Звездни компромати- 275 част

  • 116 809
  • 754
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 31 350
Искам и чакам красиви дами, невероятни рокли, обувки, гримове, аксесоари, най-красивите диаманти,  секси господа и Оскар за Лео. Другите не ме вълнуват. Simple Smile

# 691
  • Мнения: 1 253
И за мен тази роля на Лео изобщо не беше впечатляваща (нито филмът, между другото). Равна беше, героят нямаше развитие, играеше едно и също през цялото време - оцеляваше мъжки.

А Лео може много повече. Той заслужаваше Оскар още за един от първите си филми (или първия?) Защо тъгува Гилбърт Грейп. Когато го гледах за пръв път, се възхитих как режисьорът е работил толкова добре с дете със заболяване...  Просто не ми хрумна веднага, че е актьор, толкова беше добър.

Но много пъти го пропуснаха, а е един от най-талантливите актьори в момента, така че му стискам палци.

# 692
  • Мнения: 2 533
Малко извън темата с Оскарите. Не е компромат, прекрасно семейство - Новак Джокович, съпругата му Йелена и синът им Стефан:
Скрит текст:

И нова снимка на Григор Димитров и Никол Шерцингер:
Скрит текст:

# 693
  • Мнения: 17 546
Бе майка му на Гришо не го ли е смъмрила за тая леля, егати! Crossing Arms

# 694
  • Мнения: 31 350
Вярно е, прилича на стрина му.

# 695
  • Мнения: 2 592
И то на стрина му от махалата  Confused

# 696
  • Мнения: 3 390
Не изглежда за тази компания Гришо -какво му стана на това момче  Rolling Eyes

# 697
  • София
  • Мнения: 9 343
И за мен тази роля на Лео изобщо не беше впечатляваща (нито филмът, между другото). Равна беше, героят нямаше развитие, играеше едно и също през цялото време - оцеляваше мъжки.

А Лео може много повече. Той заслужаваше Оскар още за един от първите си филми (или първия?) Защо тъгува Гилбърт Грейп. Когато го гледах за пръв път, се възхитих как режисьорът е работил толкова добре с дете със заболяване...  Просто не ми хрумна веднага, че е актьор, толкова беше добър.

Но много пъти го пропуснаха, а е един от най-талантливите актьори в момента, така че му стискам палци.

Аз още не мога да проумея как и защо, Лео не спечели  оскар за Вълкът от Уолстрийт, за мен просто нямаше по-добър от него тогава, но късмет, надявам се тази вечер да получи така мечтаната статуетка.

# 698
  • Мнения: 6 417
Бегъл поглед в хороскопа на Лео показва, че Оскар тази година не му се дава.

# 699
  • Мнения: 17 546
Е, кЪк можа баш сега да погледнеш?! Joy Да беше казала утре по обед: аз видях в хороскопа на Лео, това и това.
Сега, ако вземе да вземе и не си познала, ще черпиш френска целувчена торта на една смотана сладкарска марка! Crossing Arms Mr. Green

# 700
  • Мнения: 1 283
Искам и чакам красиви дами, невероятни рокли, обувки, гримове, аксесоари, най-красивите диаманти,  секси господа и Оскар за Лео. Другите не ме вълнуват. Simple Smile

Звучиш ми като футболна съпруга!  Mr. Green Laughing
Иначе ди Каприо ми се струва, че ще се размине с Оскара...

# 701
  • Мнения: 6 417
Кого трябва да черпя?  Joy  Тортата ще е във формата на мечка.

# 702
  • София
  • Мнения: 9 343
Их не де! Да имаме позитивно мислене - Лео с оскар! Лео с оскар! Лео с оскар! 

# 703
  • Мнения: 31 350
Искам и чакам красиви дами, невероятни рокли, обувки, гримове, аксесоари, най-красивите диаманти,  секси господа и Оскар за Лео. Другите не ме вълнуват. Simple Smile

Звучиш ми като футболна съпруга!  Mr. Green Laughing
Иначе ди Каприо ми се струва, че ще се размине с Оскара...
Нали, няма само аз да му наливам акъл и той нещо да даде и да насочи топката в правилната посока?!

Ай пепел ти на уста / по београдски/!

На Лео и да не му се дава Оскар по хороскоп, на мечката и се пада да вземе точно сега, точно тя!
Точно ти лалалала, точно ти лалала..... Айде ръчичките гореииии, не виииии чувам, силноооо.......точно ти.... папарапапапа
/ Боже откак почнах да общувам с Котето само чалга ми в главата/

# 704
  • Мнения: 2 677
Их не де! Да имаме позитивно мислене - Лео с оскар! Лео с оскар! Лео с оскар! 
Praynig

Общи условия

Активация на акаунт