Звездни компромати- 275 част

  • 116 850
  • 754
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 14 140
И една истинска българска звезда:

http://epicenter.bg/article/Doroteya-Toncheva-Imah-shtastliva-sa … lo-nas/93957/11/0

# 676
  • Мнения: 17 546
Дженифър Лопес
Хилари Дъф
Адел
Кендъл Дженър х 2
Дилън Пен - страхотна фигура! Обаче...
Клое Кардашиан
Парис Хилтън на Малдивите

По коя наша телевизия и от колко часа ще дават "Оскарите"?

# 677
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 508
В България церемонията ще се излъчва по bTV Cinema. Предаването им започва още в 23:00 часа тази нощ със Студио Оскари.
В САЩ ще се излъчва в 7e|4p по ABC. (това е мисля 2:00 наше време)
Предполагам, че започва с един час от червения килим, а церемонията е от 3:00 часа наше време.

# 678
  • Мнения: 9 144
Според http://oscar.go.com/news/oscar-news/when-are-the-oscars-2016-sta … th-academy-awards

Red Carpet Start Time: 7pm Eastern Time|4pm Pacific Time
Ceremony Start Time: 8:30pm Eastern Time|5:30pm Pacific Time


Българско време +7/+10 часа т.е.
Килим в 2 часа
Церемония в 3:30

# 679
  • София
  • Мнения: 23 143
Бум, рано ли ми е да ставам в 4 за главните роли, как мислиш?

# 680
  • HH
  • Мнения: 3 272
Бум, рано ли ми е да ставам в 4 за главните роли, как мислиш?

Те са накрая май.

# 681
  • Мнения: 9 144
Бум, рано ли ми е да ставам в 4 за главните роли, как мислиш?

Рано е, аз ще стана към 5:30-6, ако успея да отлепя.
Иначе за мен всичко е ясно, никакви изненади не очаквам

# 682
  • София
  • Мнения: 23 143
Мерси много. Имам спомени, че предния път станах към 5, че май и второстепенните роли хванах.

# 683
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Един единствен път пробвах да гледам цялата церемония и загинах от скука. Янно разковничето е да се стане в точного време. Но всъщност като стана в 6:30 всичко ще е раздадено и просто ще се информирам  Mr. Green

# 684
  • Мнения: X
Знам, че си имате тема за Оскарите, но може да драснете спечелилите в основните категории и тук  bouquet .

# 685
  • София
  • Мнения: 23 143
Ха, утре темата ще е залята със снимки от събитието, така че няма как да не се разберат наградените.  Grinning

# 686
  • Мнения: 2 677
Знам, че си имате тема за Оскарите, но може да драснете спечелилите в основните категории и тук  bouquet .
Мда, никакво намерение нямам да ставам по никое време, интересува ме само Леонардо ли ще вземе Оскар или ще го дадат на Датското момиче.
Не съм гледала филмите и не знам кой заслужава повече.

# 687
  • Мнения: 24 841
Мда, никакво намерение нямам да ставам по никое време, интересува ме само Леонардо ли ще вземе Оскар или ще го дадат на Датското момиче.
Някаква, омъжена за един от тези, които избират носителите на Оскар, сега говори при Сашо Диков. Според нея Леонардо ще вземе Оскар

# 688
  • Мнения: 17 546
Според нея Леонардо ще вземе Оскар
Ще вземе, ще вземе, ама... нещо от много места взеха да подхвърлят, че е имал и по-добри роли, че тази не заслужава "Оскар", че не знам си какво, така, да е подготвен. То куп други роли, които не са заслужавали, са получили; а такива които са заслужавали - не са, но това е друга тема. Имам чувството, че личности се награждават, а не роли. Но на мен лично ми се зяпат и обсъждат рокли. Laughing Не ме интересува кой ще вземе или няма да вземе каквото дават там с Чичото. Wink

# 689
  • София
  • Мнения: 9 365
Имам чувството, че академията не харесва Лео, прави добра роля в "Завръщането", но не е най-добрата му, истината е, че ролята на Еди в случая (за мен) е по-добра, но все пак искам най-накрая Лео да гепи Оскар Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт