Искам да кажа ... (73)

  • 77 421
  • 739
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 22 036
Момичета, на никой не съм обидена, а и няма за какво. Просто по-малко хора пишат и понягога не се чувствам на място тъй като темаите се ограничиха, в което няма лошо. Аз просто не мога да се включвам по повечето, тъй като са ми далечни. Чета от време на време и ако реша пиша или на лична или в темата. Нито съм се фръцнала, нито има за какво  bouquet.

# 421
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Добро ви утро!

ЧРД на патерица на малкия Sesylle , пропуснала съм,
да ти е жив и здрав. Не видях снимки аз.

Много добра беше постановката вчера, камерна сцена,
посмях се доволно- препоръчвам. Много добре им се е
получило, текста чуден...

Втора чаша кафе, а още ми е сънено и гуреливо. Blush

# 422
  • Мнения: 22 518
evil Благодаря.  Снимките са няколко страници назад в скрит текст. Simple Smile

# 423
  • София
  • Мнения: 23 128
Здравейте, момичета! Наглеждам ви, не съм ви забравила.
За да разпръсна всякакви съмнения, ще кажа че имам нужда малко да се дистанцирам от определени хора и техни действия, които за себе си смятам за натоварващи.
За обида и дума не може да става, несериозно е. Не съм на 15 години, че да се тръшкам за глупости и да се фръцкам, това просто няма как да се случи.
Много се изкефих на книгите, които споделихте по-рано и си записах доста заглавия.
Като си отпочина, отново ще се появя някой слънчев ден с нови сили.
 Hug
Хайде със здраве и умната.  Wink

# 424
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Down, ТонкаHug

Пуснах "Комбина",гледам за чистачките и Бойко  newsm78....каква и къде е истината?!

Пица тайм при нас тази вечер  Peace,постоянен глад ни гони...Детето беше на тенис,ама аз-  Embarassed

# 425
  • Мнения: 1 525
Аз по темата на "Комбина". За чистачките и техния случай.
Не мога да повярвам, че ей така, с телефонно обаждане може да се спре ОП. Питам се, къде е този, който е спечелил спряната поръчка? Съгласен ли с развитието на нещата? Ще обжалва ли? Нищо не съм чула за другата страна. Имаше оплаквания за нивото на чистота на летището. И се появиха успокоения, че всичко ще се оправи, щом тази дейност се поеме от нова фирма. А сега какво?
Много сърцераздерателно, много лично се представя всичко. Има не едно и две места, където хора масово губят работните си места. Как пък тогава никой не е получил обаждане от ... където трябва, за да има положително развитие?
Сега метли, скайп, интервюта.
Хубаво е, че жените са на работа.
Но къде е истината?

# 426
  • Мнения: 7 690
Аз идвам с кулинарен въпрос:

по какъв начин правите катъка и имате ли изпробвани по-нетрадиционни рецепти? У дома отглеждам Теле така че всичко по-изчанчено е добре дошло.

# 427
  • Мнения: 13 033
От Теле за Теле тогава:) Аз освен обичайните цедено мляко, сирене, печени чушки и чесън, добавям и накълцани печени орехи. Много обичам комбинация сирена- ядки Heart Eyes Няма голяма философия- хубаво сирене, хубаво мляко, чушки без нито една семчица, че е ужасно да я сдъвчеш ( внимавай, ако измиеш чушките, трябва да ги отцедиш и подсушиш, че иначе ще ти разводнят катъка) бъркаш всичко, охлаждаш и сервираш с каквото пиете. Ядете задължително и двамата,  че с чесъна, нали...Simple Smile

# 428
  • София
  • Мнения: 10 825
Здравейте, момичета! Зачетох ви, защото доста съм изпуснала, но не мога да се стърпя да не си призная, че току що разбрах, че Сидни Шелдън е мъж Blush Три книги съм му прочела и още 3 съм си подготвила на киндъла и.... от вас разбирам ooooh!
Днес ходихме семейно на кино, нали спечелих двоен билен за "Сава"... който не го е гледал да не вземе да се излъже и да го гледа Stop Филмчето е с добре нарисувано, но абсолютно изпразнено от съдържание, сценарият му яко куца. За 3-4 до 5 годишно дете става, от там нататък и за родители е мъка.
Връщам се да ви дочета и ще пиша пак ако се сетя още нещо.

# 429
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
...
Днес ходихме семейно на кино, нали спечелих двоен билен за "Сава"... който не го е гледал да не вземе да се излъже и да го гледа Stop Филмчето е с добре нарисувано, но абсолютно изпразнено от съдържание, сценарият му яко куца. За 3-4 до 5 годишно дете става, от там нататък и за родители е мъка.
...
Мислех да го гледаме. Добре,че спомена  Hug.

# 430
  • София
  • Мнения: 10 825
Оу, не, Гена, в никакъв случай недейте с това голямо момче.  Peace Ако се прежалите за "Зоотрополис" ще се радвам на отзиви  Hug

# 431
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Оу, не, Гена, в никакъв случай недейте с това голямо момче.  Peace Ако се прежалите за "Зоотрополис" ще се радвам на отзиви  Hug
Да,на него е навит. Уж вчера да го гледа с един другар,ама не се споразумяха.Другият искаше да гледат "Дедпул", аз предложих -Сава  Embarassed, компромисно и накрая ги поканихме у нас,вместо на кино.  Mr. Green.Чиста работа! Като го гледа,ще споделя  Peace

# 432
  • Мнения: 7 690
Ухх, аз пък сложих семките от чушките. Иначе добавих и орехи, но катъкът горчи и не знам дали първите или вторите са виновни.

# 433
  • София
  • Мнения: 10 825
Не е от семките на чушките. По-скоро орехите не са наред.

# 434
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
За мароканския ми кус-кус никой ли няма да се включи? Гледах някакви рецепти из нета, но ако някой е изпробвал някоя, ще се радвам да сподели!

Общи условия

Активация на акаунт