Боледуване на децата ни - тема 36

  • 47 156
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 111
Дребната беше на ски с градината предната седмица. В един от дните обещаваха да бъде ураганно горе и попитахме как я виждат тази работа с карането. Досега не било имало проблеми и потеглиха. В 1 следобед госпожата се обади, че слизат. Бяха врътнали 10-тина пъти по пистата, но по-дълго време са изкарали в хижата или баткото ги е крил не-ми-се-мисли-къде.
При нас, откакто моята ненагледна посещава градината, само с "Дино" работят. Беше ни за първи път обаче, защото предишната година имаше болест, а по-предната - сливица вадихме. И не е било проблем явно, защото тази година баткото, в чиято група беше попаднала и гугенцето на мама, беше преценил и нея да вземе на Лалето. Е, рано й е било за там, но пък ентусиазмът не беше прекършен.  Но ги наблюдавам хлапатаците ни, че който не иска да ходи на плуване и си търси повод как да не се топне в басейна, ходи на ски.   Laughing

# 46
  • shumen
  • Мнения: 18 015
Фер,дано си останете само с това и да не се разболее малката.

# 47
  • София
  • Мнения: 7 277
Нашите са били на Ветровала. Имаме клипчета и снимки, а баткото кара по тениска. Значи не е било ветровито (май - не го знам баткото дали не е някой шерпа).

Фер, до утре сутринта да се похвалиш с чист нос. Мразя задната хрема. Sad

Тук пък точно сега вали - как да ги изкарам, пууу Sad

# 48
  • Мнения: 588
За задна хрема нашата педи ни изписа Синулан по 5мл на ден .Не знам дали има ефект. Но от вчера взех да го давам профилактично ,че всеки ден от училище го взимам вир вода потен  Sad

# 49
  • Мнения: 2 352
Много бързо се изписва тази тема. Неприятно.
Дано поне тази не е от тези с много писане по същество.
Разни родители да ходят на лекар и да се лекуват адекватно.
Тук пък точно сега вали - как да ги изкарам, пууу Sad
С дъждобраните и гумените ботуши.  Simple Smile
За задна хрема нашата педи ни изписа Синулан по 5мл на ден .Не знам дали има ефект. Но от вчера взех да го давам профилактично ,че всеки ден от училище го взимам вир вода потен  Sad
Не е ли по-лесно този млад човек да бъде обличан с по-малко дрехи?  Rolling Eyes

# 50
  • София
  • Мнения: 7 277
Тук пък точно сега вали - как да ги изкарам, пууу Sad
С дъждобраните и гумените ботуши.  Simple Smile

В интерес на истината - точно сега имам и от двата артикула, но вали обилно. Ние сме в планината. Бих, с голямо удоволствие, бих - малко като понамали темпото.

irina_77, колко време докторът каза да се дава Синулан? На мен ми каза да давам цинабсин, но аз забравих - признавам си (на фона на цялата армада от лекарства цинабсинът просто го забравих). Препоръча го за сина ми, като му видя гъстия и мътен застоял сопол, който по принцип издухвам доста редовно, но точно за пред докторката реши да се разходи напред от носа му. Тя каза, че така щял да направи някой синузит. Не бих се изненадала.

# 51
  • Мнения: 1 091
Здравейте,
Колко често може да се дава изопринозин? След седмица на ясла пак се разкиха Sad

# 52
  • Мнения: 588
Ами като изпием шишето ще направим почивка и ако има нужда пак ще му дам едно шише .Тя каза ,че е ново лекарство за задна хрема. Ние засега нямаме такава и аз му го давам профилактично .Много тича и се изпотява в училище ,а нослето ни е слабото място .

# 53
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Ами като изпием шишето ще направим почивка и ако има нужда пак ще му дам едно шише .Тя каза ,че е ново лекарство за задна хрема. Ние засега нямаме такава и аз му го давам профилактично .Много тича и се изпотява в училище ,а нослето ни е слабото място .
Нищо по-различно от Синупрет или Цинабсин според мен.
Пък и в листовката пише за синузит предимно.И хрема,но не прочетох задна изразена да пише... Rolling Eyes

Ако няма такива изявени симтоми не бих давала от него профилактично.Мое мнение  Peace

# 54
  • shumen
  • Мнения: 18 015
Да се оправят всички болни.
Аш,спря ли и успя ли да ги изкараш?
Ирина,в градини и училища е адска жега.Аз моето го обличам с една блузка и пак е потен понякога.Сега дори се замислям дали няма да му е топло с затворените пантофи в градината.

# 55
  • Мнения: 21 275
Бързо оздравяване на всички и от мен.
Дани , аз днес купих отворени сандали , от понеделник ще е с тях ,че са на последен етаж и е адски топло.

# 56
  • shumen
  • Мнения: 18 015
Лисе,ние сме във филиал в една къща и не е чак толкова топло,но пак му са потни крачетата.Ще видя и ако му е топло има едни сандали ще му занеса тях или пък по отворени пантофи.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Месечинке, залагам, че живееш или в Аспарухово, или във Виница, или в Кайсиева Simple Smile.
Цъ Mr. Green В широкия център се водим, но покрай грандиозния ремонт до стадион Спартак намазахме и ние.

# 58
  • Мнения: 8 243
Бързо да оздравяват болните.

Dessi изоприноизна най-често се дава на 6 месеца веднъж. Тоест максимум 2 пъти в годинта.

# 59
  • Мнения: 588
Педи каза, че Синулана е за задна хрема.
За училище го обличам леко-тънка блузка с дълъг  ръкав , но той много тича и се изпотява.

Общи условия

Активация на акаунт