"Откраднат живот" по Нова тв.

  • 101 638
  • 788
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 168
Изгледах 1 серия в Нова плей. Хареса ми. Има слабости, но вече ми липсват бг филми и съм склонна всичко да гледам.

# 76
  • Мнения: 2 545
Поправям се - бащата е Генадиев, а не Горанов Peace.

Александър определено е доста умен и находчив - специалист в оцеляването. Предвиждам, че ще си спечели много приятели, но също и врагове. Определено е много симпатичен образ. Само дето Захариева нещо не го харесва, но съм сигурна, че ще е за много кратко  Grinning.

# 77
  • София
  • Мнения: 5 334
понякога едва ли е желателно пострадалият да говори ... при белодробен проблем да речем.  
Затова той като видя проблема, попита жена му как се казва и започна "Бориле, Бориле..." hahaha hahaha

# 78
  • Мнения: 14 790
Не го хванах от началото,но ще гледам и др.епизоди,ако не се издънят.И на мен не ми допада играта на младата докторка.Ако са направили 48еп.все така ли ще е изкуствено това момиче?

# 79
  • Мнения: 7 848
Определено е много симпатичен образ. Само дето Захариева нещо не го харесва, но съм сигурна, че ще е за много кратко  Grinning.

А някои любови преди да се зародят са предшествани от омраза, ненавист и завист...

# 80
  • Мнения: 210
Засега ми харесва, само на Димо Алексиев никога не съм била фенка и сега също не ми харесва.

# 81
  • София
  • Мнения: 5 334
Впрочем, имаше и някои забавни моменти - като лекарката и сестрата (Марта Вачкова), дето дискутираха, че май е добре, че Александър е от Варна, щото може пък да няма къде да спи. hahaha hahaha hahaha

# 82
  • Мнения: X
Абе имаха един голям гаф- катастрофата стана в тъмно, или поне се стъмваше, а като спря линейката пред болницата  беше бял ден.

Харесва ми сериала, завъртян и интересен се очертава.

# 83
  • Мнения: 6 562
Замисълът е много добър, но актьорската игра е под всякаква критика. Да не говорим, че почти нищо не им се разбира на нашите артисти с това рецитиране или мънкане, никаква нормална емоция, преиграване...Дано го догледам Peace

# 84
  • Мнения: 9 246
Замисълът е много добър, но актьорската игра е под всякаква критика. Да не говорим, че почти нищо не им се разбира на нашите артисти с това рецитиране или мънкане, никаква нормална емоция, преиграване...Дано го догледам Peace
не ми допада играта на младата докторка слаба актриса, преиграва ooooh!
 Peace

# 85
  • Мнения: 1 441
Абе имаха един голям гаф- катастрофата стана в тъмно, или поне се стъмваше, а като спря линейката пред болницата  беше бял ден.
Според мен се съмваше - хората отиваха на работа, новият лекар също - за смяна в 7 часа.  Peace

# 86
  • Мнения: 1 168
На разсъмване беше, между 6 и 7 ч. затова катастрофата беше в мрак, а линейката пристигна по светло.

# 87
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 970
Записвам се в темата.

И за мен е гаф катастрофата по тъмно и линейките по светъл ден. Нагледно ни показват колко бързо пристига линейката.

Поправете ме, ако греша, но не разбрах какво стана с майката, която припадна, а после спешно я вкараха за операция. Това за мен е чист гаф на младата лекарка, а никой не спомена за това. В крайна сметка оставиха жената на пътя, а после не беше прегледана в болницата.

Отделно как лекарите се събират и дискутират какво-що преди да пристигнат - вижда ми се краднато от Анатомията.

Учудването за използването на химикалка Grinning Стига де, в колко филми го има това.

Като цяло до момента това, което очаквах спрямо рекламите се сбъдна. Истинския и "доведения" син ще се борят за една мацка. То не че мацката е нещо ама въргал да става.

Жалко за бащата, който е пропаднал. Интересно ми е как е успял да се пребори за живота на малкия. Не изглежда да е имал връзки, но все пак момчето е живо. Там където един учен мъж не е искал да се пробва, друг - обикновен - се е справил.

Колкото за това как ще се разбере. Направо се чудя как бащата не е разбрал веднага. Имаме едно нещо наречено ЕГН, както и презиме и фамилия. Не е погледнал документите за назначаване? Все пак той получава препоръка за много добър лекар и не му е прочел биографията newsm78

# 88
  • Мнения: 2 559
Записвам се при вас.  Peace Обичам български сериали, въпреки често лошата игра на актьорите. ..  Mr. Green

# 89
  • Мнения: X
Не бях се сетила, че може да е сутрин по тъмно. Не знам защо ми създаваше усещане за вечер/нощем.


Само аз ли нямам проблем с актьорската игра? Намирам я за съвсем нормална.

Общи условия

Активация на акаунт