Боледуване на децата ни - тема 36

  • 47 080
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 8 171
Честит празник на всички!
Здрави и щастливи деца!

# 736
  • Мнения: 588
Честит празник!
Здраве и щастие на Вас и вашите семейства!
 bouquet bouquet bouquet

# 737
  • Мнения: 21 207
Момичета , някой да има ,който е ползвал Ердомед ?

# 738
  • Мнения: 329
Момичета , някой да има ,който е ползвал Ердомед ?
Лисе, ние ползвахме през февруари. Много съм доволна от сиропа. Моята трудно отхрачва, тогава секретите бяха много жилави и водеха до позиви за повръщане. Поисках от личната нещо меко и същевременно ефикасно за отхрачване. Тя изписа Ердомед и той си свърши работата перфектно. Нали знаеш, разтваря се като Аб и се съхранява в хладилник. Този Ердомед го пием за втори път, първия го използваха в болницата преди година, когато детето лежа с бронхоспазъм.

# 739
  • Мнения: 21 207
Галина , много ти благодаря  Hug

# 740
  • shumen
  • Мнения: 17 899
Честит празник мили мами.Да сте живи и здрави и Вие,и дечицата Ви.
Да се оправят всички болни.
Лисе,аз Азитрокс съм пила веднъж по едно на ден 3 дни по препоръка на ЛЛ.
Ами сега,може и да си права.
Лъки,при нас тържеството е днеска.При Вас може поне картички да направят.
При нас пък сега като го водя по късно спря да плаче и отива със желание.Явно сутрин се е чувствал самотен и изоставен като го водех рано.
Аз да питам нещо за запек.Малкия след АБ и пробиотика се е запекъл зверски и вече 3 ден не е ходил по голяма нужда.Вчера госпожата каза,че мрънкал,че го боли коремче и че се напъвал,но не можал да направи нищо.Днеска пак помрънка сутринта и едва изкара едни като кози барабонки.

# 741
  • София
  • Мнения: 451
Фелисити, не ме разбра - точно това имам предвид, че всеки си говори и споделя своята гледна точка и в покрепа на това твърдение казах, че за мен няма логика да се случи това, но щом на вас се е случило - вярвам ти и ще го имам предвид за в бъдеще, чуждият опит обогатява и няма защо да се сърдим на чуждо мнение, само това исках да кажа  bouquet

Честит празник, дами bouquet Бъдете здрави и обичани  Hug

Оо,сърдене в никакъв случай Wink точно твоят опит с астми и подобни ми е изключително полезен, за това исках само да уточня при моят дивак какво става  bouquet

Весел празник и от мен, мили момичета!

# 742
  • Мнения: 21 207
Дани , за сини сливи се сещам само  newsm78

# 743
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Вземи му едно пюренце сини сливи, те и без това са мънички. Ще го разхлаби 100%. С домашни средства - повече течности, разтворен мед в топла вода, овесени ядки ако обича и въобще повече фибри. На мен разхлабващо ми действат стафидите и фурмите.
Ох моето малкото ми врътна голям подарък. Подстригала се сама и добре, че е руса и къдрава и не се забелязва твърде. Но сноповете коса бяха в изобилие. Да заминава утре на ясла, че ме довършва просто  Crazy

# 744
  • София
  • Мнения: 7 276
... Подстригала се сама и добре, че е руса и къдрава и не се забелязва твърде. Но сноповете коса бяха в изобилие...

 ooooh!  Tired

# 745
  • shumen
  • Мнения: 17 899
Благодаря,момичета.
Довечера като дойде ще му дам пюре сини сливи.Без туй имам едно останало от преди неотворено и мислех да го хвърлям или подаря на някой.
Лисе,леле,то станало време за нова тема.
Аш,не се чуди.Още какво ще видим не знам.Моето и то много обича да реже с ножица и не знам кога ще ме изненада и то с нещо такова.

# 746

Общи условия

Активация на акаунт