Ebay 96

  • 61 868
  • 744
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 949
Здравейте, търся продавач в eBay, за да пусне нещо мое за продан. Естествено ще си заплатя за услугата. Моля да ми пишете на лични. Ще е хубаво някой от познатите ми тук да откликне  Mr. Green

# 631
  • Мнения: 262
Момичета, купих си рокля от ибей.
Като разгледах сто пъти размерите.
Размера, който поръчах пристигна. но в бюста по описание не отговаря, следователно е малка с 13 см.
Верен размер, но в бюста сантиметрите има разминаване .
Писах на продавача.. Чакам да ми отговори.,
И понеже ми е спешно, искам да попитам вас.
Ако Я върна в понеделник и искам да поръчам нов размер по-голям.
Не замяна. Какво лседва? Продавача да изчака първо да си получи роклята, едда тогава ли ще ми върне парите?
Защото аз с тези пари (върнати) искам да закупя нова)

Но нямам време да чакам 20 дена да я получи, аз едва тогава да я купя отново и още толкова да чакам да пристигне новата (по-голяма рокля)
 newsm78 newsm78

# 632
  • София
  • Мнения: 9 939
Delivery service : Economy Int'l Postage
Estimated delivery : Fri. 12 Aug. - Wed. 31 Aug.

> мога ли да си проследя пратката (за 30лв) имам tracking number (безп.доставка) Thinking
Искам да разбера кога ще дойде.

Последна редакция: сб, 06 авг 2016, 11:57 от Starrydream

# 633
  • Sofia
  • Мнения: 15 562
Продавача да изчака първо да си получи роклята, едда тогава ли ще ми върне парите?

   Разбира се, че ще изчака първо да си получи стоката и тогава ще ти върне парите. Simple Smile

# 634
  • Мнения: 1 949
Delivery service : Economy Int'l Postage
Estimated delivery : Fri. 12 Aug. - Wed. 31 Aug.

> мога ли да си проследя пратката (за 30лв) имам tracking number (безп.доставка) Thinking
Искам да разбера кога ще дойде.

Може да провериш тракинг кода на сайтове като този: http://www.track-trace.com/post Виж дали и в purchase стоките в акаунта ти в eBay този номер не е линк, което значи и че там може да го провериш.
С проследяващия номер отново няма да знаеш точна дата, но поне ще може да следиш докъде е стигнала пратката и дали вече не е пристигнала.

# 635
  • София
  • Мнения: 9 939
Delivery service : Economy Int'l Postage
Estimated delivery : Fri. 12 Aug. - Wed. 31 Aug.

> мога ли да си проследя пратката (за 30лв) имам tracking number (безп.доставка) Thinking
Искам да разбера кога ще дойде.

Може да провериш тракинг кода на сайтове като този: http://www.track-trace.com/post Виж дали и в purchase стоките в акаунта ти в eBay този номер не е линк, което значи и че там може да го провериш.
С проследяващия номер отново няма да знаеш точна дата, но поне ще може да следиш докъде е стигнала пратката и дали вече не е пристигнала.
В акаунта ми има 3 опции за статус:
 Shipping info received
In transit
Delivered


Сега е на първото. В твоя линк излизат всичките държави?!

# 636
  • Мнения: 1 949
В твоя линк излизат всичките държави?!

Повечето.

# 637
  • Мнения: 142
Хора,Българи и не само, можем ли да направим една обща поръчка от ebay,
сащ
и да си разделиме доставчицата,че искам да си купя едни шишенца дето тежат 100-200грама и не ми се дават
нечовешки суми за доставки,?
Мито и ддс няма да имат понеже са  малка стойност.

# 638
  • Sofia
  • Мнения: 15 562
Хора,Българи и не само, можем ли да направим една обща поръчка от ebay,
сащ
и да си разделиме доставчицата,че искам да си купя едни шишенца дето тежат 100-200грама и не ми се дават нечовешки суми за доставки,?

   Колко пъти трябва да зададеш един и същи въпрос в тази тема, за да проумееш, че подобно понятие като "общи поръчки" не съществува по отношение на eBay? Това е сайт с хиляди търговци от цял свят, които сами определят условията си на работа, като "доставчицата" се заплаща отделно за всеки поръчан артикул. За да може да се получи нещо като "обща поръчка", трябва някой от потребителите тук да е склонен да закупи абсолютно същата стока, с която и ти искаш да се сдобиеш, от абсолютно същия продавач, при абсолютно същите условия... И пак не е на 100% сигурно, защото е възможно конкретният продавач да не предлага "combined shipping". А и дълбоко ме съмнява някой в темата да се интересува от ... "едни шишенца". ooooh!

# 639
  • Пловдив
  • Мнения: 4 533
Стига с тези общи поръчки бе, хора.Това не е онлайн магазин, а платформа с хиляди обяви от цял свят ..

# 640
  • Мнения: 496
Стига с тези общи поръчки бе, хора.Това не е онлайн магазин, а платформа с хиляди обяви от цял свят ..
А и
Цитат
Всяко новопубликувано мнение с предложение за обща поръчка от тук нататък ще бъде премахвано, а при повторен опит, достъпът на потребителя ще бъде ограничен.

# 641
  • Мнения: 1 780
Хора,Българи и не само, можем ли да направим една обща поръчка от ebay,
сащ
и да си разделиме доставчицата,че искам да си купя едни шишенца дето тежат 100-200грама и не ми се дават
нечовешки суми за доставки,?
Мито и ддс няма да имат понеже са  малка стойност.

Потърси ги в Английския или немския ибей тогава има смисъл от обща поръчка до адрес в Англия/ Германия.

# 642
  • Мнения: 262
За връщане на стока как се процедира бихте ли ми казали?
Отварям диспут ли?
Защото продавача ми каза, че трябва да му дам тракинг номер за проследяване?
Бихте ли ми казали стъпките?

# 643
  • Пловдив
  • Мнения: 4 533
За връщане на стока как се процедира бихте ли ми казали?
Отварям диспут ли?
Защото продавача ми каза, че трябва да му дам тракинг номер за проследяване?
Бихте ли ми казали стъпките?

Пускаш пратката препоръчано, даваш му номера и се молиш тракинга на пощите да работи.

# 644
  • Мнения: 262
За връщане на стока как се процедира бихте ли ми казали?
Отварям диспут ли?
Защото продавача ми каза, че трябва да му дам тракинг номер за проследяване?
Бихте ли ми казали стъпките?

Пускаш пратката препоръчано, даваш му номера и се молиш тракинга на пощите да работи.

kakvo zna4i da se molia da raboti?

всъщтност аз само на коректност ли да разчитам от продавача, той да си каже "да, получих пакета"??
аз как да разбера, за първи път пращам обратно стока?

Общи условия

Активация на акаунт