицирана в РР акаунта, та затова изпращат писма и от там.
При първите ми попупки от Ибей /докато се ориентирам/ плащах с карта, като всеки път получавах и писмо от РР. Бях много озадачена, питах в някои от старите теми защо в този случай нямам отразени трансакции в РР акаунта!? Много съм благодарна на Горгона, която единствена ми обясни очевидното - Защото плащам с карта!

sladurka,

Имейлът може и да си го забравила, но е същият на който получаваш съобщенията от РР.

Мислила ли си какво ще правиш, ако все пак получиш пратката?

ПП.
И един съвет: Редактирай си поста с лични данни.




Последна редакция: пт, 19 фев 2016, 06:45 от daniabc

# 48
  • Мнения: 790
Има възможност в ибей да се линкне ПП като основен начин на плащане. За това е възможно да се получо рефънда в ПП, независимо как е платено.  Peace

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 4 531
Има възможност в ибей да се линкне ПП като основен начин на плащане. За това е възможно да се получо рефънда в ПП, независимо как е платено.  Peace

Това го знаем, въпросът е защо продавачът го решава самосиндикално  без да я попита...
При това положение, трябва или да си поиска нова парола, или да ползва парите за покупка от акаунта , ако и е линкнат ПП с ebay.

# 50
  • Мнения: 1 572
dobra, много жалко, преди CS на ибей беше много ефективен. Явно промените, които правят напоследък, не водят до нищо по-добро.
Въпреки че вдигнах ръце от случая, днес получих ново съобщение от CS.  Вчера мейл, днес мейл по същия кейс  ooooh! Както и да е. Вчерашният беше кратък и лаконичен, не казваше нищо освен, че по някакъв неразкриваем критерий оставената от мен оценка подлежи на премахване.
Днес обаче са ми писали дълго и напоително.  Шепа благодарности и похвали как съм им обърнала внимание. Отново се извиняват, но премахването на оценката остава по "тайния" критерий.  Те нямали право да отменят решението, защото не са съд. Но все пак на база подадената от мен информация, този потребител щял да бъде следен и проучен. Нямали право да ме уведомят за резултата, но в случай, че го хванат отново в опити за манипулация щели да го санкционират без предупреждение. Не е много, но е нещо  Stop Иначе продавачът неслучайно е с кристален фийдбак. Явно познава запетайките на "тайните" правила.

Благодаря отново на всички, които ми помогнаха със съвети и специално на Aia'  bouquet

# 51
  • Мнения: 3 418
Много благодаря на всички ви! Без вас нямаше да знам какво да правя. Парите вече с в картата...но определено вече няма да поръчвам от ибей.

# 52
  • Мнения: 496
Какво значи "Import charges"?

Скрит текст:

# 53
  • София
  • Мнения: 9 850
Евентуалните мито и ДДС би трябвало да са.

# 54
  • Мнения: 496
Евентуалните мито и ДДС би трябвало да са.

И това задължително трябва да го платя, заедно със стоката?

# 55
  • София
  • Мнения: 1 223
"Import charges" тегли парите автоматично, също като сумата за доставка.

# 56
  • Мнения: 496
 Hug Благодаря!

# 57
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Имам проблем с хром - повсеместно не се вижда описание на стоката? Пробвах с няколко неща в немксия и никъде няма описание, а само табличката най-отгоре. Пробвам и в английския и пак същото. Над табличката ми излиза Seller assumes all responsibility for this listing и нищо повече. Да не съм натиснала нещо? Пробвах с експлорър там е ок, но ми е много бавен и често забива. Не става и с рестарт. На някой случвало ли му се е такова нещо?

Последна редакция: вт, 23 фев 2016, 13:16 от ronicat

# 58
  • Мнения: 790
Пробвай с firefox, не че е решение на проблема, но е по-бърз от ИЕ и е времено решение.

# 59
  • Мнения: 1 949
Здравейте,
Може ли някой да обясни като на идиот реда по който се извършма покупка от ebay? Виждам, че има бутон  Buy It Now. Предполагам, че там ще има възможност да избера да заплатя с MasterCard. Въвеждам кода от картата, това вече ми е познато, при което договора се счита за сключен?
За стоката, която ме интересува пише, че може да пристигне след 2-3 седмици. С какво всъщност пристига и къде, как ме уведомяват, че е пристигнала?
Free Shipping означава ли, че доставката е безплатна (интересно важи ли по цял свят, че е безплатна)?

Общи условия

Активация на акаунт